Tvoj snúbenec, môj milenec

• Česko Tvůj snoubenec, můj milenec (viac)

Na oslave svojich tridsiatych narodenín sa Rachel (Ginnifer Goodwinová) začína trápiť pocitom, že život jej nevychádza celkom podľa predstáv. Má síce skvelú prácu v prestížnej právnej kancelárii na Manhattane, to jej ale k šťastiu nestačí. Spokojné flirtovanie jej najlepšej kamarátky, krásnej a energickej Darcy (Kate Hudsonová) so svojím okúzľujúcim snúbencom Dexom (Colin Egglesfield) ešte podčiarkne Rachelin pocit osamelosti a smútok, že večer bude opäť odchádzať domov sama. Tentoraz sa však ráno prebudí vedľa Dexa, svojho spolužiaka z univerzity - a snúbenca Darcy! Rachel ani Dex si nedokážu vysvetliť, ako mohli nechať všetko zájsť tak ďaleko, a snažia sa zabudnúť na spoločne strávenú noc. Svadba Darcy a Dexa sa blíži a Rachel si začína uvedomovať, že nečakaný románik s Dexom možno nebola chyba. Stojí teraz pred ťažkou voľbou - uprednostní priateľstvo s najlepšou kamarátkou, alebo zabojuje o lásku svojho života? (TV JOJ)

civrss odpad!

Nemám ve zvyku hodnotit a natož ještě komentovat filmy, které jsem neviděl celé, ale tady jsem nucen udělat výjimku. Pokud bych shlédl více jak těch 20 minut, měl bych následky na celý život a nikdy bych už nemohl žít plnohodnotný život. A nenavrhl jsem to vypnout jako první já, ale přítelkyně! A navíc tak ošklivé hlavní hrdiny jsme oba jaktěživ neviděli. ()

Michelle75

Za dvě herečky,které mám ráda dávám za tři, romantické komedie mám ráda, jsou to takové ty odpočinkové filmy na nědělní odpoledne,ale tady toho medu bylo až příliš. No jinak holky střihly slušný tanec.:) ()

Wally

Ohromně nezábavné a hloupé. Možná kdyby to mělo kratší stopáž...tak o hodinu.. Přiznávám, že mám problém s G. Goodwin, která je mi vyloženě nesympatická...anebo je to kvůli tomu, že hraje samé hloupé pipky. Jedná hvězda za někdy mile prdlou K. Hudson.. ()

Martin_W

Hloupější a blbější hlavní postavu jsem snad v žádném filmu v životě neviděl. Ke konci už byla "Rachel" vážně nesnesitelná a tak se z komedie stala nějaká podprůměrná telenovela. Celkově však film špatný nebyl a docela se mi i líbil, ikdyž jsem očekával větší kvalitu. 62% ()

Marina111

Tisíc a prvá "romantická" (odporúčam si naštudovať pravý význam tohto slova) rozprávka na americký spôsob ... Nudná, trápna, neoriginálna, a aj tých málo situačných vtipných vsuviek stačí tak maximálne na jeden-dva úsmevy ... (Ne)príjemná oddychovka. Škoda peňazí, škoda času ... a vlastne aj škoda ďalších slov. ()

sona123

Velká romantika! Všichi sice mají široké tymolinové úsměvy, Kate je jakási opuchlá ve tváři, všichni je vypočítané na efekt, ale já se chtěla bavit, zasnít, koukat na pohádku...a to se mi povedlo. ()

suzanne1997

Tak tohle byla přesně ta komedie, kterou jsem tak dlouho hledala. Když se na ni podíváte, najdete vtip, zápletku, romantiku, sklamání, ale i napětí, v jedné chvíli si myslíte, že víte, jak to dopadne, v druhé vás nečekaně překvapí skrytý okamžik a potom, no, nakonec to dopadne, no jak? Přeci tak, jak má. Tahle komedie mne velmi příjemně překvapila, hlavně to, že se v jednu chvíli opravdu ocitáte v pavučině dějů, nevíte, co vás čeká a o tom to je. Já nemůžu nic jiného, než jen šetřit chválou, protože, proč? Možná jednoduše proto, že mám pro takové filmy slabost a ještě větší slabost mám pro filmy se šťastným koncem, proto, jestli se rádi díváte na romantickou komedii, která nešetří vtipnými okamžiky, ani zapeklitými situacemi, rozhodně se na tuto komedii podívejte, pokud chcete něco dočista jiného, neztrácejte čas, protože za to vám to nestojí. ()

xHarryx

Proč? Proč? Proooooooč?!?!?! Obě hlavní ženské postavy bx si zasloužily vyhodit z okna libovolného vyspkopodlažního domu. Jedna za to že je submisivní kravka a druhá prostě jen proto že je. Ani mužské postavy ovšem nejsou napsány nějak briskně(Jonhn na všechno nestačí), takže nikdo nemá koule na to je z toho činžáku fakt shodit. Konec je totální bizár. Ztráta času. ()

lili6

Spíš ne, než ano... Znám spoustu lepší romantických komedií, které jsou více romantické a více komediální, než tento film. Neseděli mi jak někteří herci, tak zápletka. Chvílema to parodovalo válku nevěst, kde shodou okolností hrála i Kate. ()

Gore

Patřím do generace, která ještě zažila randění a chození s holkama naživo a jinak než je to teď moderní, přes net, fcb apod., proto můžu říct dle vlastních vzpomínek a zážitků, že tohle je opravdu jak ze života a ne jak tu mnozí píšou, že to není reálný. Právě toto je reálný až moc a proto to má mé sympatie a člověk zavzpomíná, jak dělal ve svých životních rozhodnutích obdobné kopance. Vždycky jsem chtěl slečnu typu jako Rachel (Ginnifer Goodwin), ale vždycky jsem skončil s přesně takovým typem jako Darcy (Kate Hudson), kdy oba typy jsou dobře zahrané. Zdejší hodnocení mě trochu donutilo otálet se zkouknutím tohoto filmu, ale naštěstí jsem na hodnocení nedal a v práci se na to podíval, a strávil tak příjemné skoro dvě hodinky. ()

RickyFitts

Doufám, že Johna uvidíme i v lepších filmech. Má smysl se u takovejhlech filmů ptát, proč se hlavní hrdinka kamarádí s takovou pičundou, proč je zamilovaná do takovýho debila, proč ten film (resp. kniha) proboha končí tak, jak končí? 1- ()

jasanka

Kdyby byl film o takových dvacet minut kratší, mohl dopadnout trochu lépe. Možná... Takhle je ale pořádně nezáživný a nic moc se v něm neděje. ()

Erinien

Chemie mezi hlavními herci vůbec nefunguje. Děj sice není předvídatelný a konec se těžko odhaduje, ale v půli filmu jsem si říkala: ať už to skončí. Herci se snaží ale něco tomu chybí. Mám chuť napsat jen WTF. Aktualizace po druhém shlédnutí (zapomněla jsem, že už jsem film viděla a během celého sledování jsem si nevzpomněla, což o něčem vypovídá) Ale napodruhé, mě to bavilo víc. ()