Mike a Molly

Z nakrúcania
USA, (2010–2016), 40 h 54 min (Minutáž: 18–21 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre

Kamera:

Gary Baum

Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Louis Mustillo, Cleo King, William Sanderson, Holly Robinson Peete, David Mazouz (viac)

Policajt Mike a učitelka Molly se seznámí na setkání anonymních jedlíků. Jenže Molly má problémovou sestru a matku, která je přesvědčená, že Molly má jen těžké kosti. Mike má zase parťáka s množstvím návrhů, jak by si měl najít nějakou dívku. Najde Mike dost odvahy, aby pozval Molly na rande? (TV Nova)

Olík

Co už vymyslet nového na poli situační komedie, když tady snad všechno bylo a něco dokonce stokrát? Možná to celé navléknout od XXXXXL kolekce….i když i s tím nás předběhla Roseanne o více než dvacet let. Jinak standardní sitcomová rodinka……ústřední dvojice a jejich, každý svým způsobem, potrhlí příbuzní a přátelé. Nic víc, nic míň. Nic převratného, nic novátorského. Nic, co převrátí svět televizní zábavy vzhůru nohama. Zároveň ovšem taky nic, co by urazilo. ()

chrispe

Když to jede v TV, tak to nepřepnu a podívám se. Ale marně si lámu hlavu, která postava je mi tam sympatická. Možná je to looser Samuel (Nyambi Nyambi), který je spíš takový přicmrdávač. A taky mě, bůh ví proč, fascinuje vzhled Carla (Reno Wilson). ()

Alpachino

Běžný americký život dvou tlouštíků, kteří řeší připitomělé problémy. Toto není seriál, který budete vyhledávat, ale když v telce neběží nic (jako opravdu nic), tak jediné co zbývá je se dívat na toto a občas je to i koukatelný. 60% ()

tančísvlky

Jeden z mála sitkomov , čo sa dá pozerať . Na nič sa tu nikto nehrá a všetko povie čo sa dá . Až sa nechce veriť , že tento seriál kúpila "stoka" menom Markíza. Skutočne milý seriál ... ()

Armin82

Spíše podprůměrnej sitcom dvou vyžraných hrošíků, který občas pobaví, ale ne zas tolik, aby to stálo za pravidelné sledování. Viděl jsem pár dílů a nebejt Louise Mustilla, jeho hlášek a bujarého poprsí Katy Mixon, tak to nemá ani smysl --->50% ()

zipacna

Na to, že v tom má prsty Chuck Lorre, ten stejný člověk co má prsty v TBBT a TAAHM, mi tohle nějak úžasně vtipné nepřišlo. ()

filip289

Jeden z dalších oddychových sitkomov, tentokrát v hlavných úlohách so značne objemnejšími hercami. Milý seriál a hlavne vtipný, slovenský dabing je taktiež veľmi dobrý, vhodný. Uvidíme ako dlho sa na obrazovkách udrží tento sitkom, skromne by som si prial aby čo najdlhšie. ()

Margerie

Velmi podceněný seriál. Jo, Billy Gardell alias Mike mi občas leze s tím svým přitroublým obličejem na nervy, ale jinak hraje dobře a Melissa neboli Molly mu k tomu zdatně sekunduje. Co je ale nejdůležitější - seriál má šmrnc a tah, je správně praštěný, sentimentální ve snesitelné míře a neskutečně milý. A jestli se někomu nelíbí námět lásky dvou tlouštíků, měl by se zamyslet nad tím, co chce v seriálech vidět - vysněný svět krásných, štíhlých a bohatých, nebo reálný svět nedokonalých, ale o to lepších a zábavnějších lidí? ()

Lavinia

Seriál lehounký jako pírko ... 20 minut klidu, které občas přeruším salvou smíchu až k slzám ... připomíná mi staré dobré časy 80. let ... kdy o nic nešlo a přece to bylo vtipné nebo napínavé ... Prostě dva obézníci se náhodou našli, mají se rádi, vezmou se, chtějí děcko ... a kolem se motá pár prdlých příbuzných, známých a přátel, aby se věci vůbec nějak vyvíjely. Fajn seriál. ()

Bube1

Mně tenhle sitcom sedl. Humor je sice jednotvárný a jednoduchý, ale není ''otravný'', jako to u některých (většiny?) jiných bývá. Postavy jsou sympatické, ale většinou ty vedlejší zastiňují ústřední dvojici, což seriálu neprospívá. No na víc než 3 hvězdy to určitě neni. ()

stephano

Překvapivě vtipné na to jak moc nesympatická hlavní dvojice je. Je vidět autorský rukopis bohužel casting na tenhle sitcom nedopadl moc dobře. ()