Skečbar

(relácia)
všetky plagáty

Zábavná show Zdeňka Izera. Izer jako majitel hospůdky si zve známé české celebrity a hovoří s nimi na nejrůznější témata. (darek kartac)

kingik

Tohle už je out. Izer to nepochopil a v nevhodnou dobu přišel s pořadem, který by ještě před pár lety (možná) spolehlivě bavil. Přibral k sobě pro tento typ pořadu atypickou Nelu Boudovou a několik dalších povědomích tváří. A humor se nějak ne a ne dostavit. Nedodíval jsem se na to. Nemělo smysl sledovat sled scének s upachtěným a ohraným rádoby humorem. Občas to pobaví tím jak je to blbé. ()

Karlos80

Relativně nový pořad na televizi kdy už Izer v minulosti vystupoval, tento komik se ale nikdy neokouká, i když skladba pořadu je stejná jako u některých jeho přechozích, tak Zdenda přijde vždy s něčím novým (nové vtípky, nové přeměny apod), málokdy se opakuje. Zrovna včera jsem se nasmál při scénce v nemocnici, na náš aktuální stav ve zdravotnictví s Václavem Vydrou a pak ve skeči s házením oštěpu, uvidíme ale dál jak vysokou laťku nastavil a jakou sledovanost pořad bude mít. Zdeněk je prostě borec a hotovo! ()

Arx

Na Zdeňka jsem se opravdu moc těšil. Vždycky jsem ho měl rád a jeho humor se mi líbil. Po shlédnutí prvního dílu, mi to ale přišlo trochu jako nuda a i na Zdeňka dost jednoduchý a místy i trapné. Pro mě velké zklamání. ()

Spooner

Smutný důkaz toho, že kdysi zábavný Zdeněk Izer už má své nejlepší léta a fóry za sebou a nyní už u něj zbyl jenom slabý a místy až trapný odvar. ()

hippyman

inu, občas se fór povede, občas ne, nikdo není dokonalý a nikdo nemá nekonečnou a nevysychající studnu humoru... ale pořád se na nějaký ten plešatý gag rád podívám. 60% ()

Colonist

Už to bohužel není ono. Čas od času se některá scénka povede, ale podobně jako duo Genzer-Suchánek se i Zdeněk Izer v současnosti utápí ve vodách křeče a trapnosti... ()

Bonaparte.

Kde jsou ty časy Telebazaru. Trefného pořadu u kterého jsem se bavil, nad skvělými scénkami... Manďák, Brňák, imitování Vietnamců a mnoho další... Tento izerův Comeback jsem si zařadil do skupiny návratů na dno, kde se pohybují Novotného Trampoty, Krampolovo Nikdo není dokonalý a teď i Zdenda ... Je mi z toho zle. 15% ()

Fallen_One

Nevím jak se jmenoval Izerův předchozí pořad, ale byl xkrát lepší. Tohle všecko už jsme viděli. Umělý divácký smích a nevtipné vtipy už nezabírají podruhé... ()

Andre3000

Dříve sem měl Izera rád. Nevím zda sem se více změnil já a moje laťka humoru, nebo se on o tolik zhoršil, ale to málo co sem viděl mě nebavilo a bylo moc jednoduché. ()

WolfR

Bohužel, Skečbar není zas tak povedený, je to vlastně určitě Izerův nejhorší pořad. Povětšinou už to není tak zábavné a některé vtípky, co zde zazní, už tady jednou byli. Díkybohu to ovšem jakž takž zachraňují solidní scénky, takže 2 hvězdy. ()

Scratt

Když jsem se dozvěděl, že se Zdeněk vrací na televizní obrazovky, tak jsem byl rád. O to víc mě mrzí, jakou úroveň pořad má. Sem tam se nějaký povedený vtip najde, ale většinou jde o scénky spíš trapné...Bohužel nejhorší Zdeňkův pořad. 40% ()

R´Hell odpad!

Skečbar je jako retro zprávy, které vysílá ČT24. Ve své době, kdy televizím vládla GoGo show a Bubílková, to bylo sice terno, ale teď už je dávno mimo mísu. Diváci jsou rozmazlováni množstvím seriálů a reality show a těm staronový Zdeněk Izer prostě nemůže konkurovat, i kdyby vykradl Trnky Brnky. Nehledě na to, že jeho humor je docela přízemní. Ale proti gustu žádný dišputát. ()