Aajan Ibrahim si ide vyzdvihnúť ukryté lieky ku spolužiačke Kiran, ale zisťuje, že jej otec ich vyhodil a krádež nahlásil univerzite. Aajana vylúčia zo štúdia, nemá už žiadnu rodinu a nevie, kam ísť. V zúfalstve sa obracia na ženu, ktorú považuje za novinárku Carrie Macphersonovú. Carrie, Fara a Max mu poskytnú požadovaných 80.000 rupií a napäto sledujú, kam ich volavka dovedie. Výsledok však prevýši aj najtajnejšie očakávania... Dennisa Boyda, manžela veľvyslankyne USA v Pakistane, po jeho prednáške na univerzite osloví príťažlivá Tasneem. Ješitný Boyd ju najskôr považuje za očarujúcu študentku, nič ale nie je vzdialenejšie od skutočnosti. Tasneem je vysoko postavená agentka pakistanskej tajnej služby a Boyd má už čoskoro pochopiť, že úlohy bude dávať ona jemu. (TV JOJ)

Necrotongue

No, ne, že by se tentokrát dostatečně neintrikovalo, ale celé epizodě jaksi chyběla šťáva. Rozhodně jsem se nenudil, ale od tvůrců Homelandu prostě čekám něco víc, neměli si mě rozmazlit:-) Carriina metoda pro rekrutování konfidentů už je mi sice jasná, ale s tímhle? Doufám, že je to v rámci obětování se pro vlast. ()

Yokolobuna

Další seriál, který časem upadá v nesmyslné lejno. Opět nevíme, o co přesně jde, jenže v sérii číslo 4 nás to vůbec nezajímá… No a z Carrie se stává postava již čisté odporná a otravná. ()