V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

ludva10

Není to zas až tak špatný film. Prostě takovej ten oddychovej, nad kterým není potřeba přemýšlet a člověk se u něho pobaví. ()

phoenixer

Tenhle film by se s klidem mohl používat jako mučící nástroj. Herecky to není až tak špatné, ale ten scénář je na úrovni mého výtvoru na toaletách. Ikdyž své stolici možná až příliš zle křivdím. ()

Skautka

Myslím, že v tomhle filmu se najde každý z nás. Nebo alespoň většina. Příběhy ze života, kde zápletka není nijak složitá a situace z tohohle filmu potkávají ,, nás teenagery" zcela běžně. Jsem ráda, že obsadily Miley Cyrus. Je hezká, žádná barbie, má nádhernej hlas což mě velice zklamalo v českém dabingu, kdy ji dabuje jiná osoba než na kterou jsme zvyklí z Hanah Montany. Demi Moore nezklame nikde a nikdy. A ten hezkej kluk? No je vidět, že když chtějí obsadit kluka co je kus, musejí hledat v Anglii ;-). 100% protože mě když u filmu ukápnou slzy tak je to vždycky o pár hvězdiček nahoru. ()

Primavera

Tínejdžerský svet zachytený ok. Dej príbehu pri troche pohybu mozgovej hmoty ľahko predvídateľný. Demi Moore na 50 rokov vyzerá super, akurát ksicht sa jej akosi nehýbe. Neva. Zato mladí sa hýbu dosť, hlavne pri súloži v záchodkoch - nechápem, ako nevie jedna kamoška o tom, akú tašku nosí do školy jej najkamka. Hovadina. Ale asi Amerika. Ako vždy. Zato Francúzi sú tam vykreslení ako idioti. Tak to pobaví, mon chéri. Miestami film pripomenie High School musical. Teda dosť ho pripomenie. Takže žiadne deja vu, proste je to sčasti kopírak. ()

Sentax

Jedno klišé za druhým. Klasická teenegerská romantická komédia, ktorá presne odzrkadľuje dnešný svet. Sympatickí herci, čiže sa na to dalo pozerať. Taká odreagovačka. ()

andrejd1

Původní francouzskou verzi jsem neviděl, ale je zde krásně znázorněné, jak jsou tihle američtí děti, tak rozmazlené, že to nemá už rozměry, neustále si na něco stěžují viz. scéna, kdy bratr Loly hraje na konzoli a pronese: "I hate my life.". Přitom není nic, co by v jeho životě chybělo. Po herecké stránce nejde snad nic pochválit, naprosto komerční snímek bez špetky jakékoli originality. Jednu hvězdu za to, že autoři vykreslili upřímně současnou generaci. Naprosto nesympatický snímek. ()

Claude Speed

Miley je tady pořád ještě ta krásná holka s krásnými vlasy, a ještě s více méně přijatelným vystupováním. Nicméně tím výčet kvalit končí. Všechno je pak jen o tom, že se iOvce bez iOhrzků a assbooku ani nevyserou. Čirá esence nudy se špatně zpracovaným nápadem a krásnou hrdinkou. ()

mira.l

No, na jedno podívání budiž, ale víckrát se o to pokoušt radši nebudu. Že Miley nikdá nebyla a asi nikdá nebude nějaká extra herečka, to je celkem známo, ale zdálo se mi to nebo ne, že tu pořád ještě vcelku "přehrála" Demi Moore?? Demi sice na svůj věk vypadá víc než dobře, ale poněkud na mě působí dojmem vyhaslé prkenné hvězdy a nějak to ze sebe nemůže setřást. Původní stejnojemnný film neznám, ale nějak mi není jasný, jak jeden režisér, v tomhle případě teda režisérka, může natočit vlastně stejný film jednou ve Francii a jednou v USA. No, a vyšlo z toho, co z toho vyšlo...oni asi ti Amíci fakt takhle žijou, uvažujou a chovají se. Nějak se rozhoduju mezi 1 a 2 *. Ale za obrat "Jak jsem mohla zapomenout dát jí nabíječku?" "Dala´s jí život, to stačí." teda nakonec ty dvě dám, tolerantně přivřu oko a svedu to na to, že díky vizuelní stránce (exteriéry) se to nějak snést dalo. ()

boni

Čekal jsem nějaký vtipný pohled na to, jak moderní technologie utváří dnešní vztahy mezi lidmi, respektive degenerují jakýkoli prostý lidský kontakt, ale dostalo se mi jen neuvěřitelně povrchní slátaniny, v jaké nemůže hrát nikdo jiný než Majlý Cyprus. Ale bez mučení přiznávám, že to docela rychle uteklo a hvězdu přidávám za fakt, že Demeterovic Mooreně by teda padesát nikdo ani za mák nehádal. Příště si ale při výběru raději dám nejdříve pár facek, abych nepřehlédl evidentně sympatičtější originál. ()

Nijura

Asi bych dala pouze 2 hvězdičky neboť dialogy teenagerů byly opravdu hrozné a někdy zrátka nastaly scény, které na sebe nenavazovaly atd. Tu třetí * si zasloužil soundtrack. ()

TommyDiamond

Taková ta komedie pro patnáctiletá děvčata( facebooková generace). Mě osobně tento film moc nenadchnul, ale působil mladistvě. Důležité bylo, že mě nenudil. Film má pár dobrých momentů. Myslím, že vztah matky a dcery byl až zbytečně moc těsný. Pro mě je to takový horší průměr. Celkově 45% ()

sulda007

je to prakticky úplně stejný jako původní francouzská verze, jen miley je trochu víc otravná než její fr. kolegyně ... ale chlapci zde jsou naopak asi tak o 0,1% míň teplí :D ()

DadysGirl

yep... vztahovka, která snad nikdy nezestárne... Vidíte jak si se životem neví rady dcera, ale ani její matka... jak dospělí jsou pořád dětmi... jak jsou vztahy na hovno, ale stejně to furt všichni řešíme a stejně se v tom furt utápíme... A jak k životu potřebujeme jak lásku, rodinu, přátele i sem tam nějaké to drama... ()

sim.marienka odpad!

Bola som prinútená pozerať tento film v škole. Seriózne? Po pol hodine som to vzdala a rašej si čítala. Chabé herecké výkony, veľmi chabé... Film určený pre 12 ročné pubertiačky...Nič viac. ()