Lidská stonožka 2

(festivalový názov)
  • Holandsko The Human Centipede II (Full Sequence) (viac)

Snake.Charmer

Jeden z filmů, které je těžké hodnotit. V žebříčku zvrhlosti jednoznačně útočí na nejvyšší pozice. Dokonale obsazený zvrhlík v hlavní roli a slušná vizuální stránka navíc. Někdo stonožku nerozdejchá a dá jí odpad!. Ti se silnějším žaludkem budou hodnotit výš. ()

Dalfor

Ten neodpornější film, který jsem kdy viděl! Sledoval jsem to s přestávkou půl roku a to jsem ještě musel některé scény přeskočit! Srbský film (2010) je prý ještě odpornější, tak ten mám v plánu... . 7/10 ()

Matli

Úchylnější a brutálnější než jednička, takže pro mentální devianty naprostá lahůdka. Jen tomu chybí ta originalita, ale zase na druhou stranu vytvořit děj tím, že hlavní postava sleduje jedničku a nechá se tím inspirovat, je taky zajímavý. Silnějším žaludkům doporučuji :) 57% ()

ASSBURGER odpad!

Neviem prečo som si myslel že ten film bude v niečim iný než tie nové kokotiny ale žiaľ bohu som hlboko sklamaný touto časťou.....Ved taký hnus som ešte v žiadnom horore nevidel a to ich mam za sebou už dosť ale toto nie, chápem že je to horor,má byť predsa strašný hrozný a hnusný...Ale na mňa toto bolo dosť,úplne najhnusnejší horor kedy som videl a nečakám že uvidím ešte horší takže bleee...odpad! my k nemu pasoval asi najviac, ako keby bolo ešte niečo horšie tak sa stavte že dám to len že......0/5 ()

Aurus

Narozdíl od jedničky která je docela zábavbý průměrný hororový film tak dvojka je docela hodně španý díl a zároveň pokračování. Příběh je docela zajímavý ale je i zároveň docela blbý, postavy nejsou sympatické a jsou jenom blbé, hudba, ta je spíše špatná. Atmosféra a napětí tu neexistuje, kamera filmu docela ujde a lokace jsou divné a špatné. Za mě prostě sklamání a doufám v to že Lidská stonožka 3 bude minimálně průměrné zakončení série. Za mě 1/10. ()

Hapretor

Velmi blbé, totálně nechutné, hodně nudné. Oproti jedničce vůbec ne "vtipné" díky zvrácenému nápadu jednoho šílence. Tohle je jen o odpornosti. Tom Six je hodně ujetej. Jak je to fekální, tak je to stupidní. Jedna hvězda jen za herce. Klobouk dolů, že do tohohle šli. ()

Deratizer

Stručně, pokud hledáte zvrácenost, jste na dobré adrese, ale připravte se na opravdu silnou dávku. Pokud jste kroutili hlavou nad brutalitou jedničky nebo nad Grotesque, tak zde budete mít teprve důvod. Pfuj tajbl z toho chlapa, co hraje hlavní roli, to se člověku zvedá kufr už jen se na něj koukne, opravdu nechutnost sama. Dokonalý výběr osoby pro tuto roli. Pokud nejste na tyto filmy, vyhněte se mu obloukem ať se film vyvaruje odpadových hodnocení těch, kteří tam hledají něco, co film nenabízí a nabízet nehodlá. Tento film slouží jako přehlídka zvrácenosti filmového brutálně hororového materiálu a nic víc není účelem. Hodnotit to lidsky, je to odpad, hodnotit to žánrově obsahem, který pravý nadšenec žánru očekává, čili jatka a zvrácenost, je to jednoduše nemožné hodnotit záporně. ()

CyriC

Z toho týpka zvracím. Ten film je prostě jen nechutnej a závěr je něco, co by asi nikdo nechtěl zažít.... Takový pěkný hmyzí klystýr. Ale že hlavní hrdina měl moc sexy bříško? ()

Sarrow

Slušná atmosféra, film se snaží tvářit realisticky, což se mu docela vede, ale jako celek je to nuda. Film se vyhýbá pravé krutosti... ()

7ynek

Takže jak vypadá Lidská stonožka na druhou? Spoiler - Líbí se mi pojetí, že hlavní hrdina je zcela ovlivněn filmem prvním, který si pouští furt dokola, dokud mu z toho nemrdne a nepustí se do toho sám... ČB přidává na atmosféře. ()

Rockerman odpad!

Jak hodnotit "dvojku", která je ještě oplzlejší a odpornější, než "jednička", kterou jsem hodil do odpadu? Dvojitý odpad tu na ČSFD není. Oceňuji vtipné propojení obou "děl", pomocí hlavní hrdinky. Také hlavní role byla obsazena mimořádně dobře! Těžko bychom hledali většího slizouna, než je tady ten úchyl. Kladu si však otázku: " Jaký smysl má točit takovéto filmy"? Nejsem proti brutalitě ve filmu, ale nesmí to být samoúčelné, musí to být součástí děje. U tohoto filmu ten pocit nemám a tak to opět házím do odpadu! ()

korok odpad!

Za prvé nechápu proč byl "film" (dáli se to tak nazvat) natočen černobíle. Že by tvůrcům došla červená barva, které tolik potřebovali a tímto maskovali barvu černou? Zadruhé, dle zdejšího hodnocení, patřím k hrstce, které se líbil první díl více. Respektive dvojka vůbec. Jestliže první díl byl po příběhové stránce únosný (psycho doktor, únosy lidí, policejní vyšetřování, záveřečný boj), dvojka je omezena pouze na přehlídku prvotřídní a extrémní brutality, hnusu, humusu, blitek a sraček a to takřka po celých 88 minut. Horory mám sice rád ale co je moc, to je příliš. Záporák v podobě obtloustlého odporně vypadajícího úchyláka (omlouvám se tímto herci) byl sice doveden zdánlivě do dokonalosti (myslím tím, že tvůrci si dali kromě psychického projevu záležet i na vzhledu záporáka), přeci jen ale psycho doktor z prvního dílu působil lépe. Pro mě znechucení večera a ztráta času v neprospěch něčeho zajímavějšího. Oba díly shlédnuty spíš ze zvědavosti, co za humáč dokážou ještě "režiséři" vytvořit. Pokud vyjde trojka a najdu odvahu si ji pustit, doufám, že se bude ubírat ve šlépějích prvního dílu. Toto je totiž brak. ()

Mahoney.

Túto trilogiu som nikdy nevidela. Ale po všetkých tých článkoch všade na internete som bola jednoducho zvedavá. Ako to všetkých ľudí pohoršuje, ako je režisér chorý, ako to nie je normálne a ten kto to natočil by sa mal liečiť. Film bol presne taký, ako som o ňom čítala. Chorý, prehnaný, zvrátený, nechutný. Ale proste musím uznať, že to je presne to čo od hororu očakávam! :D Tým samozrejme nehovorím že sa mi to páčilo, ale jednoducho konečne prišlo niečo, na čo keď som sa pozrela ostala som znechutená a nie vystrašená. Všetky horory sú na jedno brdo, kraviny kde sa zľaknem, sem tam niekto niekoho zabije a to je všetko. Ale tieto filmy dávaju hororom uplne novú stránku. Každopádne, stačilo mi.. :D ()

pilarius

Jelikož odpadu je film plný už takříkajíc z výrobní linky, zde je hvězda jako cena útěchy pro herce ochotné točit takové sračky. ()

Rathalos

Ludska stonozka po druhykrat,myslel som,ze jednotka bola nechutna a brutalna,no mylil som sa,dvojka je humus prvej triedy,extrem,ktory len tak hocikto nezvladne,nebudem rozpisovat,co sa tam deje,no davam si otazku,ze kde nasli herca,ktory hral toho magora,to je fakt sila,ale suma sumarov,je to masaker,tak bacha na vec...:-) ()

crha

Idealní film na 24.12., kdyż chcete vidět zlaté prasátko. Bohužel film mě spíš zklamal. Nicméně hlavní hero je dobrý a za něj přidám hvězdu. Nicméně nemůžu dopručit. Příště na Vánoce raději první díl nebo Srbski film. ()

RPupkin

Příjemné překvapení, filmařsky lepší než první díl, s nímž je tento druhý článek trilogie umně propojen. Obsah je explicitnější a naturalističtější. Černobílé nasnímání dodává filmu na artovosti a stylovosti; vynikají především skličující úhly kamery, tak trochu à la Spalovač mrtvol. Martinovi sice nechybí entusiasmus, ale přeci jen se mu nedostává té německé preciznosti, bez níž se dílo jen stěží zdaří. Celkově vzato: za mě palec na neutrálu, 60 %, nechci vidět znovu. [viděno v dubnu 2021 | komentář #27] ()