Protiúder

• Veľká Británia Strike Back
Veľká Británia / USA, (2010–2020), 57 h 25 min (Minutáž: 43–48 min)

Predloha:

Chris Ryan (kniha)

Philip Winchester, Sullivan Stapleton, Rhona Mitra, Robson Green, Michelle Lukes, Charles Dance, Andrew Lincoln, Shane Taylor, Richard Armitage, Jimi Mistry (viac)

Recenzie používateľa cross k tomuto seriálu (5)

Série 1 (2010) (S01)

Totální akční béčko - jako po obsahové tak po technické stránce. Ale - ono to prostě funguje, zvlášť pokud jste jako mladší zbožňovali filmy s Arnoldem či jakékoliv akčňáky 80. a ranných 90. let. Je to vlastně taková příjemná reminiscence, i když tupá až na půdu:) ()

Project Dawn (2011) (S02)

Změna hlavního hrdiny za partičku drsných vojáků i celková úprava konceptu a hlavně zpracování seriálu jednoznačně pomohla. Pořád sledujeme dvoudílné mikropříběhy svázané jednotnou dějovou linkou protínající se celou sérií, ale hodně se přitvrdilo a jakmile seriál rozkoukáte, není už úniku. Akční pecka, která vás prostě musí bavit! ()

Vengeance (2012) (S03)

Starý dobrý dobrý team, ale drobná změna koncepce vyprávění - jednotný příběh protínající všech 10 epizod, kde každá je opět o trochu napínavější než ta předchozí. Skvělá volba pokud vám chybí akční nářez prošpikovaný nespoutaným sexem, vtipem a brutalitou:) ()

Shadow Warfare (2013) (S04)

Totální akční orgasmus od prvního do posledního dílu - nevypočitatelný příběh, mnohem víc černého humoru a hlášek, opět brutální akce a napětí od začátku do konce. Nechápu jak jsem tento seriál mohl tak dlouho ignorovat - pokud máte rádi konvencemi nespoutané akční filmy, tak u tohoto budete chrochtat blahem! Bravo!!!! ()

Legacy (2015) (S05)

Tohle uz na me bylo moc... a navic to bylo casto vyslovene hloupe, nudne a umele natahovane. Oproti predchozi serie za me velky pad dolu a nejspis pro me i konec sledovani serialu, protoze tady jsem se musel casto vylozene nutit a citil se az trochu trapne... Skoda.. ()