Legendární boxer Roberto Duran neměl právě jednoduché začátky. Pocházel z chudé rodiny a protloukal se, jak se dalo. Vše se změnilo v okamžiku, kdy ho začal trénovat věhlasný trenér Ray Arcel, a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat... (TV Prima)

Milodar

Barevné obrázky, povětšinou s nádechem trapnosti. Chvílemi s nádechem argentinské telenovely. Mizerné herecké výkony, průměrný scénář. K ani jedné postavě si divák nevybuduje vztah. Bohužel to nezachrání ani superherec jako Robert De Niro, který jediný film nekazí. ()

mira007

Životopisný příběh panamského boxera Roberto Durana, kterého trenér v podání De Nira dovedl k titulu mistra světa v sedmdesátých letech. Za mne průměrný sportovní film, který měl pár zapamatovatelných věcí 1) námět jak se z chudičkého rváče ulice stal bohatý úspěšný sportovec , ikdyž rapl 2) výpravné retro 3) v roli boxera Leonarda jeden z nejúspěšnějších raperů Usher 4) v roli manželky Felicidad Iglesias ( s kterou je Durán dodnes ) aktuální Bond girl kubánská kráska Ana de Armas, která si tu střihla jednu hodně odvážnou nahou milostnou scénu ()

Ronaldo79

Přestože film není až tak opovrženíhodný jako ztvárnění jeho hlavního protagonisty. Pořád se jedná o velmi slabou, hekticky sestříhanou, nešťastně obsazenou a nezajímavě zahranou sondu do boxerkého světa minulé století. Není divu, že se po Hands of Stone slehne zem, když i scény z ringu postrádají ten správný šmrnc a šťávu, která by jediná případně mohla nadchnout. K dobru se dá přičíst nastínění politicko-sociální nálady daného období. 4,5/10 ()

Chundys

Díky bohu, že Ana de Armas je tak krásná a ráda se svlíká, za to bych dal tak 2 a čtvrt hvězdy a ta tři čtvrtě to je za zbytek filmu no... Vůbec mě jinak nic moc nezajímalo. Asi by si to zasloužilo lepší zpracování ()

BOURQUE

Pán Jakubowicz (scenár + réžia) odviedol prácu, za ktorý sa nemá hanbiť. Film o boxerovi R. Duranovi je (v rámci možností) jednotný a herecky dostatočne dobre zvládnutý. Jedine mi trošku vadí mierne slabšia „profesionálna“ kvalita boxerských scén. Po dlhšom čase dobrá rola pre R. De Nira. Zatiaľ silnejšia trojica hviezd. Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

Heavyman

Ten boxer je totální kus vypatlanýho pritiva , že máte chuť sami vlíst do ringu a nakopat mu zadek,nebo se vám může poprvý stát, že fandíte afroamíkoj co stojí proti němu, kterýho navíc hraje hiphopérskej šášula. Průměrnej film z ringu, ale díky debilitě ústřední postavy, dost zapatovatelný. ()

Dm1tr1j

Celkom priamočiare, treba vyhrať lebo vás znenávidia zasrané ovce bez mozgu. O citovej stránke medzi trenerom a boxerom to šlo spraviť aj kus lepšie. Strih v zápasoch trochu zmätený. ()

tranquill

"Když se soustředí, nikdy neprohraje s nikým!" Ač jsem se snažil také soustředit, tak u mne tento boxerský reálný příběh nevyhrál. Takže průměr. ()

Vanchovi

Dobre, mal možno ťažké detstvo, takže miestami sa dá pochopiť, že sa správa ako keby o ňom spievali borci z Alkeholu ("Intoš z něho nevyrost, je to zkrátka samorost a na čele má napsáno, že to magor je"). Ale že sa bude ťahať s nejakými lacnými devami, keď má doma Anu de Armas, to zdravý samec nepochopí. Každopádne je to zaujímavý príbeh, aj keď jemne šablonovitý ako väčšina filmov s touto tematikou, ale ja som sa bavil, je to true story a je tam spomínaná Ana, takže spokojne dávam 4* ()

Saxos

Většina boxerských sportovních filmů se mě líbila. Samozřejmě panamského boxera Roberto Durán Samaniego / přezdívka "Manos de Piedra" - ruce z kamene/ nevyjímaje. Fakta: v letech 1968 až 2001 odboxoval 119 zápasů /103 výher/; z 16 proher pouze 4 x KO. ()