Tajemství starého hotelu

• USA The Innkeepers (viac)

Starý, opustený hotel Yankee Pedlar Inn, ktorý je už takmer bez zákazníkov má otvorené posledný týždeň a potom definitívne končí. Poslednú šichtu si napísali Claire (Sara Paxton) s kamarátom Lukom (Pat Healy) a keďže sa nudia, rozhodnú sa vypátrať a nadviazať kontakt s duchom Madelaine O'Malley, ktorá tam údajne prebýva a ešte nenašla svoj pokoj. (sochoking)

srncek

Tento v dnešnej dobe ojedinelý štýl hororu treba rozhodne oceniť..záver bol aj vďaka ultra šialenej hudbe pre mňa dosť silné kafe..Sara Paxton je kus sympatickej baby.OLD SCHOOL.72% ()

Cechyno4

Jako bych čekal na něco co nakonec vůbec nepřišlo. Opravdu skoro celý film se nic neděje, až posledních 15 minut stojí za to. Předtím byli jen dvě lekačky. Jedna z toho se ovšem vůbec netýkala příběhu. Nesympatičtí herci. A jak už tu někdo psal tento film asi rozdělí diváky na dvě skupiny - jedna bude obdivovat režiséra z toho jak chtěl vygradovat atmosféru až do konce filmu, druhá na něj naopak bude spíše nahněvaná za to, že si zahrává s divákovou trpělivostí. Kde je pravda ? Na to ať si každý odpoví sám. Já patřím spíše do té druhé skupiny. Opravdu sledovat film jen kvůli posledním 15 minutám ? Nic pro mě. Srovnávání tohoto díla s Insidious, rozhodně není na místě. U mě tři hvězdy, hlavně za ten konec. Ale ani o chlup víc. ()

toomm

Jsem poměrně zklamán. Ne ani tak tím, že se toho ve filmu moc nestane, jako spíše tím, že film postrádá výraznou či nečekanou pointu. Během sledování filmu jsem se však nijak zlášť nenudil. Bylo to způsobeno jednak příjemným prostředím starého prázdného hotelu, ale i tím, že se Sara Paxton neuvěřitelně (možná i schválně, kdo ví), pachtí, kroutí a ksichtí. Avšak svou roli zvládla bezvadně. Lekačky fungují, byť je jich minimum. Technicky vše prostě funguje jak má, kamera se pohybuje pomalu, což přidává atmosféře. The Innkeepers je moc pěkný a příjemný film, není to ale nic z čeho bych se posadil na prdel. 65% ()

Uragan

Tři hvězdy... jako průměrný hororový námět... První půl hodina zcela bez zaujetí... Chvílemi jsem se rozhodoval zda to nevypnout...Ve filmu jsem postrádal pořádné paranormální jevy, u kterých bych se bál... Já osobně bych tento film nedoporučoval... ()

Vasyl

A mě to bavilo. Díval jsem se klasicky, v noci a sám. Takže když jsem pak šel na záchod, měl jsem divnej pocit že otevřu dveře a bude tam černobílá nevěsta s držkou od krve. Film přesně splnil to, co by filmy o duchách měly - častý mrazení v zádech. A nevadily mi ani nestrašidelný scény, protože ta drobná blonďatá frnda byla fakt krásná. Akorát jsem jí pak tu smrt přál, protože byla až moc statečná. ()

Ltblue

Ako tu píšu predchodcovia niekomu sadne a niekomu zase nie.Ja som bol ten typ ktorému v určitej chvíli sadol a v určitej zase nie.Hudba bola no,dobrá.Ale,zase mi vadilo,ked sa zvyšovala melódia už ste vedeli kedy uvidíte ducha.Priznám sa,tá scéna na konci,ako tá kamera striehla na tú stenu cca 1min som mal fakt nasrané v gatiach! Nevedel som čo mám čakať,no v zápetí sa zavreli dvere a BUM,bol koniec.Film je určený na taký nudný večer ktorý by Vám ho mal ešte znepríjemniť.Scény na tú pani boli fakt DESIVÉ a to si nerobím srandu.Hlavne ked sa postavila z postele OMG !! ()

CrazymanM

Musím souhlasit,že to byl opravdu slabší kousek!Hlavní hrdinka byla pošahaná,ten její parťák tuplem,pořád jsem čekal,co bude a ono málem nic!Závěrečná pasáž už celkem šla,držela mě jakžtakž v napětí,no ten závěr si pan West může strčit do prdele!!! ()

george16

Bohužel na celém filmu se mi líbila akorát Sara Paxton, což je na horor hodně málo. Navíc mě její astmatické záchvaty už docela štvaly. Film není ani trošičku strašidelný ani vtipný ani napínavý, prostě nuda - pořád jsem čekal, kdy už se to konečně rozjede a ono nic. Jedna lekačka a to bylo všechno. ()

ShortyIC

Horor celkom zaujímavý, aj keď som zvyknutý na horory, v ktorých ide do "tuhého" hneď od začiatku, pretože v The Inkeepers začne hororová atmosféra asi 20 minút ku koncu. Dosť som sa pri tomto horore nudil, ale pár scén tam bolo dobrých, pri ktorých mi prebehol mráz po chrbte. Na večernú nudu odporúčam kuknúť :). 5/10 ... ()

djbarrel odpad!

Šmankote a to mělo být co ? Horor ? No to si snad ze mě někdo dělá prdel ? Tohle by se snad nedalo vysílat ani jako odpolední horor pro děcka na Nově . 100 minut naprosto otřesný nudy, kterou zpestřoval týpek co vypadal jako obrýlený kohout svými rádoby drsnými postřehy a krajně nesympatická uječená kravka, se svými duchařskými historkami. 3 minuty akce z celkových 100, s tím , že první "jako akce" se odehrála až po 40 minutách pekla v podobě nudy, mi nedovoluje dát jiné hodnocení než Odpad! Koketoval jsem s myšlenkou, že dám jednu hvězdu, za perfektní hudbu, ale ani to nestačí na to abych tak učinil. 10 % za hudbu. ()

honzic

Opravdu je to docela nudné a málo strašidelné, jen chvílemi. Prima je docela zajímavá kamera a skvělá hudba stupňující tajemnost či napětí, vše ale kazí naprosto nekvalitní herecké pojetí, scénář a ne moc zvládnutá režie jako celek, velká škoda! Hodnocení: 55 % ()

Aywes

Do prdele to byla ale neskutečná nuda. Přesně takto vypadá, když se někdo snaží vybudovat atmosféru a nakonec to špatně zpracuje. Hlavní postavy jsou neuvěřitelně nesympatické. Ani jeden z hlavních hrdinů mě nezajímal. Claire byla zralá na facku. Přišla mi jako hrozná herečka. Luke byl nevýraznej stejněj jako ostatní. Alespoň nedosáhl kvalit Claire. Přetažená délka filmu vás donutí zívat. Hledáte fajn duchařinu? Hledejte jinde. Tady akorát naleznete snad jednu dvou minutovou scénu, která vás donutí na okamžik otevřít oči. Hudba byla ale nečekaně dobrá. Na to, že film je dosti "shitozní", tak působila celkem epicky. Bodla by do kvalitnějšího filmu. ()

Keen.lady odpad!

Další totálně zmrvený horor, kde celou dobu doufám, že hlavní postavy co nejdříve a nejbolestivěji zhebnou. Sara Paxton je herečka k ničemu a Pat Healy ani hrát nemusel, protože jeho úkolem bylo být nudný a nezajímavý. Děj je tak hloupý a s tolika chybami, že jsem toužila vzít notebook a omlátit s ním kohokoliv, kdo se na ''thrilleru'' nějak podílel. Postavy se chovají jako naprostí tupci a v jedné scéně dokonce bylo znát, že se tak chovají jen proto, aby vůbec děj mohl nějak pokračovat dál. Autor je asi takový blbec, že nevěděl, jak se dostat do další fáze děje, aniž by z postav udělal naprosté infantilní debily. Naprosto nulová fantazie a originalita. Ti West je nepochybně neschopný vůl. ()

Nikolas__

Jedno z těch největších zklamání roku 2011. Bohužel tento horor neměl absolutně žádnou šanci mě nadchnout, atmosféra mi přišla meh a i když to bylo docela pěkně natočené, nějaká nápaditější práce s kamerou nebo tak, tam zkrátka vidět nebyla. I přes fajn postavy a herce, mi scénář sice nepřišel vyloženě průměrný, ale ani ne nějak vysoce nadprůměrný, spíš je to celkově vysoce nevyužitý potenciál. Paranormální horor je sub žánr, který musí být zpracován opravdu vizuálně a hlavně scénáristicky poutavě, aby mohl dnes nějak vyčnívat. To tak úplně The Innkeepers nedělá a mrzí mě to, mohlo to být prostě o mnoho lepší. Zase nechápu lidi a fanoušky, co hovoří o odpadu roku, potom ale nechápu lidi co tenhle daný film nějak speciálně oslavují. Zkrátka docela rozporuplný film, ale vážně, Ti West má na víc. Kdyby vyšla dvojka s více postavami a děsivější atmosférou/příběhem, nezlobil bych se, mohl by si to i střihnout nějaký jiný režisér. 60% ()

veverysiak

Asi jediná vec, ktorú musím uznať, je tá, že chlapi sa snažili urobiť horor úplne nezvyčajným spôsobom, no a to je asi tak všetko, lebo v tejto inscenácii s mierne duchárskym nádychom som nenašiel nič pozoruhodné, ba azda ešte to, akým spôsobom dokázala prebrať ctených akademikov a vyburcovať ich k takmer galaktickým hodnoteniam, mne takýto l`art pour l`art zaboha nereže, takže 20%. ()

AndysekAndys

Popravdě jsem čekala trošičku více, film se mi zdál nějakým způsobem hrozně táhlý a že se v něm nic neděje, pořád jsem nějak něco čekala a pořád nějak nic nepřicházelo. Chybí mi trošku větší osvětlení, než domýšlení si, jestli to je tak nebo tak. Sara Paxton to zahrála dobře, na to, že jí jinak moc nemusím, tady jí to šlo hezky. Tajemné scény byly vytvořeny pěkně, žádné velké lekačky, jak jsou v jiných filmech obvyklé, ale přítomnosti duchů nelekavě udělané a to mi sedí. Kompletně vzato, to byl film dobře udělaný, ale prostě mi tam něco chybělo a čekala jsem víc. ()

libca100

tak pri tomhle hororu si okousete vsechny nehty. prestoze se prevazna vetsina filmu soustredila na vykresleni charakteru postav a mista(pomerne vtipnym a propracovanym zpusobem, takze se nenudite) - az jsem si chvilemi rikala, ze bych unesla trochu vic straseni...v posledni tretine jsem uz vedela, ze to bylo dobre, protoze vetsi davku hruzy bych uz asi nesnesla:-Dzbytecne se nemrhalo duchy, o to byli desivejsi.k tomu vcelku smysluplne dialogy, zajimavy namet, sympaticka hrdinka, troska humoru, notna davka hruzy ,...- dala bych za to vse rada i 5*,ale musim dat 4 , protoze ten film si zaslouzil lepsi konec! ale jinak pro me jeden z nejpusobivejsich hororu minuleho roku. PS: J*A*S*M - infarkt... to ti nedaruju......:-S :-D ()