M is for Mutiny

Réžia:

Scenár:

Kamera:

Antonín Janák

Nervozita, končící lhůta, snaha něco napsat a do toho lampička syčí, protože nejspíš brzy praskne žárovka. Umlčet lampičku, psát dál. A pak ... pak může lampička předvést, co umí. (Jezinka.Jezinka)

Tom_Lachtan

Nejděsivější sny z pixarovského loga se stali skutečností a kdyby se tam zjevila plastelína a jméno Švankmajer, bylo by tu o poznání méně odpadů. Má to vtip, nadsázku a několik zábavných věcí, které bych v amatérském filmu nečekal. Příště si víc pohrát s krví a s ní spojenými záběry a bude to ještě lepší. Víc nečekám a čtvrtou hvězdičku sám před sebou krásně obhájím i díky zdejšímu hodnocení. Howgh ()

Adam Bernau

Myslel jsem, že budu za nepřejícníka a mám pomalu nejvyšší hodnocení. Takže: žánrové téma filmu je k ničemu, aspoň pro mne; nebo jen nefunguje spojení žánru se zpracováním? Každopádně film dopadá jako holá zbytečnost, jakých jsou milióny. Ze začátku ale lze zaslechnout i dosti jiné, nejednoznačné poselství. K tomu velmi pěkná práce s obrazem (kamera, střih). Netušil jsem, jakou estetickou sílu může mít nafilmovaná černá klávesnice od počítače. ()

PetrPan odpad!

Ano, lampičkám se nemá ubližovat. Mají totiž dlouhou šnůru se zástrčkou a citlivou žárovku. Na škodu byla jen krátká stopáž, lampiččina duše měla příliš málo prostoru. ()

korbitch22

Petr Černý dělá dobrý animáky a měl by u nich zůstat.Celá tahle série M is for stojí z 90% za vyliž prdel a tahle česká kokotina o smrtelně nebezpečné lamPičce nepatří do oněch vysněných 10%.Asi byla vod vjetnamců.15%. ()

SOLOM.

Njn horor po Česku po ránu - hned zvedne náladu – to tady ovšem zrovna moc neplatí. S tímhle jako někdo šel soutěžit? No těbůh. Sledovat zasranou klávesnici, nebo chcaní do záchodu – tohle mohli tvůrci klidně vynechat a víc se věnovat samotnému útoku lampičky. Na to že to trvalo jen tak krátkou dobu, stačil jsem se u toho neskutečně nudit. Až ten závěr mě trošku probudil z letargie. To je jediný důvod, proč tomu nedám ODPAD. ()

slatkac odpad!

Když se nějaký mentál, co zrovna objevil google překladač rozhodne natočit film, nemůže to dopadnout jinak než otřesně. Petříku, příště radši nafilmuj jak tvůj kámoš dvě minuty utírá holuby pod klávesnici, jistě to dopadne lépe a třeba i potěšíš nějakého hygienika. Řeknu vám, tohle bylo fakt peklo. ()

corpsy odpad!

Niekto chce byť iný, zábavnejší, strašidelnejší, v témach odvážnejší, ale aj tak bude len samým sebou. Netalentovaným. ()

kaylin

Snímek "M is for Mutiny" je další pokud dostat se do filmu "ABCs of Death 2", tentokrát se jedná o pokus český. Trochu mu chybí nápad, na druhou stranu provedení je zajímavé a není úplně od věci. Zajímavý střih, zajímavá kamera, která je na amatérský kousek celkem dobrá, především díky obrazům v obrazu. Trikově je to výborné, příběhově hodně slabé. ()

JohnMiller

Tak pri všetkej úcte k amatérskym tvorcom. Z a toto by som sa hanbil ako prasa.. Keď už idem nakrúcať segment do Hollywoodskeho filmu tak si aspoň požičiam normálnu kameru ! Niéé ? Všetko... úplne všetko... herecké výkony, strih, zábery kamery, samotný nápad, všetko vyzerá otrasne. A ten zvuk ? hrôza.. A čo tam hral ten neherec ? však sa iba pozeral do lampy bez žiadneho prirodzeného pocitu strachu. Hviezdička za odvahu. ()

URBAN odpad!

Tady se zas někdo asi zbláznil . Někdy je lepší nedělat nic a pro naši českou filmovou kinematografii to platí dvojnásob . ( 18.2.14/MAC ) ()

Kmotr76

Náhodou celkem fajn nápad a sem tam pěkná kamera (psaní na klávesnici). Mě se to líbilo a odpad si to rozhodně nezaslouží. ()

Esdälon

Mě se to líbilo, jasně chybí tomu docela dost, ale v rámci srovnání s některými jinými místními "tvůrci" to je o moc lepčí. Ještě bych dodal, že by uživatel džonmiler neměl komentovat amatérské filmy. Věci které totiž produkuje on, jsou hotová katastrofa. ()

Allica

Tohle horor je, ale ne tím žánrem. Když už někdo chce dělat takovouhle práci, tak se to musí dohnat do extrému, prostě naplno. Jinak se to stane nepochopeným. Tady se pere několik žánrů a stylů a nevíme, který je víc. Asi chápu, čeho chtěl autor docílit, ale pak se to tam musí pořádně ukázat a třeba i přehnat v činnosti hlavní postavy. ()