Bývalá kráľovná krásy Samantha Hortonová (Jennifer Love Hewitt) je voľky-nevoľky nútená zamestnať sa v masážnom salóne – jej manžel Rex (Teddy Sears) už totiž po nedávnom zranení viac pracovať nemôže a hrozí im, že kvôli narastajúcim dlhom, ktoré nie sú schopní splácať, im exekútori zhabú všetok majetok, vrátane strechy nad hlavou. Samantha teda nemá na výber – niekto sa skrátka musí postarať o rodinu, s troma malými deťmi predsa nemôžu zo dňa na deň skončiť na ulici! Ibaže... Netrvá dlho a zistí, že jej „zákazníci“ od nej očakávajú oveľa viac, než len masáž... (TV Doma)

Kaka

Nečekaně solidní tv film, který kromě parametrově famózní Jennifer Love nabízí i zajímavý náhled do zákoutí a praktik "masážních" salónů a vcelku realisticky pojatý náhled na totálně švorc přežívající americkou rodinu a jednotlivá krizová životní rozhodnutí z toho plynoucí. Nemá to žádné vyšší ambice a v tom je to právě fajn. Solidní pilot k seriálu. ()

Roman.Ticka

Moc zajímavý film o zajímavém tématu, dobře natočený, postavený na výborném herectví, především překrásné JLH. Pojetím příběhu o zoufalé rodině na pokraji propasti a způsobu vypořádání se s problémem jsem byla moc mile překvapená a nemůžu nikoho odsuzovat, naopak musím s každou postavou sympatizovat. Ač jde o TV drama, všichni hráli naplno a každý dialog měl svůj smysl, půvab a myšlenku. Téma víc než aktuální nejen v Americe má své poslání i poučení. A finální nálet podváděných manželek jsem čekala takový, jaký byl, ale bála jsem se klišovitého vyznění. Zbytečně. Bravo.☺ ()

IQ Tiqe

Je znát, že je podle skutečnosti. Dobrý rozjezd - rodina je na mizině, potřebujou prachy, tak se mamča dostane do bordelu. Zní to jako hodně silný příběh. Ale bohužel v téhle chvíli to končí, dál se nemá kam rozvíjet. Jen dodám, že je znát, že to je pro TV. # [viděno: monitor, sluchátka] # příběh 5 | hudba 5 | humor 0 | akce 0 | napětí 2 | pustil bych si znovu 5 ()

Sarkastic

Tak jistě, tohle drama s prvky komedie má jeden velký problém, a to je občasná naivita. Pak záleží na divákovi, jak moc ji je ochoten tolerovat nebo věří/nevěří tvrzení tvůrců o inspiraci skutečnou událostí (mně víc vadil jen fakt, že vydělávala přece jenom moc peněz a taky ten konec, přestože nebyl tak moc drastický, jak by jistě být mohl). A když jsem u reálnosti, musím (alespoň v případě tohoto filmu!) oponovat kolegovi dopitakovi; v The Client List mi J.L.H. přijde uvěřitelná, protože ona hraje bývalou královnu krásy (tj. je navyklá na komplimenty a pozornost; ostatně sama v jedné scéně vysvětluje, jak se při "práci" cítila), která je zvyklá žít v přepychu, neumí normálně pracovat a je nepraktická. Navíc, modelky a jim podobné dokáží i po několika dětech vypadat stále ukázkově, jelikož byly od určitého věku vedeny k tomu, aby o sebe pečovaly a způsoby, jak se dostat zpátky do formy a získat původní figuru, dobře znají. Kdyby byla role Jennifer napsaná jinak, pak bych s kritikou možná souhlasil, v tomto případě však ne. Takže s čistým svědomím hodnotím slabšími 4*, ale samozřejmě uznávám, že z průměru film vyzvedává jenom moje oblíbenkyně (jinak rozsahově podobných rolí bych uvítal v její filmografii určitě víc). ()

zdenny

Další film o lidských tragédiích zapříčiněných hospodářskou krizí začátku tohoto století. Film nám dává otázku, zda máme soudit ženu za to, že vydělává peníze profesí, kterou se člověk nemůže chlubit, proto, aby udržela svou rodinu existenčně nad vodou. Já osobně bych dočasnou roli prostitutky své ženě nikdy neodpustil. Zlomem v jejím příběhu je, že i když vydělala pro svou rodinu dost peněz, ve své profesi nadále pokračovala, protože chuť peněz je velice mocná. Nejsem žádný puritán, ale když už přistoupila na takovou práci – v důsledku vážné rodinné finanční situace -, měla vědět a uvědomit si, proč všechnu tu nečistotu absolvuje a najít si potom normální slušnou práci. Ale jak říkám, je to otázka veskrze individuální. ()

• „Mama mi povedala, že je na mňa veľmi hrdá. Pozdáva sa jej myšlienka, že predvediem striptíz a budem hrať prostitútku,“ povedala Jennifer Love Hewitt. (Sufferer)
  • „Všetky intímne scény sme natočili za dva dni. Absolvovala som výmenu nohavičiek celkom dvadsaťšesťkrát a mala som aj rovnaký počet klientov,“ prezradila herečka Jennifer Love Hewitt a ďalej dodala: „Bolo to prinajmenšom čudné. Bola som zakaždým v miestnosti len s jedným chlapom a kopou ľudí zo štábu. Pustili sme sa „do toho“ a onedlho nasledovala výmena spodnej bielizne a úprava mejkapu“. (Sufferer)