Jacinda

Jako malá jsem to žrala. Jsem si jistá, že bych to ted asi odsoudila do pekel, ale táta chodil mnohokrát do videopůjčovny...takže remíza ()

blondboss

Voľné seriálové pokračovanie pôvodného filmu. Viem pochopiť, že tento americký večerníčkový seriál určený obzvlášť pre najmenšie publikum je plný farieb, milých postavičiek a dejovej prázdnoty. Ale už samo o sebe natočiť seriál o lietajúcich poníkoch mi príde až príliš detinské a neskutočná nuda. Myslím, že naše večerníčky mali o niečo vyššiu výpovednú hodnotu. 35 % ()

hellstruck

Ačkoliv se mi docela líbí hračky My Little Ponny (to víte, práce v hračkárně a pětiletá sestra),seriál je na mou duši otřesný!Viděla jsem pár dílů a v hlavě mi utkvěl hlavně ten, kdy poníci natřeli celý svůj nábytek podivnou barvou,kterou koupili od už na první pohled zlotřilého čaroděje a pak se hrozně divili,když celé jejich domácí vybavení ožilo a snažilo se je vyhnat z domku.. bože, to byla kravina. ()

NinadeL

Součástí toho bloku My Little Pony 'n Friends byly My Little Pony a Glo Friends, MoonDreamers nebo Potato Head Kids. Tyhle animáky podle série hraček Hasbra byly hodně oblíbené, dodnes mají Malí poníci a jejich přátelé nebo Můj malý Pony své místo mezi oblíbenci předškoláků, už jenom díky stále novým a novým DVD filmům. ()