Tisíc a jedna noc

• Česko Tisíc a jedna noc (viac)
Telenovela / Dráma / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Réžia:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (viac)

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... (oficiálny text distribútora)

kaposlav

Dnes som náhodou zazrel v TV časť jedného dielu pri komunikovaní s mamou a musím podotknúť, že evidentne odpad! dávaju uživatelia, čo to ani nevideli. Automaticky sa telenoveli hodnotia na csfd odpadom a na to stačí len vedieť, že daná telenovela len existuje a možno netreba vidieť ani posratú upútauku v TV. Nie je to totálna kravina hodná odpadu. Dej to má a nechal som sa od mami zasvätiť obšírnejšie o čo išlo. Nerobievam to, ale teraz i keď som nevidel ani jeden celý diel, dávam 3* ako kompenzáciu. ()

Flaxik

Za tu krásnou Šeherezádu musím napařit jednu hvězdu, jinak bych nespal :-) jinak je to někde poměrně hluboko pod úrovní Ordinace/Ulice. ()

Kwaichi

Nie je to seriál určený pre naše zemepisné šírky. Ani kultúra blízkeho východu nemá na našom území také množstvo priaznivcov, tak nechápem, prečo to televízia zaradila do hlavného vysielacieho času. ()

Amroth666 odpad!

____ Pár vteřin stačilo! Nova kupuje samý přepychový kvalitní seriály a filmy koukám. ____ :D :D :D :D :D ____ I nufa je lepší než tohle ____ ()

TommyLeeJape

Tak jsem se na jeden díl podíval a bylo to ještě stupidnější než jsem čekal. Nerad automaticky odsuzuji filmy/seriály se špatným hodnocením, ale toto je opravdu jen pro velmi specifickou část diváckého spektra. Po jednom díle nejspíš nemám právo hodnotit, ale na víc se určitě dívat nebudu. ()

DruidKarel odpad!

984. hodnocený film: Měla to být BOMBA, která přitáhne diváky k televizím, podobně jako Kasandra nebo Esmeralda. Jedna byla cikánka, druhá nevidomá v zeleným hábitu. Tohle? To je jen turecká krasavice, která hraje lidem na city a jinak nic. Jen si poslechněte ta jména a přeběhne Vám mráz po zádech. Bur(h)an však pobaví asi nejvíc. Příběh je o ničem a pětiminutový záběr na obličej plný zoufalství je jen důkazem kýčovitosti. ODPAD je slabý výraz pro tenhle rádoby seriál. HOVNO, SRAČKA - to je ten správný výraz. ODPAD! ()

bukowski83 odpad!

Co dodat Nova prostě vždycky blila, blije a bude blejt ty samý zhovadilosti a obyčejný divák s alespoň minimálním vkusem s tím nic neudělá. ()

C0r0ner odpad!

České telenovely vážně stojí za to, jihoamerické jsou snad ještě "lepší". Od Turecka jsem toho moc nečekal, ale dostal jsem dost slušnou komedii, kterak se prodavač kebabu zamiloval do chodícího šátku. Nebudu říkat, že jsem viděl velké procento seriálu, ale i pouhý jeden díl mi bohatě stačil na vytvoření objektivního hodnocení: kurva strašná sračka! 0% ()

bouchy

Klasika v ČR. Sedět doma na prdeli, stěžovat si, zakládat debilní skupiny na facebooku a brečet, jak je všechno na hovno. Každej na to stejně bude čumět, protože si zvykl zabíjet čas u obrazovky a kdo není ještě úplně ztracenej a Tisíc a jedna noc se mu nelíbí, ten to neřeší, otevře si knížku, zajde zasportovat nebo někam za kámošema do hospody a prostě se na to nekouká. Žasnu nad problémy dnešní společnosti - nejvíc nás pálí důchodci v Kauflandu a jedna telenovela z Turecka. Společnost, která se umí sjednotit jen tehdy, když se jejich mančaft dostane do hokejovýho finále nebo v televizi začnou vysílat nějakou blbost; to je trochu málo, ne? :) Já i když se na 1001 nekoukám, tak to alespoň podporuji. Polovina hodnotících to ani neviděla, ale ten odpad si dát musí, bez toho by to nešlo, tak co bych si nezahlasoval obdobně. ()

Andre3000 odpad!

Ano, i toto vysvětluje proč se dnešní kultura přesová od TV k PC. Protože co Nova cpe do vysílání je levná prudérní vata, kterou snad i zastánci telenovel musí házet do koše. Je mi špatně z Novy. ()

gabin(a) odpad!

Nechtěla jsem kopat do mrtvoly, ale musím to dát do odpadu. Stačila mi na to chvíle, kdy jsem přišla domů, nikde nikdo, puštěná TV a v ní (nyní prosím zpomaleně slabikujte) ho vo ři ly dvě že ny u sto lu na té ma, kte ré se mi ne po da ři lo roz luš tit. Možná se to divákům povede v následujících 20 dílech. Hned jsem poznala, o jakýže to klenot se jedná, chvíli nevěřícně zírala na strnulé tváře ho vo ří cí hlemýždím tempem a přehnaně artikulující (chudáci dabéři, ale dobře jim tak) a pak jsem to tryskem vypla. Jen mi vrtalo hlavou, kdo si to pustil. Ukázalo se, že se manžel na cosi koukal, ale pak odešel kutit do sklepa. Tak jsem si oddechla, už jsem se lekla, že se přidal k miliónům TV diváků, kterým toto ženiální dílo učarovalo! Prosím o parodii, nejlépe s Genzerem a Suchánkem v hlavní roli, ale rozhodně nejdéle jako skeč! ()

pufina odpad!

Utrpení první kategorie! Nedokážu ani říct, co je horší - hudba, děj nebo to příšerné obsazení? Ne, nejhorší na tom je, že dávají 4 díly denně (2 nové a 2 díly opakují z předchozího dne)! UPOZORNĚNÍ: při sledování hrozí mozková mrtvice! Jako forma mučení by to bylo skutečně vynikající.. ()

Jermann

Po shlédnutí dvou minut na youtube vím jistě, že víc není zapotřebí. Vypadá to jako natočené mobilem a soundtrack zjevně dělal šílený megaloman, co konečně dostal práci. Koukat nebudu, hodnotit tudíž také ne. ()

Demon.N odpad!

Gratuluji televizi Nova, evidentně se rozhodla svou neustále klesající sledovanost ještě více snížit :-D:-D:-D Gratuluji divákům, kteří v tomto pořadu našli zalíbení a nenaplnili zvratky dva kýble. ()

Ruuzha odpad!

Já nejsem z těch co dávaj automaticky odpad na tenhle seriál. Zkusil jsem koukat, ale to se prostě nedá. Je to nuda, trapně vážná a utahaná, plná špatných herců a bezduchých plků k vyplnění té nekonečně dlouhé stopáže. Věřim, že u generace 60+ to sklidí úspěch, proto nám také Nova servíruje tuny anket, ve kterých však mladého člověka nenajdete. Uměle vybudovaný bombastický zájem, který nám televize pořád předhazují a vnucují lidem, že tenhle ?seriál/telenovela? je prostě skvělý a všichni na něj koukaj tu ubohost jen podtrhuje. Ani procento, čistý ODPAD! Pryč s tímhle hnusem z českých televizí. ()