Lady Gaga: Paparazzi

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2009, 7 min

Lady Gaga se se svým milencem (Alexander Skarsgård) utápí v bohatství a vypadá to, že jim k dokonalému životu nic nechybí. Do té doby, než se chce její milenec při milování nechat fotit paparazzii. Krátká potyčka je ukončena vyhozením Lady G z terasy. Těžké zranění ji ale nezastaví před tím, aby zazpívala jeden ze svých prvních hitů a zosnovala krutou pomstu. (Prochy38)

Prochy38

To fakt tu teď bude aj každý videoklip?? Trochu si myslím, že maj svoji databázi... Ale tak to je asi jedno. Lady Gaga není zrovna můj typ, ale tady jí to moc sluší, hudba je to určitě v dnešní době z těch nejposlouchanějších - myslím stran popu, a * navíc u mě má i A. Skarsgård. Toť vše! ()

MissiPippi

Pózerská věc. Krásný kostýmy, rytmický střih, text také o něčem. Jen musím upozornit, že po 5té minutě hrozí epileptický záchvat. ()

hrumsrt

Tohle je zrovna song, který jsem znal o mnohem dříve než Stefani. Už jako malý školou povinný kluk jsem hltal tehdy podle mě netradiční videoprodukci. Že pak k němu patří ten fenomenální refrén, který v autorádiích hrál do zblbnutí, jsem zjistil až o mnoho let později... Zase holt jeden z mnoha opravdu brilantních děl té tzv. Mother Monster. ()

Cheyenee

To už teď i videoklipy mají profil...?! No, tak když už je to tu, tak dávám 1 hvězdu za Alexe Skarsgårda, Gaga je opravdu velmi nehezká... A uživatel Vačura to v svém komentu přesně vystihl. ()