Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiálny text distribútora)

petronela86

Divnej britskej hippík, o kterým svět říká, že je vtipnej. No tak není, není ani trochu. Jendu hvězdu dávám za to, že film měl celkem tři vtipné věty, viděla jsem totiž komedie, které neměly ani jednu. ()

WoodoX

Veľmi svieža komédia bez fekálneho či trápneho humoru. Je to síce veľmi opakovaný námet, no cítim z toho takú tradičnú pohodu a zdravý rozum. Nič nie je predimenzované, všetko sa deje prirodzene a herecké výkony sú uveriteľné. ()

RoyBatty444

Film je milý a určite aj s pekným posolstvom ale napriek sviežemu prístupu s dávkou autenticity neviem prísť Brandovi na chuť. Najlepšie na mňa zapôsobila Helen Mirren ako nekompromisná vychovávateľka s veľkým srdcom. Film má všetky náznaky dobrej romantiky napriek tomu mu vo všetkých scénach dochádza dych. Komediálne neboduje bohužiaľ tiež. V polke filmu vás začne nudiť aby sa neskôr opäť rozbehol do celkom podareného konca. ()

michalkop

Tak tenhle film mě překvapil dvojím způsobem. Jak příjemně, tak i záporně. Na rozdíl od toho, co jsem čekal, byl místy dost vtipný a po většinu času i dost zábavný. Na novější americké komedie dost slušné. Ale to, co mě mírně znechutilo, bylo, že se nejedná o normální komedii, nýbrž o romantickou komedii, ač to není zde v žánru napsáno. To jsem zjistil až v půlce filmu. Hlas R. Branda mě taky nemile překvapil. Nikdy předtím jsem ho neslyšel v originále a moc toho nelituji. Nehodí se k němu. Je moc vysoký, až ženský. Jinak efekty dobré, lokace, kamera taky. Film tedy u mě balancuje mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Vzhledem k tomu, že mě občas dost rozesmál, tak dostane čtyři. Možná si to později ještě rozmyslím. ()

montel

Arthur (Russell Brand) je bohatý, rozmazlený fracek, který v životě nepracoval, prohání jednu sukni za druhou a hrozně chlastá. Jeho matka vede rodinnou firmu a chtěla by, aby Arthur konečně dospěl. Proto jej hodlá oženit s krásnou Susan (Jennifer Gartner), která by v budoucnu měla převzít vedení společnosti a která by dokopala Arthura k větší zodpovědnosti. Arthur si ale Susan vzít nechce avšak pod pohrůškou, že jej matka vydědí k sňatku přistoupí. Do cesty se ovšem postaví náhodná Arthurova známost Naomi (Greta Gerwig) do které se Arthur zamiluje. Zvítězí nakonec láska nebo peníze?... Remake filmu z roku 81 mě hrozně překvapil. Brand hází jeden vtip za druhým a ani čím dál víc přeslazenější druhá půlka filmu mi nevadila. Konec je navíc již předem známý jak to tak v těhle filmech bývá, ale díkybohu, tady je to úplně jedno. Arthur je taková typická Sandlerovka bez Sandlera a to já můžu. 65% ()

HMTD

Je to fajn film, hlavně ze začátku jsem se skvěle bavil, místy je to celkem přehnané a hlavnímu hrdinovi občas jeho roli moc nevěřím, to ale kompenzují vedlejší postavy a občasné skvělé hlášky i když se asi do paměti na dlouho nevryjí. Ani se nedivím že tenhle remak přišel vždyť který film dnes vydělá 15* svůj rozpočet? Ano moc jich není. Jen mě zaráží ta buřinka na plakátě, vždyť ve filmu ji asi vůbec nemá, takže je to spíš poukázka na původní film. ()

chaosteory

Russell Brand musí být v reálu stejný vyjeblý idiot, jako ti, které ztvárňuje, protože jiné vysvětlení nemám. Co film to další exemplář Homo Debilis, s tváří autistické opice. Děj jednoznačně táhne duo Brand\Mirren, právě jejich věčné pošťuchování a ironický humor jsou tahouny filmu. I samotný Russell boduje, ale běda když film skluzne do romantické části. V tu ránu jsem měl po náladě a otřepaný, okoukaný děj o dobívání milionáře mě nebavil. ()

avalon999

No podľa mnňa to nebolo až také vtipné... neviem, možno keby som to pozeral s kamošmi... skôr to brnká na takú romanticejšiu strunu, ale prežiť sa to dalo. Typický príklad osoby, ktorá má všetko, môže (takmer) všetko a nestará sa o nič iné len o seba. Predĺžená hodina a pol, ale nie je to také nudné ako sa zdá :) ()

hiroito

Americká komedie, americký scénář a výborné britské obsazení dělají z této komedie příjemné překvapení. Já jsem se velmi pobavil. ()

TimStar

Nechápu, proč se tenhle film v zahraničí nechytal, vždyť je to mnohem lepší komedie než jiný sra*ky, které na sebe vydělali dost. Ten film obsahuje skvělý humor a všechny postavy podávají skvělý výkon. Až teda, když mělo přijít nějaké trochu drama, tak to Brand moc neuhrál. Ale jinak jako komedie je to skvělá a mohl bych se na to kouknout víckrát a vždycky se zasměju. ()

joywork

Myslel jsem, že tento snímek bude úplnej odpad a taky jo. Nicméně má něco navíc, než ostatní přiblblé romantické komedie, i když každý ví, kam bude děj směřovat. Nicméně jsem vydržel až do konce a nelituju. Pobavil v okamžiku, kdy jsem chtěl uplně vypnout a jen odpočívat bez toho, abych musel zapojovat mozkové centrum. Už ho nikdy v životě ale vidět nemusím .... ()

Tomulka

Bohůžel je zpracování velmi naivní )ktreá romantická komedie naivní není, že?), ale herecký výkon Russela ,,Aldouse,, Brana je povedené a také Jennifer Garner je velmi dobré. Jenomže Hobsnová v podání Helen Mirren je naprosto nedostižitelná. Její pojetí je famozní, perfektní dokonalé jen díky jejímu výstupu je film rozhodně na vyžším levelu. Film byl úsměvný lehce zábavný a kdyby byl trošičku kradší tak by neměl ani hluchá místa kdy se nám tak trošku otvírá pusinka nudou. Celkově je film koukatelný a jak jsem již psal lehce zábavný a roztomilí. ()

skrob

Tolik zabitých vtipů a scén jsem už dlouho neviděl. Nudné, nezajímavé a hlavně bez emocí. Doporučuju pouze těm, kterým Russel Brand bude po prvních 10 minutách připadat jako vtipný sympaťák a ne miliardářský spratek. ()

Pythonator

Arthur je místy spíš trapný než vtipný. Humor tu sice je, ale tempo při delší stopáži často upadá a film pak nepatrně nudí. Zápletka se zdá být tuctová, ale skutečnost je úplně jiná. Největší předností filmu je svým způsobem jeho originalita, protože jsem měl při sledování pocit, že jsem nikdy nic podobného neviděl. Bohužel jsem neviděl původního Arthura z roku 1981, takže nemůžu srovnávat. Za zmínku stojí ještě Jennifer Garner, která je zde neskutečně sexy, až je těžké uvěřit, že by ji chlap odmítal a bránil by se jí. Jo dobře, byla to mrcha, ale přesto... mňam. ()

RoxaNie

Zo začiatku som si povedala, že ďalší lacný americký film,no H.Mirren to dosť vytiahla, hlavne jej hlášky, tam som sa ozaj nasmiala. Dala by som aj štyri hviezdy, ale lacný Brand to svojím prevedením postavy ťahá úrovňovo dolu.. ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (viac)