Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat. Kaskadér Jean-Paul Belmondo má před svatbou s krásnou Raquel Welch, jenže jí dojde trpělivost! Navíc se o ni začal ucházet bohatý hrabě a tak získat znovu její lásku nebude vůbec jednoduché... (oficiálny text distribútora)

R-2

"so to se mnou je, sítím se jako kušéé" Jo jo francouská kinematografie, to bývalo na co se těšit a na co se dívat. A Zvíře, jeden z TOP kousků. Povinnost znát a 5* je jasná volba. ()

Pignon

Kompletní výkon mého oblíbeného J.P.Belmonda. Tady a v Policajtovi vyrcholí jeho herecká brilantnost a obrovská nadsázka nad svou vlastní hvězdností. Tváří se to jako reálný film o filmu, na který si to zároveň hraje. Claude Zidi forever. Pokaždé když vidím strarostu mětské části 5, jak jde oddat Jane Gardnerovou a Mika Cauchera a vím, že se blíží vrcholný gag, trhám si bránici už reflektivně, vy-adni. ()

moorks

Skvělá, zábavná podívaná je tato komedie.Belmondo tentokrát v dvojroli a doplnuje ho krásná a vnadná Welchová. Jejich souhra tvoří kolotoč plný komických situací, akčních scén a skvělých gagů. Zaručeně pobaví všechny milovníky dobrých komedií. ()

gizi

Jedna ze skvělých francouzských komedií, u které se člověk ani chvíli nenudí a baví se, až se za břicho popadá. Dá se vidět i opakovaně. 90%. Opět jsem se podíval 22.7.2012 a opět se skvěle bavil, asi na 85%. ()

P@\/EL

Vynikající francouzská komedie plná povedených hlášek a srandovních situací, které vás donutí se zasmát. Moc se mi líbily scény, kdy hlavní hrdina Mike předstírá postiženého člověka s kopou dětí, aby dostal sociálku, nebo několikanásobné natáčení kaskaderského čísla. Film pohlíží na nebezpečné kaskaderské řemeslo s velkou dávkou humoru a nadsázky. Celý film je výborným sledem nejrůznějších bláznivých scének. Na závěr musím říct, že Jean-Paul Belmondo tu dvojroli zvládl bravůrně, zejména teplouš Bruno Ferrari je v jeho podání vynikající. ()

luga

Mike a Jane v kymácejícím se autě na mostě. Mike: Nehejbej se ... Jane: ... bohužel tě musím poslechnout. Musím poslechnout radu takovýho mizernýho otrapy. - Okamžitě odvolej, co jsi řekla. - Co? Toho mizeru? - Otrapu. Debila dokážu spolknout, ale otrapa Michel Gaucher, to teda ne. To je urážka, za tohle musíš dostat pár pohlavků ... Na zahradě před nemocnicí. Mike: Kdybych byl chlap, co jsem bejval, přeskočil bych zeď a znásilnil ji jako v Carpentras. Gérard: Tuhle historku jsi mi nikdy nevyprávěl ... - To je moje tajemství. Právě tam jsem poznal Jane. Měla pokoj u Zlatýho lva. Vyšplhal jsem po fasádě, okno bylo otevřený, vstoupil jsem ... - A znásilnil ji. - Čtyřikrát! Jenže jsem si napřed třikrát splet pokoj. ()

Bouffon

Nezapomenutelná dvojka „Bruno Ferari & Mišel Gošé“ spolu s Raquel Welch je prostě dílo. Originální fóry a komické situace mně (a určitě většinu ostatních) dokážou dostat ještě po letech. „Mistře, budou ve filmu nějaké akční scény?“ Přitepleně : "Si, Si…film bude velmi tvrdý…Špion skrývaný ženami…budu se vrhat do prostoru, pak spadnu ze schodů a zmizím v hl´ubiněěě…" Dávám plnou nálož. ()

antragus

Belmondo sice byl v pohodě a několikrát jsem se i zasmál, ale myslím, že Zidi udělal i lepší fláky... Byť to občas byly nepravděpodobné šílenosti. ()

Tomulka

Tento film patří rozhodně mezi lepší počiny J.P. Belmonda nasmál jsem se jak blázen hlavně když přišla sociálka tak to bylo k popukání. ()

Lovin

Při hodnocení Muže z Acapulca jsem zmínil , že je to nejlepší komedie s Belmondem společně s Velikonoci a na Zvíře jsem zapoměl takže se omlouvám a přidávám Zvíře ano je to jedna z nejlepších francouzkých komedií vůbec i když těch dobrých komedií s Jeanem Paulem je opravdu dost bravo ! ()

Joker 16

Označil bych to asi jako nejlepší Belmondův film. Pro mě určitě. Dvojrole, která obsahuje tvrdého kaskadéra a ustrašeného teplouše je brilatní. Například hlášky typu jako: "Nehraj na mě teplouše!" si můžu pouštět furt. Troufám si Zvíře označit jako jednu z nejlepších francouzských komedií. ()

pan_buh

Výborná komedie - té je potřeba si vážit. Dneska už by páni herci tak maximálně trdlovali před zeleným pozadím. Před Belmondem smekám. Jestli jsem si dobře všimnul, tak tam byl snad jen jeden negr, ale ten se mezi všemi těmi slony, pštrosy, gorilákem a tygrem celkem ztratil. Celkově jsem nadšenej z řemeslnýho provedení "triků" a dvojroli si Belmondo střihnul suprově. No a ty šaty Raquel Welch....no co k tomu dodat:-) Škoda že u není hvězdiček 6. ()

chicotomas

Vtipná komedie s Belmondem. Klasický odpočinkový film na odreagování. Belmondo tentokrát hraje dvojroli a teprve v ní je vidět, jaké jsou jeho herecké schopnosti! Zvláště ten homosexuální Belmondo je nesmírně vtipný! ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch

15.02.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřela v kalifornském Los Angeles po krátké nemoci americká herečka, modelka a sexsymbol přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století, Raquel Welch. Smutnou… (viac)

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo