Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alex, bývalý hazardný hráč s pochybnou minulosťou, žije svoj nový usporiadaný život po boku mladej a krásnej manželky. Veľkorysosť a tolerancia však odchádzajú vo chvíli, keď sa jeho žena stane obeťou nedorozumenia a intrigy, za ktorou stojí stratený náramok. Othelovská žiarlivosť je spúšťačom Alexovho návratu do starých vyšľapaných koľají, pričom udržať si v tejto hre tvár pokrového hráča dokážu skutočne len tí najsilnejší. (STV)

(viac)

Recenzie (4)

mira007 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Po nadšení z Metanolu (2018) jsem hledal, kde hrála Livia Bielovič a našel tenhle díl ponurého slovenského cyklu, kde hrála manželku Langoše. Jedná se o televizní nadprůměr ikdyž tu morbidní auru moc nemusím. Nejen kvůli postelovým scénám dobré. ()

Autogram 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Intrigy a vražedná žiarlivosť sú zobrazené celkom priamočiaro, niekedy až takmer telenovelovým spôsobom. Herecky dobre zvládnuté, niektoré dejové zjednodušenia sa museli objaviť kvôli skráteniu príbehu, ale celkový dojem je dobrý. (16.10.2013) ()

Reklama

NinadeL 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Náramok pracuje s motivy Lermontovy Maškarády. Zatím mohu srovnat jen s obdobně volnou adaptací Maškarády Williho Forsta (1934) a jsem pohlcena. Langmajer sice není Wohlbrück, ale minimálně Podzámská začíná být hodná srovnání s Tschechowou. ()

rivah 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Oproti noblese Lermonotových postav - ztělesněných někdejšími pány herci- je tu syrová přímočarost gaunerů, štětek a taky naivů nové doby uznávajících jen prachy a sex. Ale nakonec dojde i na city...V jádru je to tedy věrné. (70%) ()

Galéria (20)

Reklama

Reklama