Epizódy(22)
-
Zirkus Fratinelli (S06E01)
-
Mord unter Freunden (S06E02)
-
Abschied (S06E03)
-
Kettenreaktion (S06E04)
-
Mein Spätzle (S06E05)
-
Taxi ins Jenseits (S06E06)
-
Gutes Mädchen (S06E07)
-
Krokodil (S06E08)
-
Der Priester ist tot (S06E09)
-
Valentinstag (S06E10)
-
Spur der Steine (S06E11)
-
Stramme Jungs (S06E12)
-
Silicon Sally (S06E13)
-
Das Versprechen (S06E14)
-
Tödliche Tage (S06E15)
-
Benzin im Blut (S06E16)
-
Die Söhne Abrahams (S06E17)
-
Abflug (S06E18)
-
Gefährliche App (S06E19)
-
Tod und Taube (S06E20)
-
Lügen (S06E21)
-
Die Tote in der Dusche (S06E22)
Hrajú
Katrin Filzen
Portugalsko
Najlepšie seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Birte Glang
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marcus Grüsser
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Sisi (2021) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Patrick Kalupa
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Nadja Petri
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
André Röhner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Christoph Gawenda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Jochen Kolenda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Judith Hoersch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ulli Maier
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Zodiak: Vraždy podľa horoskopu (2007) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Leon Boden
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gunda Ebert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Piet Fuchs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Parfum (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Jule Gartzke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Robert Schupp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Hartmut Stanke
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Uwe Schenk
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Sarah Maria Besgen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oli Bigalke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Fiona Erdmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)