Uplynul rok od jarnej párty v Lake Victoria a krvilačné rybičky so zubami ostrými ako nože opäť pocítili hlad. Húfne sa vydali na dlhú plavbu proti prúdu, ktorej cieľom je nedávno otvorený vodný park Big Wet. Začiatkom leta bude plný krásnych dievčat v bikinách a vyšportovaných svalovcov, ktorí sa budú nadšene vrhať do vody, aby vyskúšali všetky atrakcie a užili si ohromnú zábavu. Na túto letnú pohodu dozerá osobne legendárny David Hasselhoff spolu so sexi plavčíčkami, ktoré sú však väčšmi sexi než plavkyne. Návštevníci aquaparku však netušia, že vo vode ich čaká adrenalínový zážitok, aký by si nedokázali predstaviť ani v tých najdesivejších snoch. Čaká ich totiž boj na život a na smrť! Pod vodnou hladinou na nich číhajú tisícky tých najzúrivejších a najkrvilačnejších piraní, ktoré dychtia po ich mäse a krvi a brúsia si zuby pred veľkou hostinou. Kto zachráni bezradných dovolenkárov a zastaví tieto neľútostné príšery, ktoré terorizujú návštevníkov aquaparku? Bude to neohrozený David Hasselhoff? Dajte sa prekvapiť a zažite viac akcie, zábavy ale aj strachu než v predchádzajúcich dvoch príbehoch filmovej série. (TV JOJ)

Kingjiri

Horší než jednička, ale pořád koukatelná poloparodie s masožravejma rybičkama v hlavních rolích. Ze začátku se tvůrci nejspíš snažili vytvořit obyčejnej béčkovej horor s debilnim příběhem a špatnejma trikama. S přibývající stopáží však pochopili, že tudy cesta nevede, takže se z Piraňí stávala celkem povedená parodie na dnešní nízkorozpočtový horory (nejen) pro teenagery. Z účinkování Davida Hasselhoffa se podařilo vytěžit totální maximum a jeho výstupy patřej k tomu nejlepšímu, co snímek nabízí. Takže za Hasselhoffa, Lloyda, (skákající) kozičky, buchtu oplodněnou piraňou, piraňu zahryzlou do prdele i bimbase, týpka šukajícího "díru na vodu" a přídavky v závěrečnejch titulcích putuje poctivě vydřená třetí hvězda. Nashle u třetího dílu s chodícíma piraňema. ()

darkreider

Fakt neviem ako moc musí byť človek pod vplyvom, aby sa kvalitne bavil. Každopádne Lloyd, Rhames (Titanium-mother-fucker) a Hoff sú lákadlá ako sa patrí a aj keď už si to nikdy (a to miesto prísažne sľubujem) nepozriem, neľutujem. Hoff si zo seba vie robiť srandu, no a hlavne dudy že... ()

dandislav1991

jo!!! to co sliboval trailer tam presne bylo. porce poradnejch decek a mozna i jedny efka. hlaskujici Ving i David. Tuna krve. priblblejch lidi a vtipne zabijejich piran! Veci jako dialogy a kvalitu efektu nema smysl klmentovat. tohle byl proste jeden z nejvtipnejsich "hororu" za posledni dobu. Fakt jsme se hodne nasmali! Jasnejch 5*! ()

Dejvid007

Větší hrůzu mi naháněli filmové hlášky a herecké výkony, než děsivé piraně. Největší sračka co jsem poslední dobou viděl. ()

Al44...

Naprosto nesmyslný děj a idiotské postavy - pár gore efektů, nicméně jsou na horší úrovni než v Ajově filmu - vedlejší postava D. Hasselhoffa, který se snaží hrát "sám sebe" - pár šílených WTF scén, které však mohou krátkodobě pobavit - pro milovníky horor filmů to může být docela fajn film. ()

Ondr@932

No už dle očekávání, že to natáčí naprosto debilní režisér mě nic nepřekvapilo, že by to bylo aspoň průměrné. Ale čekal jsem spíš, že dám odpádek, ale že to bylo chvílemi aspoň trochu vtipné... Ale s původní piraní 3D (2010) se to nedá vůbec srovnávat...:-( Tam to bylo velkolepě luxusní mejdan na pláži, ve vodě a na lodi a poté luxusní masakr ve vodě :-) Toho jsem se u Piraně 3DD nedočkal. Mejdany nudné, neslané a nemastné... Takže dávám 3/10 ()

cerbygerby

Tohle snad nejde brát ani jako horor, i když jsem v to v začátku doufal.. ani jsem si nečetl zdejší komentáře a po prvním 3d pirana jsem byl zvědavý na jakési asi pokračování ... jenže co toto bylo??? Hasselhoff k tomu... no jaká si parodie, kterou jsem tedy já nepobral.... za mě tedy jen slabé 2* a 25% ()

Torgal

Dobre, je jasné, že toto natočil nejaký amatér z čírej radosti a pravdepodobne bez scenára a jednoznačne bez ambícii, zato s hromadou ceckatých pornoherečiek. Mohla to byť aspoň zábavná kravina a od nástupu Miča Bjukenena aj bola. Lenže Mič prišiel neskoro a céčkovo zábavný masaker na kúpalisku trval príliš krátko. Aj tak by som možno dal dve hviezdy, nebyť jedného unikátu - tento film má aj s titulkami 83 minúť, čo je samo o sebe veľmi málo, ale záverečných 15 minút tvoria nepodarené zábery! Paródia deja je teda tak na hodinku, to je extrém. 3-/10 ()

Pekisan

Aj so vsetkymi kozami je to prekvapujuco nudne. Dokonca aj Hoff sa zda len trapny oproti ocakavanemu trapno zabavnemu. Trojka s chodiacimi piranami? Uz asi nie. ()

helraiser

Samozřejmě, že kvalitativně se tohle pokračování nemůže Ajově předchůdci rovnat, ale jedná se o pořád o hodně slušnou béčkovou zábavu u které jsem se opravdu bavil. Je to tak blbé až to je zábavné a u některých scén se člověk vážně nemůže jinak než dusit smíchem. Co potěší tak je David Hasselhoff, který tomu umí opravdu naložit a krásně nám zaparoduje pobřežní hlídku. V téhle rybí šílenosti napětí rozhodně nenajdete, ale humor rozhodně a ten z tohodle filmu na konec dělá celkem koukatelnou hovadinu,a že to je hovadina na entou o tom nemá cenu vůbec diskutovat. ()

Ryšty

Po super jedničce sem čekal ten samej nářez. Bohužel sem dostal partu hloupoučkej lidí, kteří místo aby zdrhali co jim nohy stače, se pořád máchaj. Ani spousta koziček to nezachrání a od dvou hvězd to pozvedla nohová brokovnice :D ()

zberatel

Stupidnejsia a menej zabavna 3DD nez 3D, ale pri dlzke relativne rychlo ujde cakanie na Halsselhoffa a Ving Rhamesa ktorym udelujem tie hviezdicky slavy, lebo pobavili vyborne.. Jak jste sakra koupil brokovnici na nohu? Za peníze ušetřený za ponožky. :)) ()

Lumberjack

Co jsem od filmu očekával, to jsem dostal... Režie se ujmul dirigent (pro mě) vynikající trilogie Krvavá hostina a tak jsem tušil, že špatné to prostě nemůže být. Na finální masakr se se mnou dokonce koukala i moje drahá polovička, která těmto filmům vůbec neholduje... Potěší účast Buseyho, kterého jsem ve filmu dlouho neviděl a hlavně Hasselhoffa a Rhamese... ()

Alexandre

Velmi nerad to píšu, ale pro mě obrovské zklamání oproti vynikající pětihvězdičkové jedničce :-( U té jsem v kině skoro nedýchal, ale tohle mi nesedlo. Čekal jsem, že to bude horší, ale ne až tak. Gore scény na rozdíl od Ajova dílu mizerné (až na výjimky), napětí téměř nulové. Po zhlédnutí traileru jsem od toho teda očekával daleko víc. Kravina jak hrom, ale tak co už. Mohlo to být ještě horší. ()

Pavita odpad!

Musim říct, že jsem až do dneška nevěřila čeho všeho je filmový průmysl schopen. Film byl sám o sobě dost špatnej, jak po dějové stránce tak i po stránce hereckých výkonů. Ale korunku tomu všemu dodal David Hasselhoff a pak také samotný závěr filmu, připravený na další pokračování. ()

Scharra

Nejedná se o horor, ale o komedii plnou nahoty. Milionkrát antočený a viděný scénář filmu taky nepřidá na kráse. Jediné co ho drží nad vodou je sebeparodické vystoupení Davida Hasselhoffa ()