Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

DruidKarel

1013. hodnocený film: Původně jsem si myslel, že půjde o solidní projekt, který by mohl být zajímavý. Ale už přítomnost a nafoukanost Nory Mojsejové a její ubozí pomahači (alkoholička a zkrachovalá Ivana Christová, přecitlivělý a rádoby přísný homosexuál Libor Šula) to naprosto zabily. Navíc pak skutečně trapné úkoly nemohly znamenat nic jiného, než stažení z televizních obrazovek postupně z české i slovenské televize. 1* si akorát tenhle "pšouk" zaslouží za svou přítomnost "honibrka", který mě držel u obrazovek a slovenského "Jánošíka" Zollyho, dokud i on nezmizel z krabičky, ve které se mihotají obrázky. 1* ()

Winnie

Banda kreténů má v absurdních úkolech typu seskok padákem dokázat, že jeden z nich má na to stát se top manažerem (ať už to znamená cokoliv). Na tohle panoptikum dohlíží věčně hysterickej Libor Šula, vyžraná a blbá Ivana Christová, a samozřejmě Nora Mojsejová, která celou soutěž už snad nemůže mít víc v p*či. Takže pokuď máte s kámošema dostatečnou zásobu hulení a nevíte na co kouknout, prakticky nemůžu doporučit nic vhodnějšího. Na co asi v životě nezapomenu jsou epický hádky ze zasedačky s totálně psycho podkresem na hranici slyšitelnosti, kterej celkem slušně tvrdí atmo. Srdcovka ()

Scratt odpad!

Psaní komentáře k tomuto považuji za naprostou ztrátu času stejně jako sledování, takže nechť mluví čísla...0% ()

A.Beech odpad!

Christova ked otvori hubu tak to už stačí na hodnotenie celej šou...niektorí učastníci sú tam tak sprostí, že to sa nenajde ani vo viacerých šou dokopy! Nemám nič proti reality šou, s mierou a hlavne pokial sa neberú vážne sa dajú sem tam pozrieť. Ale táto šou po prvom diely (videl som pár minút, ktoré mi naozaj stačili na hodnotenie) vyzerá byť naozaj ťažko pozeratelná. Neodporúčam :D ()

COF_666

Úroveň to nemá absolutně žádnou ale baví mě to. Paní Eleonóra je zvláštní dáma...// Někteří soutěžící mě...řekněme, fascinují. ()

lucieK

Podle mého názoru je tato reality show nad očekávání dobrá. Nejedná se o další zmršenou verzi americké relity show jako byl Survivor (v ČR Trosečník) a rozhodně mnohem lepší než estrádní pořady typu Superstar. Opět nechápu co se českému díváku nelíbí popř. co mu vadí. Soutěžící jsou vybráni bravůrně, sice ani jeden z nich práci top manažéra vykonávat nemůže, ale na tom snad diváku záležet nemusí, důležité je se bavit nad lidskou debilitou, které bylo v tomto pořadu nad míru požehnáno. Soutěžící jsou rozmanití, takže je o zábavu postaráno. Vyzdvihla bych Pavla Čutku, Zoltána Lagina a nebo Jana Kociána. S americkou verzí se to porovnávat nedá, ale je to za poslední roky jedna z nejlépe zvládnutých reality show, ba jestli ne vůbec nejlepší. Nejenom soutěžící, ale i moderátoři, prostory, úkoly a i komentáře jsou zvládnuty na jedničku. Chápu že Češi a Slováci jsou uzkoprsí maloměšťáci, kteří každý pokus o reality show odsuzují, ale 18% ? Tak to si tahle RS rozhodně nazaslouží!!!!! Vůbec nejvtipnější bylo jak se Zoltán v minulém díle pozvracel na kameru. Jediné štěstí že se RS vysíla v jednu ráno, jinak by si snad musel na hlavu nasadit pytel a emigrovat do zahraničí:-D ()

rowdys odpad!

Telku som si okrem správ a dokumentov nezapol už hodne dlho, ale tuto mi zvedavosť nedala, pretože som toho názoru, že aj na dekadencii sa dá dobre baviť, veď čo je vďačnejší objekt zábavy než dedinský blázon. Z Apprentice som videl len rôzne best of na YouTube, no v Norinom podaní mi show pripadá skôr ako Jersey Shore. Pozriem sa na to o pár týždňov znovu, či sa to niekam posunulo, zatiaľ susedsky nadhodnotené dve hviezdice. EDIT: Po zhliadnutí štvrtej série The Apprentice a ďalších epizód Šéfky, uberám na hodnotení. To sa fakt nedá ani porovnať. Zatiaľčo v Apprentice sú medzi súťažiacimi ľudia, ktorí majú na pozíciu manažéra schopnosti a v živote už niečo dokázali, JOJka si do Šéfky vybrala ľudí podľa rovnakého kľúča ako do VyVolených - jednoducho čo najväčších blbcov - a pokúša sa o nejaký sociálny experiment. Ľudí z tejto smotánky by som zamestnal maximálne ako vrátnikov. ()

Helixus odpad!

Bleeee, kam jsem to přepnul?? Na obrazovce šaškovala ošklivá hrouda sádla, která se snažila chovat asertivně, přičemž ve mě každou vteřinou vyvolávala větší nasertivní emoce...a ti lidi co tam soutěží? wtf?? brrrr už to nechci nikdy vidět... ()

Hnedoocko

Tuto reality show jsem sledovala od začátku až do konce a upřímně, ani se nedivím, že ji postupem času začali vysílat až po půlnoci. Jsme sice jen lidi, ale je k neuvěření, jak se někdo před kamerami a "dobrovolně" dokáže chovat a vyjadřovat tak vulgárně, zvlášť, když mu jde o post managera firmy. Ivanu Christovou mám sice ráda, ale s Liborem Šulou tam jako poradci dle mého názoru byli naprosto zbyteční, protože ať se snažili jak chtěli, Nora Mojsejová rozhodla vždy po svém. Ale což, její soutěž - její pravidla. Co se mi naopak líbilo, byly úkoly. V každém kole něco zajímavého. Michal, jako vítěz, mi byl od začátku sice nesympatický, ale jako jediný (ikdyž ne po praktické stránce) na tento post měl. ()

Natabar odpad!

Mojseová je sama o sobě vždy na odpad. Zde jí velice zdárně asistuje dementní suita rádoby adeptů na manažerský post. Z těchto zoufalců bych tedy zaměstnávat nechtěl nikoho. ()

nevermore

Měním hodnocení z odpadu na 4* Za Jendu Kociána a ty pozdější díly, kdy se ukázalo, jak prorostlí všema možnýma neduhama většina lidí je :-) To je psychologická sonda panečku, tyto šílenosti. ()

Danny F.

Podle mě je to jen trapná ukázka toho jak se zviditelnit a udělat si prostě jen reklamu. Ty sprosté a drzé kecy té staré a nesympatické ženské jsou nechutné. Podle mě nic co by tu chybělo a co by kdekdo vyhledával. Za některé soutěžící nejde doslova o odpad. 10% ()

ghatos odpad!

Obtloustlá odulá buranka s týmem podnikatelských "expertů" diriguje nesoudné, nesympatické a přihlouplé soutěžící. Tak to je skvělá ukázka komerční postmoderní tv tvorby. Diskuze ohledně podnikání jsou scestné, protože už samotné úkoly jsou debilní. Ivanka Christová působí maximálně směšně...aha já zapomněl - to byla podnikatelka roku :) . Pan Šula stříhá za 50 euro, ať vesele pokračuje dál, ale reálný svět se ho netýká, proto by měl držet tu svojí nafintěnou hubičku. Nesporně zajímavý je tam ten kretén (nařčen spolusoutěžícím z onanie!!! bože to je dno), který myslím už byl v Hledá se táta a máma. Takové chuje tam potřebují. -30%...septik! ()

e.Xit odpad!

...to je opravdu v Česku někdo zvědavej na představitelku toho nejsprostějšího, nechutnýho a arogantního kapitalismu Noru Mojsejovou? ...ta Prima se fakt zbláznila...a je náhoda, že Jan Kocian se dopoledne objevil jako soutěžící v Taxíku a večer je v pořadu Šéfka a pořád je to děsnej idiot? Tento pořad především kolabuje na špatným výběru soutěžících. Totální propadák v době, kdy se Primě dost vedlo a pomalu získávala svoji vlastní a osobitou tvář. ()

Dánek

Myslím si, že kdyby IQ soutěžících bylo dohromady víc než 100, tak by to možná nebylo úplně zlý. Ale je to zlý. Furt tam někdo brečí, hádá se, stříkaj z toho emoce tak moc, že jsem se jich přejedl po 5 minutách sledování. 20% ()

wosho odpad!

Nemám rád reality show a už vůbec né jejich česko-slovenské mutace. Šéfka má totálně debentní obsah, či záměr. Banda šulínků a pičinek, co se snaží být top manažeři. A jak? Že se ponižují před obtloustnou nánou, prodávají kytky, či lezou po vrcholu mostu (a to když zrovna nelezou Eleonóře do prdele). Ubohost nezná mezí!!!!!!!!!!!!! ()

MareT.

Tady se strašně nadává jaké tragédy to Nora vybrala. A zároveň se tady objevují komentáře po prvních dílech. Nemyslíte si, že kritizovat lidi po díle, kde někteří z nich ani pořádně nepromluvili je trošku povrchni? Na začátku jsem si to taky myslel, po čtvrtém díle už mám i své favority a některé z nich bych i uctíval jako svého šéfa (což se o Noře říct nedá). Co se týče hlavního taháku na pořad (Mojsejová) je prakticky největší chyba celého projektu. Když vám někdo před nos předhodí paní, která sice trhá rekordy sledovanosti (jak bylo dokonce řečeno v upoutávce) do role slavné podnikatelky, ale která si do huby nevidí, neumí se chovat na veřejnosti, je na to hrdá a právě kritizuje soutěžící, že takhle se člověk nesmí chovat, tak mi to příjde ubohé. Druhá chyba celé show je stopáž. Hodina a půl je nekonečně dlouhá, pokud show dokáže zaujmout jen v posledních dvaceti minutách při vyřazování. Některé úkoly jsou nudné a dlouhé a některé jsou jenom nudné. Plus bych viděl v atraktivnosti podstaty, kde se člověk dokáže dozvědět minimálně teoreticky, jak management funguje a jak by měl (což v našich u našich televizních konzumentů znamená velice malé procento lidí) a v moderátorech jako mentorech, kteří ale dokážou být celkem krutí. ()

XdanteX

Čekal jsem jakousi show kde se objeví schopní lidé s kreativními nápady a znalostmi ekonomiky/marketingu/managementu. Místo toho jsem byl nucen sledovat snad tu nejhorší bandu nejubožejších existencí jakou kdy realityshow nabízely (našly se tam možná dva lidi kteří si zasloužili 'soutěžit' a hodili se tam). Po třech a půl dílech jsem sledování vzdal. Vsadím se, že tohle ani Nora nečekala...jediné na co se v pořadu těšíte je to, až nakonci ty ubožáky seřve a řekne jim co si o nich myslí, protože to ji jde nejlíp...Ona si nikdy nehraje jako zbytek "celebrit" na pokryteckého kamaráda na všechny strany, ale naopak říká každému svým svérázem co si o nich myslí. To byla bohužel jediná zábava....smutná podívaná. Nad donebevolající blbostí některých lidí zůstává rozum stát ()