Dirty Dancing 3: Capoeira Nights

všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2010, 2 min

Ona krásná Američanka, on Brazilec a učitel Capoeiry (brazilské bojové umění). Láska na první pohled přichází s první ránou. Čím více se během tréninků soupeři navzájem kopají, tím více lásky mezi sebou nacházejí. Bohužel otec nepřeje vztahu k brazilskému tanečníku. Rodina jejich lásku pochopí až na ranami okořeněném, krví všude stříkajícím vystoupením. (Duckinka)

Jara.Cimrman.jr

"Capoeira is a feeling a heartbeat." Trailer na Hříšnou capoeiru považuju za celkem vydařený a kdyby z toho někdo vytvořil celovečerní film ... tak bych se na něj určitě nepodíval. A to jednak proto, že parodické nápady ztrácely šťávu už během pouhých dvou minut a hlavně proto, že nerad tančím s palcem cizí nohy ve svém vlastním nose. Přesto mě ta blbůstka pobavila. ()

Tsuki

Zas tak vtipné mi to nepřišlo, ale je pravda, že to zpočátku vypadá jako skutečný trailer na trojku Hříšného tance... Pro ty, kdo to náhodou nepochopili - tento krátkometrážní film je pouze "falešný" trailer na třetí díl Hříšného tance, ne že by tento film skutečně existoval :D (popravdě si nedovedu představit, že by někdo takovou blbost ve skutečnosti natočil). ~(1,7)~ ()

rikitiki

Anekdota, které nevydržel dech ani ve falešném traileru. A herci hrají i na takto krátkém časovém úseku otřesně.. /22. 8. 17./ ()

ywo666

Toto ani nejdem hodnotiť. Fake trailer je trápny. Ale nápad je za 100 bodov. A je to asi jediná šanca pozrieť si niečo ako Dirty dancing 3, keď tam bude Capoeira. A C. Belle je neuveriteľne sexi. ()

dopita

Velmi kraťounká parodie na Hříšnej tanec, která je vlastně jen trailerem na neexistující třetí díl. Je to dobře střelená kravina a poslední "ultra mega romantická" scéna je fakt prdel... ()

jasanka odpad!

Trapárna, no... co na to víc říct... Parodie obecně nemám zrovna v lásce, a tahle mě jen utvrdila v tom, jak trapný žánr to je. ()

bolf!k

"She thought it would be just another summer vacation to BRAZIL". Musím dát čtyři, protože jsem se snad až do půlky traileru hrozil, že to má být regulérní díl. Dobrý vtípek od Funny or Die. 70% ()

Psycho.R

Capoeira mi přišla jako výbornej nápad. Po druhém slabším dílu jsem dokonce myslel, že skutečně dorazí i trojka. Nebýt parodickýho humoru a brát látku vážně, rád bych viděl, jak dopadne třetí Hříšnej tanec. :-) ()