Milá komedie Butter vypráví příběh Laury Picklerové (Jennifer Garnerová), která je tradiční výherkyní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Rozhodne se, že se letošního ročníku nezúčastní, ale nedokáže si představit, že by její rodina neměla titul a začne trénovat. Její největší rivalkou se stává mladá afro-americká adoptovaná dívka Destiny, která je pro tuto disciplínu velice talentovaná. Konkurence je opravdu veliká a Laura se rozhodne pro poněkud drastickou metodu - přemluví svou bývalou lásku k nekalým praktikám, které by jí dopomohly k vítězství. (HBO Europe)

jafuska

Ne, tak takto si tedy film rozhodně nepředstavuji, hned bylo jasné, že herci nemají moc zkušeností s hraním a podle toho to taky vypadalo, trapné, komediální, fajn, téma vyřezávání z másla proč ne, však figurky byli hezké a to asi jediné bylo to pozitivní z celého filmu, jinak pro mě ztráta času ()

otilrak

Nejvíc se mi líbily komentáře Destiny k okolnímu světu. Byla fakt skvělá! K tomu fascinující výtvory z másla a lehce šílená Jennifer Garner, která je pro vítězství schopná obvinit i malou 10-letou holčičku. Fajnová oddychovka. ()

Renie42

Nečekala jsem od toho nějaký hurá, ale film příjemně překvapil. Překvapil i lehce podruhé, když se na scéně objevil Hugh Jackman, ale tato role z něho udělala takovýho páprdu. Jinak by mě vůbec nenapadlo vytvářet něco z másla, ale je vidět, že to jde. Příjemný příběh s vtipnými hláškami. ()

lmc

Celkem příjemně se na to kouká, ale je to šablonovité až hrůza... postava Ty Burrella naprosto nevyužitá a vlastně celá řada postat a situací mohla dostat mnohem větší hloubku. Každopádně tohle je film na nedělní odpoledne a na žádné složité přemýšlení, takže pokud chcete na chvíli vydechnout, tohle je film pro vás. ()

Cerebrum

Nudná klišoidní americká komedie aneb jak sirotek ke štěstí přišel. Přes máslo. Jedna hvězdička za Olivii a jedna za Ashley :-) ()

DandaPiper

Máslo. Máslo! Film na tři hvězdy, který si ovšem zaslouží čtyři za nápad. Udělat film o másle je prostě um. Osobně proti máslu nic nemám, jím ho občas. Očividně se tu o tom vede debata a hodnotí se, zda je zdravé nebo ne. Lidi, klidně jezte máslo, pokud budete přemýšlet moc důkladně o tom, jestli Vás máslo náhodou nezabije, garantuju Vám, že Vás osud vypeče a zajede Vás auto. Je to jen MÁSLO! Všichni jste másla, másla ste! ()

fimler

Jo pravda, je to úplně o ničem, ale pro mě srdcová záležitost už od roku 2011 :).Je to prostě film, který je o másle a u mě vyhrálo. Vždy, když nevím co si pustit máslo je tu vždy, když jsem nemocný máslo mi vždycky zlepší náladu a prostě je to Máslo! :D :) ()

Enzo555

O pozadí bohumilej súťaže v sekaní(?) maslových sôch som sa nedozvedel takmer nič. Možno len okrajovo- že sochy majú špeciálne chladničky(?). Ak mi napr.Little Miss Sunshine otvorila úplne nový čudácky svet vo svete (komunitu čudákov a ich obetí, v súčasnosti k videniu v šou Toddlers & Tiaras), Butter ide len po povrchu. Pokúša sa kritizovať redneckých magorov, čo žijú a rozprávajú ako hoviadka, ale papule majú plné Džízesa. Načatá bola i téma rasizmu, či degradácia postihnutých spoluobčanov. Na základe Garnerovej časopriestoru vo filme som usúdil, že jej postava je hlavná a nie to predčasne rezignované Rihanča, čo bola nakoniec škoda, lebo len tá malá pôsobila dôveryhodne. Trochu ma potešilo vidieť po 200 rokoch niekdajšiu hlavnú popkultúrnu rošťandu Silverstone (Aerosmith videoklip Crazy) , i keď z nej vegánstvo vycicalo farbu i veškerý život. Vyzdvihovaná Olivia Wilde sa vo filme správa ako zmätočná hlupaňa s nedorobenou základkou. Eine katastrófe! Posolstvo je asi také, že ak prehráte a zároveň sa prejaví, že nemáte skutočný talent a dušu, ALE objímete víťaza-protivníka, bude vám odpustené a môžete kandidovať na Sarah Palin ()

Phlame

„White people are weirdos." --- Film je o másle a proto i mé hodnocení se bude týkat másla. Tak za prvé, lidi jsou másla. Někteří lidé jsou velká másla, taková Laura Pickler (J.Garner) je strašné máslo. Její manžel, mimochodem taky děsné máslo, tu semetriku už ani nechce promazávat a tak promazává Brooke (jediný vtipný a zajímavý charakter), již hraje sexy Olivia Wilde, kterou bych taky někdy rád promazal, později Brooke promazává i dcera toho chlápka (u postelové scény jsem se napřímil, na židli). Ale i Laura se nezadře, je promazávána svým bývalým. A pak je tu malá osudová Destiny, ta máslo není, ale ráda z něj vyrábí kraviny a směje se bílým lidem. Tak toliko k příběhu. Už jsem zmínil, že Olivia je vážně sexy? //Film ohodnocuji čtyřmi kostkami másla, což je o 4 kostky více másla než jsem kdy filmu dal, což odpovídá jedné, dvou, až pěti hvězdičkám a je schváleno všemi výrobci mléčných produktů, zejména krávami. Jsem silně ovliněn Oliviiným pozadím, popředím a celkovým vzezřením, proto nehodnotím objektivně, pardon. Zbytek filmu (rozuměj, bez Olivie) jsem příliš nesledoval, minimálně byl originální a sympatický... jako máslo.// ()

Laci

Ani raz som sa nezasmial, k tomu trápne herecké výkony, nudný, sprostý, scénar atď... Malá černoška medzi bielou komunitou absolútne neprirodzená, asi ako nacista pri múre nárekov v Jeruzaleme. Nápodobne aj tá šlapka a vlastne každá jedna postava. Ale zas úplny odpad to nieje, musím uznať, že sú aj horšie filmy. ()

Ondrew

No do prdele!!! Dodnes by som neveril, ze o masle sa da natocit plnohotnotny celovecerny film, ktory je este k tomu tak zabavny! Bavil som sa vskutku naramne, herci to perfektne rozohrali, takze sa bolo skratka vskutku takmer stale na co pozerat. Podobne ujete komedie milujem. Maslo....... maaaaslo........... maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslo!!! JA CHCEM MASLOOOOOO!!! 80%. ()

kolodej1

velmi prostinký příběh o tom, jak se taky můžou bavit burani v Americe. Díky některým vtipným momentům to lze označit za průměrný zážitek. Znovu už bych se na to ale nepodíval. 50% ()

Mukade

bolo to dobree, viacero veľmi sympatických ľudí tam hrá - to malé černoščiatko :), olivia wilde ktorá konečne dostála svojmu menu a je naozaj wilde, ashley green, tú vždy rád vidím. ()