Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

aa12 odpad!

Na odpad je samotná Mojsejová, ale když se podíváte alespoň 5 minut na tuhle nechutnost, tak slovo odpad je obrovský kompliment. ()

playboy_05 odpad!

Mojsesová je 150ti kilová kráva, ten její fousatej kolega je přihřátej a blbej a vůbec celá Šéfka je nehorázně trapná sešlost debilních a ukecaných moderátorů a těch nejúlisnějších "soutěžících", kteří mi kolikrát připadají že neuměj do pěti počítat, paní Noro, jesi si někoho z těhle pitomců vezmete do firmy tak brzo zkrachujete. Primu jsem poslední dobou celkem uznával za Československo má talent, ovšem Šéfka mě opět přesvědčila že soukromé televizní stanice v ČR nemají žádnou soudnost ()

Derek7 odpad!

Dávám odpad i přesto, že mě to baví a dívám se na to. Ale sleduju to asi stejně tak jako jsem nedávno s chutí zhlídl Čelisti 4, je to prostě taková sračka, že se na to díváte a jen se bavíte tím, jak jsou ti lidi vlastně trapní. Celý je to tak příšerný, že si říkám, kolika rukama to celý musí projít, že ani jeden z těch lidí neřekne, jak je to celý dementní a jak všichni zúčastnění jsou uplně mimo. Jediní trošku normální lidi jsou Pavel a Marcela, jinak je to výkvět idiotů. Sama v uvozovkách "Šéfka" vypadá, jako by se jí soutěž vůbec netýkala a vždycky si jen v pátek večer zašla poslechnout, co její svěřenci zase provedli, teplouš Šula a obtloustlá Christová, kteří prostě nechápu, jak se k týhle show dostali, jí to všechno povídají a ona prostě neví o tý soutěži vůbec nic a pak prostě jednoho vyhodí. Je to celý nehorázně trapný, ale přesně proto mě baví i Hledá se táta a máma a podobný blbosti. Asi si v tu chvíli vždycky uvědomim, že na tom vlastně ještě nejsem tak špatně. :-) P.S. Šula se má v příštím díle rozbrečet, yessss :D ()

casef

Tuto reality-show nejde brát vůbec vážně a už vůbec se nedá uvažovat, že by některý ze soutěžících mohl být top-managerem firmy, jak je nám pořád předkládáno. Nicméně se při sledování dobře bavim, takových exotů není ani v kontejnerových reality-show. ()

amyth odpad!

Po pěti minutách dávám s gustem odpad. BTW co to je za cigošku? To může být celebrita jedině na východ od Košic, ne? ()

oasismanik odpad!

Eleonóra Mojsejová :DDD Nevidel som to ani minútu, a hádžem to do odpadu a je mi to jedno...//PS: Netušil som, že túto našu pseudocelebritu budú dávať aj u vás, bratia česi, musíte "koukat", co? :D ()

kubasimo

Po prvním shlédnutí této show jsem měla docela dobrý dojem. Líbilo se mi, že svůj názor si všichni říkají do očí, nedocházelo k žádnému tajnému pomlouvání v koutě. Paradoxně mě však právě toto po shlédnutí 2. dílu donutilo sundat hodnocení ještě o jednu hvězdičku, protože 70% pořadu tvořilo osočování a hádky primitivních lidí (alespoň dle mého soudu), kteří si nestojí za svým názorem, jejž z úst vypustili před 5 minutami. ()

mauinka odpad!

Tak na tenhle pořad se dívám z pouhopouhého masochismu a jsem spokojena.Co předvádí soutěžící a průvodci soutěží to nemá obdoby (obvzlášť p. Šula). Paní Mojsesová tomu přirozeně šéfuje. ()

Mire odpad!

Bola tam pekná mladá blondinečka - Barbora ktorá nafotila celkom pekné fotečky :)) (iná blonďatá súčasť súťaže Marianna nafotila takisto nejaké fotky, ale predsa len je už staršia, takže to brať s rezervou... :) ), potom jedna tiež celkom uchádzajúca účastníčka - Anna, ktorá síce vyzerala akoby strávila v soláriu rok v kuse, ale inak mi pripadala ako celkom fajná ženská a ten zvyšok myslím nemá zmysel komentovať. Ukňúraná buzna (poradca), skrachovalá bývalá misska (poradkyňa) a samozrejme hlavná aktérka - samotné božstvo súťaže, NORIKA. Potom na rozvírenie pokojných vôd nevychovaný maďar ktorý svojím správaním každého vytáčal a ktorý si veril že zvíťazí a hoplá... prednosť dostal chalančok, pri ktorom sa mi na myseľ derú myšlienky že je tak trochu "inak" orientovaný, resp. že je určite aspoň metrosexuál. Takže akoby som to zhrnul dokopy? Jedna retardovaná súťaž s ešte retardovanejšou šéfkou, kde boli za celú existenciu súťaže jediným svetlým bodom akurát tie dve mnou vychválené súťažiace, je naozaj veľmi veľmi málo na to aby som mohol dať aspoň jednu hviezdu - viem, že niektoré veci mnou hodnotené dostali takúto "protekciu", ale v prípade tejto perešskej hanby "šéfovania" dávam nemilosrdne odpad. Všetky epizódy som nevidel, to čo som videl boli väčšinou len fragmenty na konci čo som vidieť ani nechcel (ale keď to matka pozerá a vy idete spať tak čo už?), HNOJka jednoducho už dávno potvrdila svoje renomé najpokleslejšej "zábavovej" televízie. ()

Kackucka odpad!

Musím říci, že nechápu jaké výběrové řízení prováděli s těmi 8 000 lidmi, že z toho výběru vyskočili zrovna tito exoti. Je to televizní šou vše chápu, musí být zábavná, ale toto je už opravdu moc. Já jako majitel firmy bych je hnala všechny pohrabáčem. Také brány v potaz úkoly jež plní, je to spíše pro oči diváka, než pro výběr top manažera. Celkově se tam jen hašteří jako slepice. Do čeho se to ta Nora navezla? Je mi opravdu líto, že jeden z nich jí povede podnik po dobu jednoho roku, jelikož jak se zdá bude Nora plakat nad výdělkem. Pořad je iritující, otravný, nudný a v podstatě když půjdete na hřiště základní školy dostane se Vám stejná šou. ()