Roadkill je smrtící silnicí, protože jakmile tu něco nebo někoho přejedete, tak znovu obživne. To by ještě nebylo nic neobvyklého, pokud by se Vás to potom nesnažilo zabít. Je čas vzít osud do svých rukou a postavit se zombie tváří v tvář! (Rodriguez)

SOLOM.

Na této silnici raději nic a nikoho nepřejíždějte!!! Ožívají tu totiž zvířátka, která se mění v pomstychtivé „zombie“ a nedají vám pokoj, dokud se nepomstí…Tahle krátká zombie minisérie určitě pobavila, však je točená hlavně jako komedie, ale co se týká kvality, tak s tou už je lehce na štíru. Každopádně dá se tu vidět několik scén, které se mi líbily. Navíc i když zombie žánr moc nemusím, tak těch 5-6 minut, co trvá každý z šesti dílů mě nezabilo. ()

Rodriguez

Soubor krátkometrážního materiálu vytvářející mini-seriál o smrtící silnici, kde se Vás snaží přejetá zvířátka zabít! 75% ()

okkac

Série 6 cca 5-minutových na sebe navazujících webepizodek natočených pro stránku fear.net, kdy na lesní cestě jako zombies ožívají zvířátka, které zemřou pod koly aut, a vydávají se pomstít svoji smrt. Je to brutální, jen to podáváno smrtelně vážně, ale je to velmi vtipné. Pokud máte rádi brutálnější a ujetý humor, tak to zkuste. 7/10 ()

VasaX

Klasicky zvířata nebývají zombifikována, tak proč neudělat minisérii právě o nich? Lehce vtipné, s dalšími díly klesá ale zábava až k nule. Mnohem efektivnější by bylo sestříhat materiál do jednoho funkčního kraťasu... ()

Scraffy

Zaujímavá blbinka, ktorá vás dokáže na pár minút zabaviť a celkom dobre sa na to pozerá. Každopádne sa ale nejedná o niečo prevratné. ()