Jablkový koláč ako trenažér prvého sexu už nečakajte. Inak sa ale hrdinovia komediálnej série Prci, prci, prcičky veľmi nezmenili, aj keď ako dospelí skôr než erotické úspechy zbierajú trapasy a straty. Trinásť rokov po tom, čo prvý diel vyvolal mohutnú erupciu pubertálnych komédií, sa na scénu vracajú prakticky všetci obľúbení "sexuálni štvanci", vrátane Jimovho otca a Stiflerovej matky. Vy sa preto radšej pripravte. Pre istotu na všetko. Najvhodnejšou zámienkou na stretnutie všetkých postáv bola podľa scenáristov stretávka. Troška bilancovania - Jim (milovník koláčov) žije s Michelle (milovníčka hudobných táborov) v manželstve, ktorému pomaly dobieha zotrvačník. Oz (najväčší slušniak) je úspešný televízny šporťák, ale doma mu to neklape, pretože chodí s typickou blondínkou. Z Kevina sa stal podpapučiar. Finch sa snaží snaží vyzerať ako svätec, hoci v skutočnosti má od neho poriadne ďaleko. Akurát Stifler sa vôbec nezmenil. Stále je to magnet na problémy všetkého druhu. Táto stretávka však nebude len o bilancovaní. Partia si spomenie na to, čo veľkého od života očakávali a ako málo v skutočnosti dostali a rozhodnú sa to napraviť. Mať dobrý plán samozrejme nestačí... (TV Markíza)

Phietros

Po tolika letech a i přesto naše stará známá parta dokáže dokonale pobavit! Pokračování skvěle navazuje na třetí díl svatby a herci zůstali stejní, někteří jako by nezestárli! Co dokáže takový sraz po letech, když máte stereotypní manželský, nebo jen vztah a povinnosti Vám přátelé předvedou v různých komických situacích až budete pukat smíchy! Navíc staré lásky nerezaví a tak se můžeme těšit i na romantické vzpomínky a šrámy na srdci! Stifmaister opět všemu vévodí! Jim stále velkým trotlem jako na začátku:D 90% ()

Yoshimitsu

Stará parta se k sobě po letech zase vrací a opět jako hlavní bavič je Stifler ( Seann William Scott ) , dělá tu neskutečné nářezy:D. Patří k těm, který ještě není uvázaný k žádné ženě a pořádně si užívá a jde vidět, že se v tom opravdu vyžívá :D. Tenhle díl se mi moc líbil a dost jsem se nasmál určitě doporučuji lidem, kterým se líbil aspoň jeden z prvních 3 dílů :) ()

T-pack

American Pie do jisté míry zvážněli, ale už od počátku série bylo jakousi jejich devízou vyvažovat to vážnější tím komickým. V případě čtyřky je to jen a jen Stifler. Bez Stifmajstra je to hitparáda humoru, jehož zamýšlená trapnost je dokonalým yin k yang trapnosti nezamýšlené. A to jen poukazuje na zásadní otřepanost konceptu: Jimovi se stávají trapasy, jeho táta trapasy vyvolává, jméno Finch nejlíp vyzní ve spojení se slovem máma (nebo MILF chcete-li), dva jsou víceméně do počtu a Stifler je jasnej tahoun. Přesto zakončení série fanouška nadchne a ty ostatní alespoň neurazí (tedá... :D). ()

Jazzzz

Neviděl jsem sice všechny díly, ale od prvního co jsem viděl už uplynula řada roků. A musím uznat, že tohle je opravdu vyborné "doufám zakončení" celé serie. Byla by škoda přidat další podprůměrné díly. ()

civalII

Jasně nejlepší ze všech prcinek. Překvapivě dost vtipných scén aby se u toho zabavil člověk na celou délku filmu. Stifmajstr je majstr. ()

Hnedoocko

Je to super, vrátit se opět ke staré partě. Tento díl se mi líbil nejvíc, nejvíc mě pobavil a vůbec mi přijde jako nejlepší komedie poslední doby. A klukům to zatraceně sekne :). ()

VasaX

Finále a zakončení (doufejme) ságy (tzn. 1, 2, 3 plus vedlejšáky "American Pie presents")Prci, prci, prciček. Nikoli bez škraloupu, avšak stále důstojné. Většina tváří, na které si vzpomenete, je zpět. A to je fajn. A jedou v tom skoro dvě hodiny. Což je první kámen úrazu: tahle doba je v porovnání s obsahem prostě příliš dlouhá. Zbytečně moc táhlých či "hluchých" míst, zbytečných poučně/nostalgických dialogů. Buď se měl scénář prostě pořádně přizpůsobit plánované stopáži, nebo stopáž scénáři. Z téhle strany to beru režisérsky podceněné. Druhá věc je, že školní sraz není až tak extrémně vtipný, jak by chtěl a jak se tváří. Spoléhá na nostalgii, určité historické odkazy na předchozí díly... a na Stiflera. S ním je totiž spojeno cca 75% všech (těch lepších) vtipů, humorných situací a hlášek. A i přes to, že je to prostě ocas, ho musíte mít svým způsobem rádi. V celku je to tedy důstojné pokračování, snad i důstojné zakončení (možná bych jim uznal třeba další díl po deseti-dvaceti letech :)) a solidní komedie. Rozhodně lepší průměr, proto tři hvězdičky. Trošku nechápu až tak vysoké aktuální hodnocení (80%), ale beru ho že je to počáteční start složený zejména z těch, kteří se těšili a kteří mají tuhle sérii hodně rádi a postupně se rozředí na něco dle mě více odpovídajícího lehké humorné zábavě, která netlačí příliš na pilu a ve srovnání s aktuálním trhem svou kvalitou v lehkém nadprůměru. ()

Fakipics

Humor nedokáže zamaskovat všechen potencionální kýč komedie ve filmu, tak jak to dokázaly první tři díly. Tak moc tím hodnocením zbytečně necákejte. Ono to tak vlastně je, že prvně se vybabráte do ručníku a za moc to nestojí, ale z nostalgickou ejakulací... ()

Aven

Nesmírně povedené - v komediální i nostalgické rovině. Film, který po nostalgické stránce neuvěřitelně sedne divácké generaci, která je ve stejných letech jako hlavní hrdinové, a která zákonitě na prvních dvou dílech vyrůstala. Spousta vizuálních i hudebních odkazů mě nesmírně potěšila, navíc závěrečná scéna před stejnou kavárnou, kde si hlavní hrdinové v prvním díle připíjeli "na zasunutí", je absolutně priceless. Bez debat plné hodnocení, tohle je nejlepší komedie posledních let a pro mě nejdojemnější a nejnostalgičtější film od Americké krásy. ()

hroubek

Naprosto luxusní komedie.Je to přesně, taková jako slibovaly ukázky.Těch devět let, od trojky není skoro vidět.Postavy jsou neuvěřitelně příjemné a chemie mezi nimi funguje na 100%.Sledovat ústřední pětku je vážně zábava, a když k tomu každou chvilku někdo ze starých známých zahláškuje, je to nádhera.Docela na mě padla nostalgická vlna, a proto jsem si užíval každé cameo např. Shannon Elizabeth.Hodně mě potěšilo, že se ve filmu neprovozuje fekální humor, až na jednu scénu, ke které to prostě patří a bez toho by nebyla, tak dobrá.Moc se mi líbila závěrečná scéna v kině a titulky, které hrají na nostalgii.Pro každého fandu trilogie, nebo série je to parádní podívaná. ()

sskrblik

Těšil jsem se na kluky z Prciček, protože jako teenager jsem měl relativně podobné starosti. Né, že bych je teď neměl, jenom už to není tak nadlidský úkol. První slovo co mě napadá po shlédnutí je zklamání. Vaření z vody, které je vidět na převážné části filmu. Nostalgie funguje jen minimálně a to kvůli tomu, že někteří zůčastnění jsou tu jen pro "efekt". Např. (wtf) scéna s Naďou, Shermenem, MCBP a i další. Vzhledem ke své důležitosti a době, kterou účinkovali, jich nebylo vůbec potřeba. Dále řeči typu: "včera to byla pořádná pařba", přitom se nic zvlaštního nedělo, mi taky nepříjdou úplně na místě. Abych jen nekritizoval, párkrát jsem se zasmál. Škoda, že to je celé. Nemám důvod ani motivaci vidět znovu. * - vtipy * - návrat. ()

Petr23

Po nepříliš povedených TV pokračováních příjemná změna. Jen škoda přílišné sentimentality, která z toho už nedělá takovou šílenou podívanou jako byly první tři díly. ()

Diego

Kdyby si ty osobní problémy všichni vyřešili někde jinde a jeli zapařit na třídní sraz, prostě vyčistit hlavu..byl by to úplně jinej film. Nejvíc mě mrzely ty vynucené poznámky, aby se nám vybavil první díl a my se nostalgicky zasmáli, aniž by ta situace byla vůbec vtipná..a cameo role vedlejších spolužáků se musely zdát tragikomický samotným hercům. ()

Ceres

Po pár letech se nám opět vrátil Jim, Oz, Stifler, Finch, Kev a spol., takže pro mě konečně normální pokračování série filmů z předešlých let s touto sebrankou, která zaručuje kvalitu. Naší hrdinové stárnou, ale i tak jejich problémy s dospělým životem jsou stejně zábavné jako kdysi, když chodili na střední. Asi těžko něco přebije American Pie 2, ale toto je naprosto skvělé pokračování a vždy se k němu rád vrátím jako k předchozím 3 filmům. 80 %. ()

JohnSmith

Tak tenhle díl se jim faaakt poved. Neskutečná sranda a perel až po střechu. Jimův táta ani Stiflerova matka neselhali a přibyla Finchova máma. paráda ()

ivo333

tak tomuto vravím konečne poriadne Prcičky a aj napriek tomu, že sú herci o niekoľko rokov starší stále tam ostalo niečo z prvých 3 filmov.. rozhodne nesklamali a pre divákov, ktorí od toho čakali niečo viac.. fakt ste si mysleli že dostanete niečo inteligentné ? svoj účel to rozhodne splnilo a preto dávam 5/5 ()

Timak

Zpočátku to vypadalo na další průšvih, ale ono je to vcelku zábavná a příjemná podívaná. Určitě jeden z nejlepších filmů této tetralogie. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Tato zpráva je spíš pro zasmání. Ale co my víme. Adaptace mládežnické sci-fi Suzanne Collinsové už přes tři týdny suverénně kraluje americkému komerčnímu žebříčku. Nesundaly jej ani nové Prcičky, ani… (viac)

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)