Troch pred ním zabili... on je štvrtý. Podarí sa mu premôcť nepriateľov?
Mimozemšťania a ich strážcovia sa ukrývajú na Zemi pred neľútostnými vesmírnymi  lovcami. Môžu byť zabití, ale len v istom číselnom poradí. Na zozname smrti dnes votrelci označili na likvidáciu objekt číslo štyri. A toto je jeho príbeh.
Mladý muž John Smith nechápe, čím je výnimočný a prečo ho neustále prenasledujú nemilosrdní a krutí zabijaci, ktorí ho chcú zlikvidovať. So svojím ochrancom Henrim sú stále na úteku, večne sa sťahujú sa z mesta do mesta a John musí meniť svoju identitu. Mladík je stále v pohybe, všade je nováčikom, nikde sa nemôže usadiť ani zapustiť korene. V malom mestečku v Ohiu, kde v súčasnosti žije, však dôjde k nečakaným a prevratným udalostiam, ktoré mu zmenia život. John sa tu zoznámi so svojou prvou láskou, objaví svoje mimoriadne schopnosti a nájde spojenie s ostatnými tvormi svojho druhu, ktorí s ním zdieľajú výnimočný osud. (oficiálny text distribútora)

markepocha

Ťažký blábol. Po celý čas sa nezbavíte pocitu, že tu vlastne o nič nejde - len o to, ako vytrieskať nejaké ďalšie peniaze z fanúšikov sci-fi. Nuda na entú. ()

cici24

Tento snímek mě zaujal svými negativními recenzemi a že by se mělo jednat o trilogii. Bohužel s těmi recenzemi plně souhlasím, protože je to opravdu kravina. Problém je ten, že nevím pro koho je film určený, myslím pro jakou věkovou skupinu. Pro dospělý je to příšerně stupidní, pro malé děcka zase nudné, protože té akce tam zase tolik není a spíš se tam jen cvkrliká, tak možná asi pro 12 holky, ale to taky není přesně ono.... Absolutně nedospělý snímek, který avšak má velký potenciál. Škoda jen, jak píši, že nebyl natočen líp s lepší výpravou a vlastně se vším co pro A-čkové filmy je nutné. Celkově je to hodně blboučké, naivní a nezáživný. Dokonce i ta romance, které je dán velký prostor, nefunguje. Nic není vysvětleno,vlastně nevím vůbec nic, nevíme odkud kdo se vzal a pořádně proč....škoda, potenciál to opravdu má. ()

p3tulko

Keď mám pravdu povedať, boli pasáže kde som to už chcel aj vypnúť ale viac sa mi stavalo, že sa mi začínalo driemať a s myšlienkou, že ten dej je nenávratne stratený som to sledoval jedným očkom a niekde v kútiku duše dúfal, že sa tam ešte niečo slušné vysrstí. No nič prevratné neprišlo. Posledné dejstvo si výrazne polepšilo reputáciu. Veľmi slušné efekty, jednoduchý dej s ešte jednoduchšími scenármi. Čakal som o dosť viac ale nebol tototálny prepadák. Môžem povedať, že ide o teenegersku komédiu pri ktorej netreba rozmýšlať a to sa vlastne pri tom ani nedá  ()

Shinnie

Nechápem to záporné hodnotenie. Tento film som videla čistou náhodou. Vobec som netušila o čom bude, avšak príjemne ma prekvapil. Ok, uznávam že lovestory može pripomínať Twilight, príbeh má možno nejaké nelogickosti, ale myslím že tento film mal našliapnuté stať sa "trhákom". Avšak práve ta lovestory, ktorá bola akousi výplňou medzi akciami /až úvodnou a záverečnou :D/ spravila tento film sice ľahko stráviteľným ale pre niekoho možno nudným béčkom. Jasné, aj ja by som privítala privítala nejaký epický, napätím a akciou nabitý blockbuster, ale verím že keby podobnou akciou a zmysluplným dejom zaplnili celý film mal by väčší úspech (ale jednoduchšie vyplnenie 90 minút bola žial tá lovestory). Ale mne sa to páčilo a budem dúfať v dramatickejšiu dvojku. ()

JeffScylla

Třetí hvězdu v zásadě jen za ten neuvěřitelný balík co do filmu museli vrazit. Protože jinak z toho leze v jednom kuse typický americký teenshit. Shlédnout se to dá, Jumperovi to ale nesahá ani po kotníky. ()

bezprezdivky

Kopie filmu Stmívání, kde si pouze místo upírů dosaďte mimozemšťany. Hodnej mimozemšťan se taky snaží zapadnout do středoškolskýho kolektivu (už to že hlavní hrdina vypadá jako statný třicátník je trochu problém) a zlí mimozemšťani ho nechtěj nechat (asi mu závidí to americký středoškolský vzdělání). Taky mu pomáhá lidská holka, do které se taky zamiluje a na závěr taky dojde na souboj se zlými. Hádejte třikrát, kdopak asi zvítězí .... Taky už jste si všimli, že u některých amerických filmů se kontroluje, zda s sebou náhodou nemáte mozek (je to zakázáný) ? Na tyhle teenagerský filmy jsem už asi vážně starej..... Závěrečnej souboj dvou blondýn bok po boku (protože z tý zlý se vyklube hodná) mně vážně odrovnal ....... ()

Dr.Abe

Stejné jako Percy Jackson a Čarodějův učen. Ale jsem rád, že jsem to viděl, alespoň vím kdo stojí za NWO. Jasně to tam řikaj ty "spříznění" (termín z Blade 3) ()

vecneZivec

Hodně průměrná sci-fi s předem daným scénářem a příběhem. Dá se to zkouknout, mám rád Timothy Olyphanta, ikdyž tady nemá nijak výraznou roli, takže prostor pro hraní mu tady moc nenechali. Víc k tomu snad ani nemam co říct... ()

Vala

Nenechte se odradit konzervativci a realisty co jsou schopní tomu dát jen 2 hvězdy.Náhodou to byla bomba a mě se to moc líbilo! ()

Kurovec

Prostě sci-fi se vším všudy co si od toho představuji. Dokonce i efekty poměrně překvapily, především v závěru filmu... Jak tu již několik uživatelů poznamenalo - vzít si popcorn, zhasnout světla, pohodlně se usadit a voala.... ()

CrashONE

Jsem fanoušek Sci-Fi. Tohle je skvělý film k zasednutí do křesla a dát si k němu pizzu, colu a sledovat jen film. Děj mě vtáhl, film jsem si užíval a spokojen jsem byl se vším. Doporučuji. ()

moviefilms

Poprvý, když sem se na to koukla, tak se mi to líbilo, ale teď nevim proč. Pořád váhám mezi 3 a 2*, ale když to tak vezmu, tak jednou za čas, když se chce člověk kouknout na ňákou blbost, se na to podívat dá. ()

1mikeF

Bezvadný pilot k seriálu... kdyby to ale byl pilot a kdyby nějaký seriál existovat. Podobní zklamání jako u Já, Legenda, ale bez zombíků. Na konci jsem marně hledal, kam se poděl konec. ()

Eeve

Prvá hodina filmu dosť solídna nuda s maličkými čriepkami nádychu akcie, ktorú nezachránia ani svietiace ruky ani svietiace dýky (proti mimozemským kanónom tých "zlých" si teda mohli vybrať kus efektívnejšiu zbraň). Tá sa nám začína sypať v poslednej polhodinke, no je jej viac než dosť a nielen kvantitatívne ale aj kvalitatívne zdvíha level filmu. Objavilo sa tu viac či menej failov a hlúpostičiek, ktoré viac či menej ovplyvnili výsledný dojem z počinu (naháňa ich celé mesto s políciou + mimozemský magori s domácimi maznáčikmi a oni si idú do školy vyvolávať fotky, no fajne....anebo finálny výbuch zrovná so zemou celý štadión, no drevené dvere, za ktoré sa schovajú, sú evidentne z titánia, keďže asi jediné zostali stáť...to len tak naokraj:)). Alex Pettyfer je sympatický, no na hlavnú rolu vo filme s vyšším budgetom zjavne herecky ešte nedorástol, vedľajšie role vcelku príjemné vyselektované. Suma sumarum to teda je potrebné brať ako popcornovú akčnú americkú zábavu, vhodnú na jedno maximálne dvojrazové kuknutie. Osobne som zvedavá na knihu, ktorú si hodlám čo najskôr prečítať :) ()

cooper7

Žádné velké umění od toho nečekejte.. Rozhodně bych tento film nenazvala "napínavým thrillerem".. Nic méně mě to celkem bavilo..Herci si to asi užili, ale o nějakých extra hereckých výkonech se tady taky mluvit nedá.. Ale na to já z vysoka kácím a klidně si to pustím 27.5. znovu..:D Pro mě 55% ()

DansteR

"My planet is called Lorien, but Earth is my home now. It's as good a place as any in the universe. At that's how it's going to stay."...další akční fantasy pohádka z Hollywoodu. Dá se na to koukat, nechybí nějáká ta akce, sympatické obsazení i některé efekty se dají snést, zatimco zbytek je tak umělí až to bolí :-(...letající monstra mě vážně neoslovily. Průměr + Teresa jako bonus. 60% ()

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Akční série G.I. Joe opět mění režisérský dohled. První díl měl na starost Stephen Sommers (Mumie), druhý Jon M. Chu (Let's Dance 2) a o převzetí trojky momentálně vyjednává D. J. Caruso (Oko dravce)… (viac)

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (viac)

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

19.04.2010

Stačila hlavní role v úspěšné a na Oscara nominované sci-fi District 9 a z neznámého Jihoafričana je v Hollywoodu žádané zboží. Uvidíme jej jako člena A-Teamu a pak jej čeká spolupráce se Stevenem… (viac)