Uplynul rok od jarnej párty v Lake Victoria a krvilačné rybičky so zubami ostrými ako nože opäť pocítili hlad. Húfne sa vydali na dlhú plavbu proti prúdu, ktorej cieľom je nedávno otvorený vodný park Big Wet. Začiatkom leta bude plný krásnych dievčat v bikinách a vyšportovaných svalovcov, ktorí sa budú nadšene vrhať do vody, aby vyskúšali všetky atrakcie a užili si ohromnú zábavu. Na túto letnú pohodu dozerá osobne legendárny David Hasselhoff spolu so sexi plavčíčkami, ktoré sú však väčšmi sexi než plavkyne. Návštevníci aquaparku však netušia, že vo vode ich čaká adrenalínový zážitok, aký by si nedokázali predstaviť ani v tých najdesivejších snoch. Čaká ich totiž boj na život a na smrť! Pod vodnou hladinou na nich číhajú tisícky tých najzúrivejších a najkrvilačnejších piraní, ktoré dychtia po ich mäse a krvi a brúsia si zuby pred veľkou hostinou. Kto zachráni bezradných dovolenkárov a zastaví tieto neľútostné príšery, ktoré terorizujú návštevníkov aquaparku? Bude to neohrozený David Hasselhoff? Dajte sa prekvapiť a zažite viac akcie, zábavy ale aj strachu než v predchádzajúcich dvoch príbehoch filmovej série. (TV JOJ)

Vimrak158 odpad!

Předchozí díl Piraňa 3D byl neskutečný brak, ale brak u kterého se člověk dokázal dobře pobavit, mohl si prohlédnout hezké holky a ještě se pobavil u nějakého toho zábavného vraždění teenagerů. Pokračování už nic z toho neobsahuje a nemůže se s ,,jedničkou" rovnat ani v tom nejhorším snu. Nové Piraňě 3DD jsou totiž absolutním odpadem, který ani nepobaví, ani nevystraší a ani nezabaví. Jedná se o nudnou, blbou a neskutečně trapnou podívanou, které se zasměje snad jen člověk po 5 panácích vodky. Hnus, odpad. P.S. Davide, už se na to vykašli ! ()

djbarrel

Rozhodně o třídu lepší než jednička ! Film prakticky rezignoval na hororovou stránku a vydal se pouze směrem komedie. Což skvěle funguje a já se skvěle bavil. Ono uznejte film v němž není nouze o scény ve kterých vylézají piraně z vagíny a zakusují se do přirození nadržených týpků, to opravdu není úplně normální a ve filmu který by si hrál na skutečný horor, by ona scéna působila jako pěst na oko. Nicméně v tomhle případě jsem se jen zasmál a čekal další povedený kousek. Naštěstí jsem se podobných haluzí dočkal ještě mnohokrát a dál jsem se skvěle bavil. 60 % ()

Vasyl

Jo, dostal jsem přesně to co jsem čekal. Sračku, parodující filmy o útočných rybách. A rozkroků a koz víc jak v kdejakým pornu. Horor to není ani náhodou, i když tam hraje beznohej Ving Rhames a hlavně...The Hoff. ()

Jack_Henkel

tak tohle fakt né,čekal jsem něco stejného,jako 3D,ale tohle bylo o dost slabší a horší,ani ten závěrečnej masakr nedosahoval intenzity z minula, Hasselhoff mě pobavil i sral zároveň ()

rasto87

Pán režisér J. Gulager musel byť asi zhulený a nadrbaný, keď toto natáčal. Okrem pekných koz, zadkov a haluzných hlášok D. Hasselhoffa nám Piraňa 3DD nič neponúkla. Efekty a vizualizácia nulové a vlastne vôbec nechápem ako som sa na to mohol dopozerať. ()

Mr.Keli

Trailer lhal! Nalákal na epickou bžundu, která se nedostavila. Jednoduše musím říct, že je to ztráta času, žádný vývoj postav, jenom neutichající sado maso sranda s nulovým vypointováním. Ani nejslavnější plavčík za nic nestál. Otázkou je jestli někdy stál? 20% ()

waltosin

Odbytá práce, kde není nic novýho co bylo v piranech 3D a masakr ke konci taky nebyl nic moc, akorát David Hasselhoff to trochu zpestřil a byla s nim sranda. Kozičky a zadečky byly sice hezký, ale stejně musím s hodnocením hodně dolů. 45% ()

Lucbric

Horor / Thriller / Komedie? Nevím, ale nějak jsem se u filmu nebála ani nesmála. Dávám jednu hvězdičku za Davida Hasselhoffa, Christophera Lloyda a závěrečné titulky. ()

elanista1

Najsmradľavejší odpad a jeden z najtrápnejších filmov vôbec. Ešte som nevidel niekoho tak veľmi tlačiť na pílu zábavy a pritom byť tak trápny. Po zhliadnutí druhej Pirane si začínam Alexandra Aju ako režiséra vážiť ešte viac. ()

lobo87

Jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl. Jediné, čo tvorcov zachránilo od odpadu, bol rozpočet, ktorý im umožnil film celkom kvalitne natočiť. Scenár však jeden z najhorších... 20% ()

PaTeXx

Po prvním dílu, který se tvářil poměrně vážně, se druhý díl dělal neskutečnou prdel (jinak to napsat nejde). Ukousnutý penis i David Hasselhoff se poznamenali v tom nejhumornějším světle. ()

Charlie.Harper

Áno podarilo sa to! Ešte primitívnejšia, nevkusnejšia a hlavne o Davida Hasselhoffa bohatšia zlátanina zvaná Piranha 3DD. Po dlhom uvážení som zistil, že to D zrejme znamená na nešťastie diváka ten David. Tato hrubozrnná sprostosť nemá hádam ani vo filmovom priemysle obdobu. Ak je toto počiatok novej éry hororov tak potom Panenka Mária Guadalubská na nebeskej klenbe toto už len tak niekto neznesie. Jediná vec kedy som sa úprimne zľakol bola keď sa jemne naznačilo, že toto by nemusel byť posledný diel. (Spoiler) Nakoľko náš hrdina David nezomrel mam vážne obavy, že by sa nám mohol znova ukázať v tretom pokračovaní Piranha 3DDD ešte s nejakou ďalšou stroskotanou existenciou. Film mal síce rezký začiatok no to čo sa začalo odohrávať o pár minút neskôr by nezachránil ani Christopher Nolan. ()

veverysiak

Nebolo mi treba zo strany niektorých nadšených akademikov vysvetľovať, že sa tu jedná o jeden podarený komediálny horor, jeho pubertálno-naivné spracovanie mi však neprekonateľne vadilo, beriem akurát autoiróniu zhumpľovaného bejvočáka Davida, takže 15%. ()

MFZB

By ma ani vo sne nenapadlo, že z toho môže byť až taká sračka a na môj veru stalo sa, a ešte horšia ako som čakal. Jedna hviezdička za cicky a vadžíny, ináč nestojí tento Gulagerov shit za nič. Asi nemá zmysel sa nejak detailnejšie rozpisovať, kto videl vie o čom vravím a kto nie tak radšej nech kašle na to, zabitých 70 minút života... ()

swenney

Superni filmek. Na trailer jsem narazil docela davno a od te doby se tesim;) Bylo to presne takovy jak jsem cekal (pecka;)). Hluboke dialogy, skvele vykony hercu, naslapanej scenar... to asi ne...ale fakt me to bavilo. Davam 5* protoze nevim co bych vytknul...chlamal jsem se celou dobu. Mič Bjukenen perfektni, "Bring me my legs", konec hlavniho zaporaka (obou) jsem rozdychaval tak pet minut;) Akorat to 3D me prislo nejaky divny...jak tam vsechno bublalo tak to nebylo uplne ono... ()

Matrix007

Pětihvězdičková kokotina na sto devadesátou osmou...... Borec hodí trojzubec do bazénu 20x 20x 4 metry a trefí 30cm dlouhou piraňu, vážící 2 kg do oka, aby nezakousla na dně topící se krasavici. Film u kterého jsem se smál, občas i lekl a kroutil hlavou. Jednoznačný odpad. Ale dobře, holky luxusní, tím to oživily........ 12% ()

IvanKovar odpad!

Toto bol teda filmový počin. Neskutočná blbosť. Nelogické, nezábavné a ešte k tomu aj totálna kópia predchádzajúcej časti. A keď sa na scéne objavil dědek Dejvid Hajzlhóf tak som to mal chuť vypnúť už načisto. Tie scény s ním to bolo niečo tak trápne, že škoda reči. Dávno som nevidel takto sprostý film. A to musím spomenúť, že Piraňu 3D(2010) som hodnotil vcelku vysoko(4★). Ale toto bolo proste nevkusné, o ničom a ešte k tomu aj skopírované. Nič nové to nepridalo, iba 83 minút čakania na koniec. Nedoporučujem. ()

Abalzo

Jednička byla vysoce nadprůměrná, tady bohužel musím konstatovat, že jsme hluboce pod průměrem. Film v podstatě od začátku do konce (ke konci čím dál víc) připomíná spíš parodii než co jiného. A utvrzuje mě v tomto tvrzení i David Hasselhoff a jeho role. Teď už snad jen počkat na Piranha 3DDD, kde budou chodící ryby tyranizovat Miami. :) ()