Záznam koncertu z pražské Incheba arény z října 2010. Členové skupiny Nightwork o sobě říkají: "Jsme skupina, která se snaží v první řadě rozveselit a pobavit publikum. Důvodem tohoto směru je fakt, že herci/muzikanti inklinují míchat obě profese dohromady a nacpat do vystoupení něco navíc, dobrým modelem se zdá být parta 'polocvoků', kteří se nestydí za svou demenci - lidé se mají alespoň o čem bavit. Od tohoto bodu se odvíjí celá naše snaha jak po stránce koncertní, tak i hudební. Mezi písně, které jsou nejvíce platné tomu, kam směřujeme, patří koleda Vánoční čas, remake písně Včelka Mája a novinka Globální oteplování - Já jsem Gay, která vznikla ve čtyřech jazykových mutacích. Velká část našeho repertoáru je taneční hudba, která je inspirována discofunky ze 70. let, dále písně na africké a jihoamerické motivy a sem tam zabrousíme do operní scény. Písně, které hrajeme, jsou převážně autorské, využívající současná hudební aranžmá a elektronické zvuky." (oficiálny text distribútora)

Martin_W

Nightwork straší v česku už nějaký ten rok a vlna jejich popularity a chytlavých melodií mě strhla už nějaký ten pátek.. Kucí dělají dobrou muziku a doplňují českou hudební scénu o něco zajímavého, co v ní chybí. Dalo by se říct, že jsou Lady Gaga České Republiky. Od Show jsem ale čekal trochu víc.. Chyběla mi "Andělská Dívka" a potom nějaké lepší efekty. Módní přehlídka se do celého konceptu moc nehodila, natož potom Gay svatba, která byla naprosto otřesná. Od kluků bych čekal něco zajímavějšího a hlavně lepšího. Celkově se ale na české poměry koncert podařil a kluci hráli skvěle. 70% ()

bohemia_regent

„Praha!... Praha!... Praha!..." (ad infinitum). K tomu trochu hudby a výrazně víc „hudby“, skoky na trampolíně, módní přehlídka a jako vrchol večera svatba dvou hochů přímo na pódiu. -------- V titulcích pořadu uvedeno: režie Adam Rezek; pódiová režie Rostislav Novák. ()

waits

Dobré nahrávací studium za zády (aby ne), prvoplánová parodie, nadsázka a odkazy na český pop minulosti. Celé se mě to vůbec netýká a vrtící se cool sekretářky pod podiem, co našli něco výjiměčného a prozpěvují si "jsem teplej" mě vyloženě rozesmutnují. Skladby jsou dlouhé, tepláky hloupé, maja otravná. Pžežil jsem, více ne. ()

josieaddms

Nightwork jsou naprosto skvělá kapela. Jejich hudba a zejména jejich styl je v ČR něco naprosto nového. Tento koncert je něco jako přehlídka jejich stylu a jejich nápadů. Nejen že jde o partu velmi talentovaných a vtipných kluků, navíc ještě perfektně ryjí do dnešní společnosti a nic jim není svaté. Jejich ironické texty podané bravurním hlasem Vojty Dyka s perfektní a velmi zábavnou šou, je jako krásné osvěžení po všech těch trapných, věčně vážných českých "zpěvácích". Všichni kluci jsou naprosto senzační, a zejména Jakub Prachař podává velmi dobré výkony. Byla jsem na nich živě, a byl to fakt zážitek. A tenhle koncert jsem sice viděla jen z internetu, ale i tak mě to fakt hodně bavilo. Co se týče Nightwork, u mě klobouk dolů. ()

topi80 odpad!

Já na to herecké zpívání a hudební alibismus (není to nic moc, ale jsme přece strašně vtipní nebo si to aspoň myslíme) moc nejsem. ()

Tejca

Velmi mile mě překvapilo tak vysoké hodnocení :). Protože vím že většina "intelektuálů" nemá Nightwork ráda. a co si budem namlouvat tady se to některými z těchto inoutšů jen hemží. Jedna věc je dívat se na to v televizi, druhá být na koncertě. Ať se tomu bráníte sebevíc stejně vás to do dvou minut chytne. To nadšení, ta radost, ta energie (tyhle kecy o pozitivní energii nemám ráda, ale v tomto případě to platí). Když byl můj otec nucen doprovázet nás na koncert, tak velmi neochotně stál někde v zadní linii, ale po koncertě musel uznat, že toto je prostě síla a to je míle vzdálen od oné "cílové skupiny". Takže tohle hodnocení je nejen za tenhle koncert, ale za jejich všechny koncerty, které jsem měla možnost vidět. ()

blezg

Písničky nejsou primárně hudební pecky, jde hlavně o show, jde o zábavu, a je to paráda. Nejvíc mě drtil záběr na první řadu za plotem, kde byly samé baby-mírně odrostlé puberťačky. Nedávno ještě na festivalech fungoval Nightwork jako vycpávka s 10 oddanými diváky, najednou je to hit léta... Podobně jako tomu bylo u Migu 21, jsem u toho od začátku a skvěle se bavím. Přehlídka Teplotexu je dobrý bonus tohohle živáku. ()

snowman

Viděl jsem náhodou tenkrát v TV. Přepínal jsem programy, jako co na usnutí. A tohle mě teda zvedlo z gauče :-) Občas si to pouštím znovu ze záznamu, protože tohle má GRÁÁÁDY! ()

julie_mie

Nebýt Vojty Dyka, tak je Nightwork skupinkou recesistů s docela vtipným provedením ale bez zpěváka. Dyk si hraje s tóny jako Bingham s koulemi ;-). Škoda jeho hvězdných manýr. Přehlídka tepláků před písní samotnou mě zlomila smíchy. ()

stuj

Muzika pro radost se cení. Šlape jim to a mají schopnýho zpěváka. Jen to skákací křoví tam nemuselo být. Občas rušilo. Každopádně si to dávají, kluci šikovní :) ()