Sekou Bah, moslim obžalovaný z radikalismu, sa pomocou Carrie zbaví všetkých obvinení. Už onedlho sa však stane obeťou manipulácie a zrady, ktorá bude mať nedozerné následky. Po neúspešnom atentáte na zvolenú prezidentku sa rozbehne kampaň na jej diskreditáciu. Paranoického Quinna prenasleduje predstava, že Carriin dom, v ktorom býva, niekto sleduje, a na vlastnú päsť sa vydáva pátrať na temné predmestie. Saul sa dostane do extrémne nebezpečnej situácie, keď na svojej misii uviazne na Západnom brehu. Súbežne sa totiž stretne so svojimi starými známymi, dôstojníkom iránskych revolučných gárd Madžedom Džavádím a izraelským veľvyslancom Etajom Luskinom. Medzitým zvolená americká prezidentka Keanová čelí mediálnej antikampani, za ktorou stojí istá rozviedka. (TV JOJ)

Arkanoid

Toto je Homeland, aký chcete. Konečne sa to rozbehlo. Postavy konajú bez pudu sebazáchovy, ale odpustíte im to, lebo viete, že takí ľudia existujú a keby všetci len na zadku sedeli, ani dej tohto seriálu by sa nikam neposúval. Saulovo šalom správnym brnkaním na nostalgickú strunu vydá cez nekonečnú záplavu spomienok, ktoré divák nezažil, no aj tak ich cíti, a veľmi intenzívne. ()

Necrotongue

Podle mého názoru byla čtvrtá epizoda zatím tou nejlepší z šesté sezóny, ale přesto se nemůže kvalitou rovnat lepším dílům předchozích řad. Carriino nové poslání mi prostě nesedí a děj pro mě táhnou spíše Dar Adal se Saulem Berensonem, zatímco Peter Quinn pokulhává v pozadí. ()