Zmanipulované zprávy jako součást informační války? Berenson má jasno, pokud za nastrčenými a masově šířenými fámami nestál O’Keefe, který nyní trčí zakrvácený ve vazbě, je zde obvyklý podezřelý – Rusko. Mezitím přichází reálná hrozba, že kvůli občanským rozbrojům bývalé hlavní město Konfederace vyhoří do základů. A vina je opět podstrčena prezidentce Elizabeth Keanové. Carrie pak dává v utajení a ilegalitě dohromady svou starou dobrou jednotku. Navzdory svému špatnému fyzickému stavu i ohrožení opatrovnictví dcery Frannie. (Česká televize)

Necrotongue

No, není to sice ten starý Homeland, na který se mi tak dobře dívalo, ale tentokrát mě tvůrci alespoň ničím nenaštvali. Nemohla mě zklamat ani hra na city v kostele, protože plnila zájem jedné ze zúčastněných stran, takže je z toho rázem slušná trojka. ()

Arkanoid

Tvorcovia seriálu si všimli, že tímovky dnes letia. Nelenili, a zapracovali to do scenára. Nechápu však, že úspech majú väčšinou tímovky vo filmoch, kde každý hrdina (či už postava alebo herec) získal už pred tímovým filmom svojich fanúšikov. Inak ich spoločná špiónska akcia šlape. Avšak na pohrebe im emočný vrchol vyšiel. Scény Saula a jeho vyšetrovania tiež nie sú na zahodenie. Záver je správne tajomný, vyvolávajúci otázky. Od vyššieho hodnotenia však ruky preč, niečo inovatívne a kreatívne z toho necítiť, na programe sú len zbytočné reči rozoberajúce predošlý dej. ()