Milá komedie Butter vypráví příběh Laury Picklerové (Jennifer Garnerová), která je tradiční výherkyní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Rozhodne se, že se letošního ročníku nezúčastní, ale nedokáže si představit, že by její rodina neměla titul a začne trénovat. Její největší rivalkou se stává mladá afro-americká adoptovaná dívka Destiny, která je pro tuto disciplínu velice talentovaná. Konkurence je opravdu veliká a Laura se rozhodne pro poněkud drastickou metodu - přemluví svou bývalou lásku k nekalým praktikám, které by jí dopomohly k vítězství. (HBO Europe)

pa3ce

Herecký koncert ľudí, ktorí si očividne natáčanie dobre užívali a je to vidno. Hugh je najlepší katolík akého som kedy videl („Man, you're awesome. Amen") a Olivia je super striptérka/sexuálna pracovníčka. Rob Corddry zase gigasympaťák, keby som malá zláta černoška, tak jeho chcem určite za nevlastného otca :) Už dávno ma tak neprekvapil film od ktorého som nič nečakal. ()

Cheeker

Asi se budu opakovat, ale prostě mě to zase bavilo. Příběh sice předvídatelný, ale s originálním nápadem. Navíc scény v titulkách tomu nasadily korunu. ()

Hpatrik

Takhle nenápadné filmy mám rád, nic od nich nečekáte, takže Vás můžou jen překvapit. Je to zábavné, milé, nenáročné a ke konci malinko dojemné. Olivia Wilde je božská! PS: Hodnocení je něco mezi 3. a 4. hvězdami. ()

redwik

Hlavná zápletka filmu je snáď ešte hlúpejšia ako v King's Speech. No narozdiel od neho, tu máme niekoľko dosť dobrých hlášok, ktoré v inak nie príliš vydarenom filme hviezdia. Tak isto ako Olivia Wilde. A samozrejme aj Hugh Jackman. Som prekvapený koľko známejších hercov sa v tomto filme vyskytlo, na to, že ide o relatívne neznámy a nevydarený film. Ešte že to malo iba necelú hodinku a pol. Jennifer Garner - Laura /:/ Ty Burrell - Bob /:/ Kristen Schaal - Carol Ann /:/ Yara Shahidi - Destiny /:/ Rob Corddry - Ethan /:/ Alicia Silverstone - Jill /:/ Ashley Greene - Kaitlen /:/ Olivia Wilde - Brooke /:/ Hugh Jackman - Boyd Bolton ()

tranquill

Já rád máslo, takže nemohu hodnotit negativně :-) Ale zase se to nemá přehánět, přece jen je to tuk a ve větším množství spíš škodí... Takže tuto komedii jen jednou za čas :-)) ()

phoenixer

Máslo nejím, nezasmál jsem se, nerozplakalo mě to, hrdej američan taky nejsem, takže ani nevim proč tomu ty dvě hvězdy dávám. V půlce už mě to takřka uspávalo, přesto jsem se dodíval a vidět to víckrát už nepotřebuju.. ()

Kingjiri

Jsem fakt jeden z mála, komu by udělalo větší radost zlevněný máslo v hypermarketu než tenhle výtvor? Distributoři budou asi pořádný másla, když jsou schopný něco takovýho označit za komedii. Příběh nedává smysl a působí pouze jako slepenec několika nesourodejch scének. Chování a motivace postav za komentář ani nestojí. Nicméně by nebylo fér nezmínit slušný filmařský řemeslo a schopný herecký obsazení, díky čemuž se dá snímek dokoukat do konce. Bez pořádnýho obsahu jsou ale všechny ostatní pozitivní věci vcelku zbytečný, dvě slabší hvězdy. ()

hero_bk

Chvílemi mi přišlo, jak kdyby tvůrci vůbec nevěděli co točí - absurdní zápletka (fakt někdo vyřezává máslo???) a přitom se film tváří relativně vážně... Po první půlhodině mě svrběla ruka na Alt+F4 a umístění jasného odpadu... Nakonec jsem rád, že jsem to neudělal :) Většina rolí byla dost dobře zahrána - zvlášť Olivia Wilde to zvládla perfektně - a ta absurdnost možná ani nebyla na škodu. Některý myšlenky byly hezký štiplavý vůči současné společnosti... Každopádně tohle budu prezentovat jako jeden z nejnesmyslnějších filmů, co jsem kdy viděl. P.S.: Takhle si představuju typickej Buranov! ()

Colchack

"Tohle je tvrdý příběh ve kterem hraje chamtivost, vydíraní, sex a máslo"...Hviezdička za obsadenie, hviezdička za príbeh, hviezdička za scenár a hviezdička za Oliviu. Olivia je proste bohyňa a jej sexy taneček budem mať ešte dlho v hlave + tá lezbická scéna...no proste krása :) ... ()

masekjc

Tato údajně komedie je tématem originální, ale nic nového ani překvapivého nepřináší..Závěrečné pokažené a vystřižené záběry byly tím nejvtipnějším na celém filmu. Asi musím být američan a černoch k tomu, abych si z tohohle filmu odnesl něco víc....Máslo patří na chleba, ne do filmu! ()

TommyDiamond

Logika jde občas stranou. Takže je až s podivem v čem všem se dá soutěžit. I když to tak nevypadá, ale při dnešních cenách másla a případných pronájmech chladících boxů se jedná o velmi nákladný koníček….. Ve filmu samotném o nic moc nejde. Regionální soutěž o čtyřech soutěžících? Slabota... Snímek Máslo je lehce podprůměrná oddychová komedie na sobotní deštivé odpoledne.... ()

Bezda22

Olivia Wilde je úžasná, víc filmů s ní. Za to Jennifer Garner vidět fakt nemusim, pro mě strašně nesympatická a jalová. Taková ubrečená a nijaká, tak vypadá ve všech filmech ve kterejch si jí pamatuju, ta mě silně nebaví. Ale Olivia tady jede fakt bomby, za ní dám hvězdu navíc... 55% ()

Bastinka

Opravdu docela ftipnej film, ale dětem bych ho pouštěla min. od 12 let. Výrazy do pr**, vysr*** na trávník a pod. nejsou ani můj šálek kávy - hlavně v 10h ráno. ()

Shredder odpad!

Nuz, ocakaval som komornu, prijemnu komediu a dostal som asi najzbytocnejsi rodinny snimok na svete. Film, ktory sa toci okolo toho, ako chce neukojena panicka z predmestia porazit v sutazi o vyzeravanie soch z masla 10 rocnu osirelu cernosku. Okrem nevyraznych hercov a kralovskej afektovanosti Jennifer Garner sa maslo roztapa najma vdaka tomu, ze je nemastne-neslane. Kusok osobitosti by tomu naozaj nezaskodil, takto potesi len kratucka lezbicka scenka medzi Oliviou Wilde a Ashley Greene. ()

DadysGirl

Olivia Wilde - yes yes yes! To super rozkošný dítě - yes yes yes! její nový tatínek - yes! Jennifer Gasner - bitch. yes yes yes... Není to klasický mainstream... Ale není to ani vysloveně nezávislé (už jen tím obsazením) a ta hranice mezi je celkem dobře zvládnutá... Já jsem spokojená! ()

Nikol10

Tak toto mne nezaujalo vůbec. Nucena hra na city bez špetky invence. Jedinou hvězdičku dostává maslo. Jinak postavy mi byly bohužel úplné ukradené. ()

Mistr_Moon

Nenápadná komedie/drama o soutěži ve vyřezávání másla. Dialogy jsou perfektní, postavy velmi dobře zahrané a celé je to tak naivní až je to pěkné. Takových filmů by měli amíci točit víc... ()

Cherry_Bomb

Nikdy by som nepovedala, že ma dojme film, ktorý sa celý točil okolo masla, ale stalo sa. Asi najviac za to môže malé zlaté dievčatko Destiny so smutným osudom, ktoré tak nejak ako na konci uvidíte dokáže čiastočne zmeniť aj človeka s názvom ,,stratený prípad". Inak bol film veľmi humorný a od jeho začiatku po jeho koniec som mala príležitosti sa zasmiať. Celkom príjemne ma prekvapil vzhľad Ashley Green v tomto filme vyzerala tam ako obyčajné v pohode dievča (zatiaľ som ju videla len ako Alice v Twilighte a moc zmaľovanú v LOL...tým nemyslím nič iné len jej vzhľad herečka je podľa mňa dobrá!). A čo sa týka toho konca myslím, že tak trochu dojme každého kto si film pozrie. ()