Ráno po noci plnej vášne sa Carrie pustí do vyťažovania svojho zdroja. Pod krytím novinárskej práce sa vypytuje na Hakáního, Aajan ale trvrí, že jeho strýko je mŕtvy. Saul Berenson odlieta z Islamabadu a na letisku spozoruje zabijaka Farhada Gházího, ktorý sa podľa všetkého chystá odletieť do Juhoafrickej republiky. Carrie je nedostupná, a tak sa Saul rozhodne zločinca sledovať na vlastnú päsť. Dennis Boyd, manžel americkej veľvyslankyne v Pakistane, sa aj napriek počiatočnému váhaniu vláme do Carriinho služobného bytu. Berie všetko, čo by sa pakistanským tajným službám mohlo zdať užitočné - napríklad fľaštičky s psychofarmakami alebo fotografie malej Frannie. (TV JOJ)

Necrotongue

Stejně jako u předchozí epizody musím napsat, že mě nenudila, ale k nadšení mám daleko. Záludnosti, manipulace a intriky sice probíhaly, ale většinu dílu, bohužel, zabralo Carriino snědé dobrodružství, které mi fakt dráždí nervy a od dlouholetého zaměstnance tajné služby bych čekal víc, než Saul nakonec předvedl. Bylo poznat, že už nějakou dobu nepracoval v terénu. 4*- ()