Mladá, ani nie dvadsaťdvaročná Adele sa zdôveruje na psychoterapeutickom skupinovom sedení so svojimi problémami podobným skrachovancom ako je ona. Zdá sa však, že ani skupinová terapia nezaberá, pretože Adele sa pokúsi skokom z lávky pri parížskom moste Bir-Hakeim spáchať samovraždu. Zo Seiny ju pred utopením zachráni cirkusový a kabaretný vrhač nožov Gabor, ktorý ju nahovorí, aby mu slúžila ako terč... (oficiálny text distribútora)

Santiago.

Když se dají dohromady dva nešťastní lidé, vznikne dvakrát větší neštěstí... No ne vždy to musí být pravda :). Velmi silný film! ()

Grossing

Nezkušená nezralost vs. zkušená nevyzrálost. Setkání dvou lidí, kteří jsou ve své rozdílnosti vlastně stejní. Díky neschopnosti vzájemné přímé komunikace mezi nimi nastane fatální nedorozumění končící tragédií. Filmový závěr je jen snovou fikcí, prolétající mozkem zoufalce. Příběh je důkazem toho, že mnohdy city či sebeintenzivnější porozumění nestačí tam, kde lidé nejsou schopni vyřknout nahlas slova. Třeba tak banální fráze, jako "miluji tě", nebo "potřebuji tě, chci být jen s tebou..." ()

Rathe

Když spolu vedou rozhovor hlavní protagonisté, téměř se tají dech. A husí kůže naskakovala při hodu každé kudly. Prostředí Paříže tomu všemu dodalo šarm a lehkost. Strašně mě zaujala "nedokonalost" Vanessy Paradis. Není žádnou typickou perfektní americkou herečkou. A její díry mezi zuby mě tak nějak fascinovaly a dodávaly míru reality. ()