Šerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) bol pôvodne losangeleským policajtom, ale po jednej spackanej akcii skončil ako šerif ospalého mestečka Sommerton Junction na mexických hraniciach. Šéfovať bande neschopných policajtov v pokojnom zapadákove kde je najvážnejším zločinom špáranie sa v nose, nie je žiadne umenie... Dni plné nudy ukončí až telefonát agenta FBI Johna Bannistera (Forest Whitaker). Pri prevoze z Las Vegas do mexickej väznice totiž utiekol nebezpečný boss mexickej mafie Gabriel Cortez (Eduardo Noriega)! Počas transportu ho vyslobodili členovia jeho drogového kartelu a on sa snaží dostať sa čo najrýchlejšie do svojej domoviny - s pomocou kumpána Burella (Peter Stormare) a s rukojemníkom trieli v nadupanej Corvete k hraniciam! Poslednou prekážkou na ceste k slobode je práve šerifovo mestečko. Lenže tunajší strážcovia zákona a poriadku ani len neuvažujú o tom, že by sa mali postaviť do cesty mužovi, na ktorého je celá FBI krátka... Ich šéf ale nechce znovu pošpiniť svoju povesť, a tak nakoniec prevetrajú svoje zbrojnice a vytiahnu z nich pušky, guľomety a meče a vydajú s v ústrety neľútostnej prestrelke, aby zastavili zdanlivo nepremožiteľného gangstra a jeho chlapov. Je dosť možné, že vďaka šerifovi Owensovi bude mestečko Sommerton Junction... Cortézova KONEČNÁ! (TV Markíza)

Level5

Film na mě působil dojmem, že se nemůže rozhodnout kam patřit. Jesti to má být vážný akčnák nebo komedie. Kdyby to bylo jedno nebo druhé, tak bych tu * navíc přidal. Takhle tři hvězdy za odpočinkový nenáročný film, který i docela pobaví. ()

Mr.Lordi

Dlouho jsem se u akčního krimi-thrilleru tolik nepobavil jako u tohohle filmu. Většina likvidací nepřátel opravdu stojí za to, J. Knoxville se dle mého do filmu velice hodí coby šibnutý sběratel zbraní hledající alespoň nějaké to vzrůšo. A korunu tomu všemu nasadila ta stará dáma. 85% ()

maxmajky

Tento snímek stojí za to už jen kvůli hláškám Arnolda a postavě Johnnyho Knoxvilla. Povedená akční jízda, která nezklame žádného fanouška akčňáků z osmdesátých let. ()

Kletus

Problém tohoto filmu je hlavně v tom, že postava Arniemu nebyla psaná na tělo, avšak jako comeback jednoho z největších akčních hrdinů je to vcelku vydařený opus ()

franti11

Já jsem tady šerif !!! Děláš NÁM imigrantům ostudu !!! To jsou pouze dvě hlášky z filmu. Moc dobrý pokoukání na vytahanýho Arnolda, fakt mě to bavilo. Prostě trošku návrat do 8desátek. ()

Peterek82

Po utahaných úvodních 20-25 minutách se konečně začalo něco dít a mě se rozechvívala bránice. Po dlouhé době akční komedie, u které se můžu úpřimně zasmát. A honička auťáků v kukuřičném poli? Bezkonkurenční! :-D ()

Pythonator

Akční chuťovka pro fanoušky nafouknutého Rakušana, který se po dlouhých deseti letech guvernátorování a flákání při cameo rolích vrací opět v hlavní roli. Film je to typicky blbý americký, plný hlášek o imigrantech, cti a vlastenectví, dochucený o natuněné dívky a sexy auta, ale co naplat. Arnold je i v důchodovém věku pořád Arnold a na dědka působí pořád čiperně, když pomineme tu povislou kůži a pohled baseta. Zápletka se superCorvettou, která se řítí do Mexica a nikdo ji nemůže zastavit je docela zajímavá a právě takové situace si vyžadují pana Terminátora a pořádný kulomet. I když je to celkově blbé, je tam prostě Arnie a má to nenápadný až nápadně vtíravý westernový nádech, což je další důvod proč film milovat. ()

Tomulka

vkusně provedené klasické akční střílení. Ta scéna na mostě se povedla. Měl jsem obavy, že to bude nadnesené, ale nebylo takže spokojenost. ()

Tom-cat

Tolik klišé, stokrát slyšených hlášek a rádoby vtipných scén na jedné hromadě. Ani hudba a kamera filmu moc nesedí. Jedna hvězda za Arnolda. ()

medveed

Svižný akční film, kde úder střídá hlášku a naopak. Renesance akčních hvězd osmdesátých let pokračuje a my pamětníci si to užíváme :-) 80% ()

Bull2

Tohle je dobrej Arniho film. Role šerifa mu sedí a Forestovi zase sedí role FBI agenta. Film s přijatelným množstvím krve, výbornými záběry a dobrým příběhem. Sakra, neštvěte Arniho, když má den volna. ()

jurajpower

Hlavným problémom šerifa Ray Ovensa bude unikajúci šéf drogovej mafie na nadupanej Corvette ZR1 , ktorý chce cez Sommerton prejsť hranicu do Mexika. Práve som zhrnul celú záplatku do jednej vety. Asi ste sa už dovtípili, že to nebude film z najvyššej ligy. Absurdností tu je viac ako dosť, ale to sa v takto poňatom filme dá očakávať. Po humornej stránke to niekde škrípe. Krokom na osvieženie mohli byť vtipné vsuvky, tie nám servírujú jednu za druhou, no v kombinácií zo zamračenou Arnyho tvárou to nemá ten správny efekt. Legenda o slávnom Arnyho návrate sa zatiaľ odkladá. ()

Poblius

Můj názor? Nikdy nenechám svoje auto zaparkované na místě pro hasiče. Obzvlášť když je někde poblíž Arnold Schwarzenegger. ()

Ruslan

V tomhle filmu se Arnie parádně vrátil a já se královsky bavil. Podívaná jak vyšitá z 80. let , ke které patří vysokotestosteronová nálož akce a zábavy. Tyhle filmy , u kterech se nemusí myslet mi prostě chyběj , takže jsem vděčný za tento počin. Nějaké mouchy to mělo , ale ve mně převládá nadšení , že jsem mohl zas konečně Arnolda vidět jak střílí z kulometu a k tomu hází své peprné hlášky jak na běžím pásu. 80%. ()

Pignon

Starý dobrý western s automobilovou honičkou. Sice jsem celou dobu čekal, kdy té corvettě dojdě šťáva, ale asi to byl ecoboost. A když dojde na lámání chleba, tak byla velká Arnieho legrace osvobozující. Po dlouhé době konečně odlehčený a na nic si nehrající film. ()

8SCARFace8

Od návratu Arnolda som očakával veľa. Veľa akcie, aj niečo z toho humoru. Nebudem kritizovať kli-ché dej, kedže ten by nebol prekážkou, keby mal film zaujímavú akciu a nebol preplnený len prázdnymi charaktermi a neustále nezmyselným správaním postáv. Škoda. ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013

O bizarním projektu Tusk mluví Smith na conech už zhruba půl roku, ale teď se film opravdu stane realitou – natáčení začne už příští měsíc a svérázný scenárista a režisér právě pilně obsazuje hlavní… (viac)

Conan, Odyseus a Ben-Hur plánují návrat

Conan, Odyseus a Ben-Hur plánují návrat

16.01.2013

Jeden fantasy, jeden mytologický a jeden „téměř-biblický“ hrdina se vrátí na plátna kin. Arnold Schwarzenegger během propagace blížící se Konečné promluvil i o dalších projektech. Tím nejzajímavějším… (viac)

Nezastavitelný Schwarzenegger

Nezastavitelný Schwarzenegger

08.05.2012

Herectví mu muselo šíleně chybět. Jde totiž z filmu do filmu. V novém traileru na The Expendables 2 je zdaleka největší hvězdou, ačkoli se zřejmě ukáže jen v jedné (klíčové) scéně. Dotočil už i… (viac)

Schwarzenegger, DeVito a Murphy – trojčata?

Schwarzenegger, DeVito a Murphy – trojčata?

02.04.2012

Bláznivý apríl máme za sebou, přesto je tu zpráva, u níž člověk doufá, že jde o hloupý žert. Jenže ve studiu Universal prý zcela vážně připravují pokračování komedie Dvojčata. Arnoldův historicky… (viac)