Policajný dôstojník Amadeus trpí silným odporom k hudbe. Ako jediný spomedzi svojich príbuzných nedisponuje hudobným sluchom, vďaka čomu bol odjakživa čiernou ovcou rodiny. Keď sa dostáva na stopu skupiny hudobníkov, ktorá sa rozhodla verejný priestor ovládnuť sériou akustických útokov, je preňho prekazenie plánovaného zločinu otázkou cti. Podarí sa mu zabrániť vojne vedenej pomocou hudobných kompozícií, alebo sa stane jej obeťou? (4 živly)

beerlover

Tady se zase někdo snažil o umění. Otřesná blbost a důvod, proč jsem teď v místním kině za toho hajzla, co pořád vyrušuje a komentuje příběh vynikajícího uměleckýho skvostu. ()

rhodos

O tom, že se dá hrát na cokoliv, od kuchyňského mixéru po zubní vrtačku nám vypráví tento geniální příběh s perfektním soundtrackem. Tento film je pro mne ve všech ohledech zkrátka filmová událost roku 2011. ()

JARDAHONDA

Instrumentální skvost... Jízda jako hrom, mám rád smysl pro neobvyklost a tento snímek opravdu vyčnívá z davu. Každopádně kladným směrem. Jsem rád, že " šílenci " ještě nevymřeli :) ()

Ollivander

Skvělá nálož originality a recese. Škoda jen, že tempo filmu z úvodu nevydrží až do konce. Nicméně hudební kreace opravdu obdivuhodné. Hudba (Magnus Börjeson & Six Drummers / Fred Avril): 5z5 (100%) / 2z5 (40%) ()

Hippi

Zajímavý pokus - ale jen pokus. Je to trochu nedotažené, maličko mě to minulo. O co tvůrcům filmu vůbec jde? O originalitu především. Ale jinak? Revoluce proti společnosti? Proti mainstreamové hudbě? Těžko říct, ono to všechno tak nějak vyzní do ztracena. Ale originální to je, hudební motivy jsou skvělé a hned při první scéně v autě je to fakt skvělý beat :-) ()

raininface

Dobrá pakárna. Ale při scéně, kdy ti pošuci hráli na toho pacienta s hemeroidama, jsem řval smíchy. A to jsem ještě netušil, že to klidně mohli být hostující vědci z České republiky. ()

Lonelybiker

Zajímavý námět - ze začátku to vypadalo na hodně povedenou komedii s výraznou hudební složkou a dobře jsem se bavil, ale druhá polovina filmu už je slabší a na konci z toho máme dokonce lovestory. Každopádně jdu shánět soundtrack, protože ten bude stát za to :-) ()

goesses

Naprostá bomba ! Od začátku do konce, hravé, hudebně úžastně zpracované, ztřeštěné. Takové komedie je radost shlédnout. Oceňuji taky fakt, že když se film vystříhá, působí některé jeho části jako regulérní videoklipy. Proč ne ? ()