Big Time Rush

USA, (2009–2013), 29 h 7 min (Minutáž: 23–48 min)

Tvorcovia:

Scott Fellows

Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos PenaVega, Logan Henderson, Ciara Bravo, Stephen Kramer Glickman, Tanya Chisholm, Erin Sanders, Spencer Locke (viac)

Když hokejisté z Minnesoty Kendall Knight, Carlos Gracia, Logan Mitchel a James Diamond zjistí, že slavný producent Gustavo Rocque je v jejich městě a pořádá konkurs na nové hvězdy, hned se jim změní život. Kluci přijedou na konkurs a moc neprojdou. Po asi jednom dni přijede ke Kendallovi domů Gustavo i s jeho partnerkou Kelly, aby mu oznámili, že byl vybrán. Jenže Kendallovi se to nelíbí, jeho velkým snem je být hokejovým hráčem. Bohužel Kendall řekne, že tuhle nabídku nepříjmá. Gustavo je z toho špatný, ale odejde pryč. Kelly Kendallovi předá vizitku s jejím telefonním číslem, kdyby si to náhodou rozmyslel. Ostatní kluci ho stále nutí, aby Gustavovi zavolal. Nakonec Kendall dá na radu kluků, a zavolá Gustavovi, jenže má podmínku. Musí sebou vzít i kluky. Gustavo neví, co má říct, ale chce Kendalla, takže příjmá kluky i s Kendallovou maminkou a sestrou Katie do Los Angeles. Klukům se hned obrátí život o 180 stupňů. Získají nové kamarády, zkušenosti. Postupem času se z nich stávají opravdové hvězdy. Prožijí spoustu zábavy, i zklamání. (oficiálny text distribútora)

honajz

Vůbec nevím, jestli jde o nějakou teen skupinu, souvislosti jsou mi ukradené. Ale jednotlivé díly jsou úžasně střelené. Neviděl jsem samozřejmě vše, ale co jsem viděl, mne neskutečně bavilo svou střeleností, přitom to není blbé jako Fred the Show nebo Marvin Marvin. Tohle je střelené tak nějak... sofistikovaně. :-) A vážně mne to bavilo. ()

Vera2613

V čase mojich masívnych pubertalnych časov som túto skupinu milovala. Avšak skupinu, nie seriál. Už ako 13-14 ročnej mi toto prišlo až priveľmi detské, hlúpe a naivné. No myslím si, že sa na to dalo pozerať boli tam aj vtipné momenty a najmä dobré popové pesničky. Jedna vec, ktorú tomuto seriálu doteraz veľmi vytýkam bol dabing. Ako môže mať jedna postava v jednej časti 2 rozličné hlasy? No nevadí. Pre mňa bude jediný skvelý a pozerateľný seriál z dielne Nickelodeon asi iba Victorious. BTR si zaslúžia ako tak solídne 3* prevažne z nostalgie. ()

Koryntos

Aneb teplí bratři v triku.Koukám na to v Rakousku s dětma a nestačím se divit, jaký to brak se dnešním děckám líbí, ale pořád je to lepší než I Carly. Na druhou stranu,každá generace vyrůstá na něčem jiném, pro mě byla za mých mladých let kultovní Pobřežní hlídka a dnešní děcka maj prostě rádi klasický konzumní svět, takže se jim tenhle výtvor líbí. Podle dětí je tohle velice cool seriál. ()

Krnac

Strelené, oddychové, výborné pesníčky. 1. prvá séria pre cieľovku výborná, teraz by som si to asi tak neužil. Potom to už šlo k horšiemu, zaslúžené finále za mňa neurobilo vôbec hambu 1. sérii, sériál si ale užijete len keď ho nebudete brať tak vážne, sú tu síce pomerne nudné časti ale tiež výborné ktoré to pomerne vyvažujú. Možno mám ružové okuliare pretože som to videl ako decko ale zase videl som to v dobe keď som bol cieľovka, 7,2/10 - dal by som viac ale ako hovorím, pokračovania to ťahali dole. ()

megan017

Lidi lidi. Když sleduji ty diskuze, kde neustále píšou o podobných chlapeckých skupinách, že jsou to vymaštění kteténi a apod. tak tenhle seriál ukazuje přesně to, co si o nich myslíte. Střelení blbci. Nemusím vidět každý díl, ale když to náhodou naladím a nedávají nic lepšího, tak to nepřepnu.:D Jsou tam dobrý písničky a někdy se i zasměju, nejen na stupidou, ale nad těmi ksichty, co dělají.:D ()

• V pôvodnej zostave (Curt Hansen, James MaslowCarlos Pena Logan Henderson) bol natočený len pilotný diel, potom bolo natáčanie prerušené. Produkcia sa však rozhodla pôvodného lídra skupiny (Curta Hansena) vymeniť, pretože bol od ostatných o pár rokov starší. Taktiež im prekážalo, že jeho hlas znel rovnako ako hlas Jamesa Maslowa. Prebehol nový kasting a rolu lídra skupiny získal Kendall Schmidt. Curt Hansen si aj napriek tomu v seriáli zahral, a to speváka Daka Zevona. (Majky28)
  • Ve 2. epizodě 3. série dabule postavu Katie Knight (Ciara Bravo) v první polovině epizody jiná osoba, než ve zbylé části dílu. (lardko)
  • V poslednej časti seriálu s názvom "Big Time Dreams" je pri odovzdávaní cien vidieť, že na fotke na veľkoplošnej obrazovke je Justin Bieber, no v českom dabingu sa hovorí o Justinovi Timberlakeovi. (Majky28)