Jablkový koláč ako trenažér prvého sexu už nečakajte. Inak sa ale hrdinovia komediálnej série Prci, prci, prcičky veľmi nezmenili, aj keď ako dospelí skôr než erotické úspechy zbierajú trapasy a straty. Trinásť rokov po tom, čo prvý diel vyvolal mohutnú erupciu pubertálnych komédií, sa na scénu vracajú prakticky všetci obľúbení "sexuálni štvanci", vrátane Jimovho otca a Stiflerovej matky. Vy sa preto radšej pripravte. Pre istotu na všetko. Najvhodnejšou zámienkou na stretnutie všetkých postáv bola podľa scenáristov stretávka. Troška bilancovania - Jim (milovník koláčov) žije s Michelle (milovníčka hudobných táborov) v manželstve, ktorému pomaly dobieha zotrvačník. Oz (najväčší slušniak) je úspešný televízny šporťák, ale doma mu to neklape, pretože chodí s typickou blondínkou. Z Kevina sa stal podpapučiar. Finch sa snaží snaží vyzerať ako svätec, hoci v skutočnosti má od neho poriadne ďaleko. Akurát Stifler sa vôbec nezmenil. Stále je to magnet na problémy všetkého druhu. Táto stretávka však nebude len o bilancovaní. Partia si spomenie na to, čo veľkého od života očakávali a ako málo v skutočnosti dostali a rozhodnú sa to napraviť. Mať dobrý plán samozrejme nestačí... (TV Markíza)

Raptile

Královsky jsem se bavil, konečně pořádná komedie u které jsem se zasmál v záplavě dalších snímků s označením komedie :) vřele doporučuji návštěvu kina ()

waltosin

Jsem tedy upřímně hodně překvapen, do kina jsem šel z otázkami jaké to asi bude po tak dlouhé době??? Nebyl jsem sám vkině kdo byl na to zvědavý ,protože sál byl plný lidí. Skoro celý prcičky jsem se smál a většina lidí také, jak to bylo u prvních třech dílů! Připadá mi že kluci se vůbec po takový době nezměnili a rozdávali nám srandu jako u zmiňovaných prvních třech dílech! Prostě Jim,Oz,Kevin,Finch a hlavně Stifler mě budou bavit pořád a myslím si že je to jedna z mých nejoblíbenějších part, která mě bude vždy bavit když budou spolu. :) Největší výtlem jsem měl asi když Stifler ojel Finchovi mámu,takhle si jsou aspoň kvit!!! :D Jimův táta to taky parádně rozjel, hlavně jak se ožral nebo dával Jimovi rady! :D 80% ()

Rostiiik

Dlouho jsem se takhle v kině nebavil. Komedie, která má vše co potřebuje, aby byla kvalitní. Já jsme odcházel z kina naprosto spokejený. :-)) ()

IZFNP

Som fanda American Pie. A podľa urehotaného kina usudzujem, že nie som sama. Práve preto bez okolkov 5 hviezd - celé kino v kŕčoch či minimálne s úsmevom na perách? To sa len tak nevidí. ()

Jebak8

PRDEL! Nejenom film. V kině jsem se pěkně přiopil, pak jsem se smát buď brzy nebo pozdě, hezky mi to uteklo a doma jsem se parádně nadlábl, takže super večer. Finchovo máma!!!:D ()

Mr.Keli

Super pokračování jednoho skoro mrtvého žánru. Vzkříšení všech postav je výhodou. Celý celek sice kopíruje stará klišé. Samozřejmě s použitím předtím nemožných narážek (Facebook, stmívání). Návrat ke kořenům se podařil královsky, ale co příště?. Vtipy ve čtyřce si užijete nejlépe se znalostí předchozích třech dílů (nepočítám video filmy). Film pobaví, a to je to hlavní. Viděno v kině, 75%. ()

StrikerJC

Jak už tu někdo řekl naprosto bezkonkurenčně nejlepší komedie za posledních několik let. Takhle jsem se já a celý kino hodně dlouho nezasmál a jsem sakra rád, že jsou zpátky starý dobrý prcičky a žánr komedií, i když pochybuji, že to nějaká další komedie trumfne. ()

Kapka68

Jedna z nejlepších komedií EVER. Jimy, Kevin, Oz, Stifler, Finch, ale mnoho další, které můžeme znát z předchozích dílů, no prostě masakr!! Několikrát sem u filmu brečel smíchy!!! Vřele doporučuju!!! ()

Kazisvet III.

Koukat se na to dalo, žádnej epickej zázrak to ale rozhodně není. Scény byly takové uměle aranžované, člověk tak nějak tušil, co přijde, kdy to přijde, kdo s tím přijde. Rozhodně to chtělo méně Jima a více Stiflera. 2,5/5 ()

Doncek

Jsou zpátky! Sice o pár let starší, ale o to vtipnější. Po několika neúspěšných prcičkách bez Stiflera se konečně dočkáme staré gardy v plné síle. Nostalgie na první 3 díly zapůsobila úžasně, žádné ohrané vtipy. Všechno funguje jak má. Stifler nezklamal, dělá to co se od něj očekávalo. Skvělé zakončení série. ()

Prochy84

Čtvrtý (záměrně píšu čtvrtý, nikoli osmý nebo kolikátý) díl se snaží těžit z kultu vytvořeného z prvních tří částí, což je dobře, a navíc se mu to i daří. Jasně, všichni už jsou dospělí, tudíž ubylo lacinějšího teenagerského humoru a přibylo pár atributů dříve nevídaných - děti, manželky, práce. Jenže s logickým a nevyhnutelným vývojem postav se to tady stává předností a neklouže to směrem k hořké komedii jako např. u Sněženek a machrů po 25 letech. Od první až do poslední minuty se jedná o komedii, která nestojí na žádné chatrné dějové kostře, navíc jako celek působí uvěřitelně. Samozřejmě S.W. Scott jasně dominující, stejně jako v předchozích dílech, nicméně Biggs a spol. hrají taky dobře. Spolu s Diktátorem bezpečně nejlepší komedie roku. Mám pocit, že nerozlišujeme lepší a horší teenagerské komedie, ale rozlišujeme pouze lepší a horší díly American Pie, protože ostatní - zejména německá nebo česká tvorba paběrkující světelné roky za Stiflerem jsou plivnutím do tváře sérii, která se chtě nechtě již kultovní stala. ()

White-Man

Po pár odbočkách typu Nahá míle, Beta House a Book of Love konečně pořádny návrat ke kořenům série. Opravdu povedený snímek, který je uvěřitelný a humorný zároveň. Školní sraz se povedl na 100 procent a skvělý výkon tvůrců, že se jim povedlo sehnat všechny tváře prvního dílu. Rozhodně se jedná o nejlepší filmové překvapení letošního roku. ()

lobo87

Najlepšia komédia za posledné roky. Stará známa parita sa vracia do East Great Falls a trapasy, ktoré ich pri tom sprevádzajú rozosmejú každú bránicu. Tak dobre som sa v kine nebavil už veľmi dlho. V žánri teen komédií Prci (pôvodná trilógia + stretávka) jednoznačne vládnu a Stretávka je ich zlatým klincom. Nedá sa nič vytknúť, pretože vieme, čo môžeme od takéhoto filmu očakávať a čo nie. Kto ide do kina s týmto vedomím, bude odchádzať so širokým úsmevom. Kam sa hrabe Bradley Cooper so svojou partiou. Ročník ´99 z East Great Falls si ich dáva na raňajky. Paráda... 80% ()

p.i.t.b.u.l

Asi jsem na tohle už starý. Nevím kde se stala chyba. Jestli ve mně, nebo v samotném filmu. Mně už prostě jen laciné vtípky, vulgární pozdravy příliš nebaví. Já vím, od tohoto se nedá čekat nic jiného, ale přeci jen mně to přišlo jako klišé. Stejné fráze, podobné trapné situace jen s jiným oblečením...prostě a jednoduše....natočeno přes kopírák. Nicméně jedna věc mně bavila. A to samotní herci. Bylo fajn vidět opět všechny pohromadě. Na prvních dílech jsem vyrůstal a tak bylo prima zavzpomínat. Nemůžu říct, že bych se nezasmál, ale už to prostě nebylo tak jako dříve. Přesto věřím, že dnešním puberťákům se to líbit bude, stejně tak jako se mně líbili první díly. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Tato zpráva je spíš pro zasmání. Ale co my víme. Adaptace mládežnické sci-fi Suzanne Collinsové už přes tři týdny suverénně kraluje americkému komerčnímu žebříčku. Nesundaly jej ani nové Prcičky, ani… (viac)

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)