V roce 1942 vidělo mnoho obyvatel na nebi UFO. O několik desítek let později se mimozemšťané vracejí, aby ovládli naší planetu. Dovede lidská rasa odvrátit jejich útok? (pavels94)

Beawish odpad!

Já idiot si spletl "Battle of Los Angeles" z roku 2011 s "Battle Los Angeles" z roku 2011, přečetl si špatnou recenzi a pak jen nevěřícně zíral na tu hrůzu, za kterou by všichni zasloužili kruté mučení. Efekty a výpravu nechám stranou - jsou adekvátní rozpočtu - ale ty dialogy! ten děj! ty nesmysly! ty vole! ()

luky31 odpad!

Od začiatku po koniec len boj ktorý je chaoticky a graficky hnusný. V skicári by som to lepšie zvládol. Najväčšia kravina akú som kedy videl. Aj Titanic 2 bol lepší, ktorý bol aspoň vtipný.ODPAD ()

Luciyen odpad!

Nechápu, jak něco takového vůbec můžou pustit na plátno a pak do televize? Nejvíce mě asi dostala ta brunetka, která zničila UFO loď katanou... Poté už jsem ztratila jakoukoliv naději, že by to mohlo býti ještě lepší.. ()

Ajfist odpad!

No řekl bych,že plakát k tomuto filmu stál víc,než samotný film.Ten kdo dělal ten plakát by ten film zřejmě natočil líp.Ale zase na druhou stranu Asylum nijak nepřekvapilo,prostě jejich klasika,levná a podle toho i špatná. ()

goauld odpad!

myslim ze uplne staci kdyz pouziji jednu vetu z filmu: mame vakuove vysilaci linky. ty EMP neohrozi... :-) vic snad neni potreba... ()

fazefakie odpad!

Prosím řekněte někdo že to je jenom vtip.Takhle hrozný film s hroznýma efektama jsem ještě neviděl.Efekty dělali v čem? Movie Makeru?..Když jsem to viděl na youtube myslel jsem poprvé že to udělali nějaký kluci. Vždyť na to bych do kina nešel ani zdarma..44Magnumkou sestřelí voják UFO...zbraně úbec nekopou..Granát udělá výbuch jako petarda..Jediná věc co vypadá dobře je plakát. ()

Indominus odpad!

Ne, hele tohle už není vtipný. Po tom co nás toto studio bombardovalo jednou komedií za druhou, už to nelze strávit. Opakovaný vtip už není vtipem. Už to je vlastně tak moc blbý, že to už není k smíchu. Doporučuji přejít k točení skutečných komedií (musí vyjít skvělý horor), nebo se vydat na dráhu sociálních dramat (už dlouho tu nebyl povedený muzikál) a nebo zkusit něco vážnějšího - tím přivést grotesku do noho milénia... Nejdřív ale ať zfilmují Čapka: Jak pejsek s kočičkou pekli dort - pochopitelně musí jít o film noir, kde se ten talent uplatní. No, už to poživatelné není... Prostě WTF a vtipe vylez. ()