Donalda má každý rád

(video kompilácia)
  • USA Everybody Loves Donald
všetky plagáty
USA, 2004, 58 min

Přichází k vám ve špičkovém výběru, který nabízí to nejlepší z Donaldových kreslených grotesek. Každé dobrodružství se jen hemží spoustou nádherně potrhlých rošťáren, díky nimž získal Donald světový věhlas. V grotesce Nejhorší malíř pokojů zhatí lstivý čmelák Donaldův plán na zvelebení bytu. V další epizodě vykolejí Donaldův dětský vláček dvě roztomilé veverky, které si zrovna hrají u trati na schovávanou. V grotesce Pan Kačer vyráží bude chtít Donald protančit noc s dámou svého srdce. Jeho plán mu ovšem neustále narušují tři malí nezbední kačeři, kteří chtějí být za každou cenu s nimi. Zábavná kolekce těch nejlepších Donaldových grotesek vás určitě rozesměje. Je plná skvělé legrace a kouzla, které dokáže vytvořit jen Walt Disney. Svolejte celou rodinu a připravte se, protože Donalda má každý rád! (oficiálny text distribútora)

josieaddms

Kačer Donald je roztomilé stvoření. K tomu se tam vyjadřuje i spousta dětí a dospělých. Ale zase proč ne, Donald je světoznámá postava, a po celém světě ho lidé milují, tak proč to nedat najevo? Navíc se tu objeví ona u nás doma stále opakovaná věta "radši bych si měl vzít kožich". Takže prostě nemůžu jinak než dát sladké, ale přeci ne stoprocentně spokojené čtyři hvězdičky. ()

MM_Ramone

"Donalda má každý rád". Ano? Naozaj?! Podľa mňa je to hodne sebevedomé a značne nepravdivé tvrdenie. Pretože ja tohto amerického uslintaného káčera rozhodne rád nemám. Vyrastal som v socialistickom československu a tak som o ňom ani nechyroval. Tvorba Walta Disneyho šla úplne mimo mňa. Takže som si ani ku káčerovi Donaldovi nevypestoval žiaden vzťah. Je mi ukradnutý a tým pádom aj táto kolekcia jeho animovaných príbehov. ** ()

blackrain

O tom, že všichni milují kačera Donalda není pochyb. Já na tom jsem úplně stejně. Mimo Donalda zde vystupuji i další známé kreslené postavičky, se kterými si Donald užije spoustu legrace. Za kreslené příběhy dám klidně pět hvězdiček, ale vadily mi ty předěly, kdy se všichni vyznávali z toho jak nejznámějšího kačera milují. ()

Hennes

Donald se v této minisérii nevyhne trablům s vosou, včelou, medvědem, veverkami a dalšími. Hlavně ten bodavý hmyz mu tu nadělal spoustu problémů. Ani přítel Pluto mu moc nepomohl při mytí oken. Synovci připraví Donaldovi nejlepší tanec s Daisy. Prostě mnoho legrace a vtipný Donald. Jen souhlasím s "blackrain", že hrané vstupy ze všech koutů světa od malých i velkých obdivovatelů Donalda nemusely v této sérii vůbec být. ()

AnniqueCh

Donalda má každý rád. A ne jen jeho, ale i celou Disneyovu animovanou  partu zvířecích kamarádů Daisy, Mickey Mouse, Miney, Goofyho a další. Kdo na nich vyrostl, bude je mít navždy rád, alespoň jako vzpomínku na své bezstarostné dětství. ()