The Hunt

Réžia:

Jake Scott

Kamera:

Mattias Montero

Snímek z cyklu "Parallel Lines". Film pojednává o počínání dvou lovců zvěře v divoké přírodě. Je jen otázkou, zda se jim podaří něco ulovit. (zdeny99)

Djkoma

Jeden z pěti krátkých filmů, které měli představit plné možnosti televize Phillips Cinemo využívá ambielightu mnohem víc, než třeba The Gift, ale především těží z jednodušší myšlenky a krátké délky. Aspoň vím, jakou televizi chci domů... ()

HellFire

Reklama na TV Phillips a Ambilight se zvukovým doprovodem, který z televize tohoto typu rozhodně nedostanete :). Zajímavé na všem je fakt, že se jedná o jednu z částí projektu Parallel Lines, kdy režiséři dostali za úkol nabalit děj na neměnící se dialog. ()

SarumanKo

/Snímka z projektu Parallel Lines/ Rozbeh je síce pomalý, ale pointa výborná, pričom filmík poňal dopredu určený dialóg najdoslovnejšie, ako sa len dalo. (7/10) ()

Remivsremi

Kdyby se tato "epizoda" odehrála na jednom nejmenovaném ostrově, seriálový fanoušci by chrochtali blahem. Takto se jedná o nejslabší díl projektu Parallel Lines. ()

Danny F.

Nevím co mám na tomto okomentovat, snad jen to že jde o dobrou prezentaci nového modelu který osvětluje okolí TV. Z toho mám být na větvi? Z pár světýlek?? Ukázka ujde. 30% ()