predators odpad!

Ani nemusím přemýšlet, jestli jsem kdy viděl něco horšího. Jde o totální výsměch celému filmovému průmyslu, herci počínaje a thorovým kladivem konče. Podíval jsem se na to za vás a právě mám možnost udělat dobrý skutek tím, že vás odradím od této pomatenosti. Snad si to vemete k srdci a vzdálíte se AT na míle daleko. 00% ()

Richi007 odpad!

No ku*va co tam všichni hulili za matroš? To se nedalo proboha ani dokoukat... 1. Jak se pod tohle mohla podepsat SyFy? 2. V roce 2011 už snad takovéhle triky neexistovali ne? To byla bída. 3. Scénárista a režisér to chtěli spíš parodovat ten příběh ne? 4. Dialogy naprostá katastrofa! 5. Při výběru herců na konkurzu vešel režisér a producent do čekárny a prohlásil "Všichni co tu teď sedíte a čekáte na svoji první roli, tak ji právě máte." 6. Od půlky to už byla taková nuda, že jsem usnul. ()

Hapretor odpad!

Stále nechápu, jestli si magoři v "Asylum" dělaj prdel, jako že vždy natočí schválně takovou sračku, aby určitý film vlastně parodovali, nebo to berou fakt vážně. Tak či tak u tohoto počinu nefunguje ani jedno. (jako u většiny). Tady je Thor úplnej loser - herec v jeho roli neméně a Richard Grieco tady vypadá jako nafetovaná zombie. Podle toho i hraje. Tak dělaj to schválně, nebo ne? Tak jako tak dávám odpad. ()

Mayers odpad!

Byla to velká bolest a stálo to hodně úsilí ale podařilo se mi to dokoukat. "Thorův" brácha co má ksicht jak umrlec se snaží dobýt svět. První půlhodina je 15 minut pohled na papírovej hořící hrad a dalších 15 minut honění (se) po lese. Další neskutečně debilní hodinu sledujeme Thora s kámoškou teleportující se ze světa lidí do (asi) Asgardu a zase zpět pomocí nějakejch podivnejch portálů. Týpek hrající Thora vypadá jak mamlas a nenechal bych si od něj ani pohlídat kočku. Stupidní dialogy a divná práce kamery na výsledku taky nepřidají. Ke konci už mi vůbec nedocházel děj a jenom sem se modlil, aby už byl konec. Když pak náš superhrdina vytáhnul místo kladiva UZI, nevěděl jsem jestli se mám smát, nebo brečet. Jednu hvězdičku bych byl ochoten dát za slušný triky jenže když si vzpomenu, jak trapně to celý působilo, nemůžu dát ani tu. ()

Atrekan

Ten film je prostě fascinující. Musím říct, že jsem se doposud nikdy nesetkal se snímkem, ve kterým by se vyskytoval flashback, odkazující na události z doslova předcházející scény. Chris mi znova dokázal rozšířit obzory a za to má můj obdiv. Pokud bych měl toto velkolepé dílo zasadit do autorovy filmografie, pojmenoval bych jej jako jeho iluzivní psychologické drama, kdy si režisér výjimečně zahrává se zákony nejen prostorovými, ale i časovými. Divák tak na prostoru několika mála sekund může prostoupit i čtveřicí nesouvisejících lokací a časových konfigurací, aniž by během toho ve výsledku opustil prostor dané scény. Jediný nedostatek tohoto raného Chrisova masterpiecu spatřuji v nedostatku spoře oděných protagonistek. Avšak je třeba přihlédnout k faktu, že se jedná o jedno z prvních autorových děl, jinými slovy - žádný učený z nebe nespad. Za tento do nebe volající nedostatek však musím chtě nechtě strnout celé čtyři hvězdy z výsledného hodnocení a udělit tak verdikt, rovnající se hodnocení jednoho Útoku trojhlavého žraloka :( ()