Když ruský bombardér havaruje v Jihočínském moři, vojáci z přísně tajné jednotky zvláštních operací Sekce 20 – Thomas "Mac" McAllister, Samuel Wyatt a Gracie Novinová – jsou vysláni na misi, aby celou záležitost prošetřili. Zde jim zkříží cestu Katrina Zarkovová, nevyzpytatelná ruská agentka, jejíž loajalita je značně pochybná. Podle rozkazu nového velícího důstojníka plk. Alexandera Coltraneho se Sekce 20 vydává po stopách ukradeného obsahu ruského letadla napříč jihovýchodní Asií. Budou pracovat po boku malajské policie, aby zastavili triadský gang ve městě Kuala Lumpur, odhalili korupční spiknutí bohaté indické podnikatelky kandidující do parlamentu a vrhli se do džungle Zlatého trojúhelníku v Myanmaru, kde stanou proti prodejným agentům z protidrogového oddělení a děsivým vojenským vůdcům, přičemž odhalí komplot, který by mohl přivést svět na pokraj celosvětového konfliktu. (Cinemax)

okkac

Překvapivě lepší, než předchozí dvě série. Hlavní akční scény se zlepšily. Stále je to takový ten klišovitý, ale poctivý akční výplach, když člověk chce vypnout. ()

bearmeedek

Po dost mizerné minulé sérii jsem si dal dva měsíce oraz a pak udělal ještě jeden pokus na této řadě. Je to dost nepochopitelné, ale všechno se to probralo. Nevím, nechápu, jestli zapůsobily nějaké negativní ohlasy z minulé řady nebo se to ti noví prostě naučili? A to myslím doslova. Protože akce agentů Sekce 20 působily daleko profesionálněji. Takže spokojenost. Spousta akce, velká "pestrost", napětí. V rámci žánru - dost dobrý. Teď ještě, údajně, úplně poslední řada (2020), tak doufám, že jim to vydrží. ()

johnsnow

Našlo sa aj pár slabších epizód ale oproti 6. sérii veľké zlepšenie. A čo som tak zistil, v ďalšej sérii sa zasek zmení tým, takže asi si teraz dám chvíľku pauzu a pôjdem na iný seroš. ()

Likan7

Překvapivě lepší než první série s novým týmem. Na předešlé zajeté duo se to sice nechytá, postavami ani akcí, ale vzhledem k tomu jak hrozná byla předchozí sezóna, tak vlastně dobrý. ()

• Tato série se natáčela v Malajsii v Kuala Lumpuru a ve městě Johor Bahru, které leží kousek od Singapuru. (ČSFD)
  • V této epizodě, kde hraje Marek Vašut plukovníka Bešnova ze Skupiny Alfa, mluví herec anglicky s českým přízvukem, nikoliv anglicky s ruským přízvukem, případně bez přízvuku, jak by se na elitního ruského zpravodajce slušelo. (mkali)