Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

tenced

Talkshow bez hranic, kdo nesleduje neuvěří, prolínačky mezi hranou, zpovědní a improvizační částí jsou velmi rychlé a překážky jakoby nebyly. Ručička trapnosti na maximu a tak mám Zacha rád, je víc než ten tlusťoch z pařby ve vegas.. ()

Yellyman

Galifianakise vůbec nechápu. Nevim, kdy hraje a kdy ne, nedokážu určit, do jaké míry je geniálním komikem a do jaké ofenzivním dutohlavem. Mezi dvěma kapradinami je nicméně povedený projekt, který zaručeně pobaví. Křemílek a Vochomůrka. ()

DaveSmith

Někdy až moc ujetej humor Zacha Galifianakise mi sedne jak p...l na hrnec. Ale ne vždycky. A i když je většina, ne-li všechny, situací je nahraná, je tohle dost dobrá show. Zatím asi nejlepší byl s Sharlize Derón ;) ()

Bigwave

Někdy je to slabá , velice stupidní diskuze s houmlesem u sámošky. Ovšem, pak se tam najdou taková plejáda majstrštyků, že mi z toho jde hlava kolem. ()

deep

Tohle se opravdu nemůže líbit každýmu, ale mě tenhle trapnej humor Zacha "zkrátil jsem si příjmení z Galifianakisberga" sedl a to velmi. ()

ShortyIC

Zachov humor určite nechápe, alebo lepšie povedané nechce chápať každý, no jemu je to určite u pí*i a ide si svoje. Mňa to nesmierne baví a dokonale sa pri tom nasmejem. Naj časti: Bruce Willis, N.Portman, Bradley Cooper, Kimmel, Samuel L.Jackson a Toby... ()

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (viac)