Píše se rok 2509 a Země nejen že ztratila kontakt s lodí Ishimura a Isaacem Clarkem, ale nyní také s USG O'Bannon, lodí která byla k Ishimuře vyslána. Čtyři členové posádky lodi O'Bannon přežili. Ale co se stalo se zbytkem? Co se tam odehrálo? Jaká tajemství skrývají? Všechna budou odhalena v Dead Space: Aftermath! (Zet)

Chrustyn

Videoherní Dead Space už sjíždím podruhé a první film se stejným názvem, měl také něco do sebe (hlavně pro herní fanoušky) ale toto pokračování nedokáže zaujmout ani hráče ani filmové fandy. Nepochopitelná kombinace hnusné počítačové animace s klasickou (ale počítačem upravenou) mě vyloženě iritovala a příběh mi atmosféru "Dead Space" nepřípomínal ani z dálky (ačkoliv nakonci náznaky byly). ()

Šakalík

Stejně jako v případě jedničky doprovázelo vydání druhého dílu počítačové hry Dead Space i vytvoření animovaného filmu. Jedná se o jakýsi prequel k událostem druhé hry, takže se setkáme s některými známými, hlavně teda s tím otravou Strossem, který mi celou hru lezl vytrvale na nervy. Animace se oproti prvnímu filmu výrazně zlepšila, přesto mi to zase přišlo takové nemastné neslané a v porovnání s gamesou, která oplývá úchvatnou, nervy drásající atmosférou, prostě unylé. Je škoda, že se zatím nenašel nikdo, kdo by atraktivní námět Mrtvého vesmíru přenesl do hraného filmu... ()

Davies182

Otřesná animace mimo flashbacky a zase o něco méně strachu a akce než posledně, ale jinak jsem spokojen. Zajímavou mytologii Markeru se daří rozvíjet vskutku znamenitě - jsem zvědavý, jestli se časem necromorphové podívají i na naši matičku Zemi. Řekněme třebas za takové tři roky se třetím dílem tohoto survival hororu na PC? Aftermath je fanouškovskou lahůdkou pro všechny, kteří neohroženě přetrpěli ty dva roky čekání na hru, a i když má své (velké) mouchy, dokáže solidně pobavit a rozhodně neurazí. Twinkle twinkle little star... brr! ()

BadoXXII

Absolutne nechápem tú počítačovú animáciu. Čo to malo znamenať? Úplne kazí atmosféru filmu a pôsobí smiešne. Naozaj otras. Ten kto to vymyslel je kokot. Keď je animácia kreslená ručne, je to oveľa lepšie. Flashbacky sú fajn a kedže tvoria zhruba polovicu filmu tak 50%. (a hra Dead Space 2 je audiovizuálny skvost) ()

Honzek

A máme tady další prequel ke hře Dead Space, tentokrát ke druhému dílu, je točený stylem který jsem viděl u herního filmu s názvem Dantes Inferno, čily je tam vyprávěn příběh z několika pohledů a pokaždé je jinak nakreslen. Je to celkem milé oživení, ale někomu to může vadit. Jinak tomuto filmu nemůžu vytknout nic, až na chvilkovou nudu. Pro všechny hráče, kteří hrály už Dead Space 1, je to naprostá potřeba, pro ty kdo hru nehrály, radši si najdětě lepší zábavu :-) A opět nám film končí ve chvíly, kdy žačíná druhý díl hry, jak už je zvykem :-) Za mně 7/10 ()

• Snímek byl vytvořena na motivy počítačové hry Dead Space. (Listeroman)
  • Holografická hra, kterou lze ve filmu spatřit, se jmenuje "Dante's Inferno". Jejím autorem je stejně jako v případě filmu společnost Electronic Arts. (DailyDreamer)