Napínavý thriller, jehož dějová linie koresponduje s hlavními událostmi současné doby, se soustředí na dva členy přísně tajné protiteroristické organizace, známé jako Sekce 20: ženatého britského seržanta Michaela Stonebridge, který se na začátku třetí řady seriálu přesouvá od práce v terénu k trénování nováčků a amerického renegáta Damiena Scotta, příslušníka U.S. Delta Force, jenž byl propuštěn v předvečer invaze USA do Iráku a v Sekci 20 dostal druhou šanci, aby pomohl likvidovat mezinárodní teroristy. Znovu v koprodukci Cinemaxu a britské Sky TV, sleduje tato řada seriálu Stonebridge, Scotta a jejich novou šéfku Rachel Daltonovou, jak pročesávají Afriku ve snaze najít skupinu zločinců a především cenné jaderné spouštěče, které pokud by se dostaly do špatných rukou, by mohly na Zemi vyvolat Armagedon. (HBO Europe)

Ouwen

Vesměs napříč dost podobnou šablonou, jako předchozí řada. Opět hromada sexu, hlášek, krve a akce. Akční scény jsou na tom rozhodně líp, to platí i o audiovizuálu, filtry apod. ale furt se to rozhodně nedává srovnávat s áčkovou produkcí ze dvou důvodů - zbraně jsou stále dost přikované nazvučením. Nemám na mysli, že automatické pušky zněj jako flusavky - spíš, že se nejedná o rachot, co by vám trhal uši. A další věc je dost béčková režie. Střih apod, vše se výrazně zlepšilo, ale furt to není má ideální představa ohledně toho, jak má být špičkově nasnímaná akce. Na můj vkus větší počet nevhodných střihů a úhlů kamer, ale opět - mi akce přišla dostatečně přehledná a jedná se o výraznej nadprůměr. Scénář je též lepší, umírají kladné i záporné postavy, fungují emoce, dialogy a chemie. Rhona Mitra je bohyně. Akorát sem tam logika dostane fakt solidně na prdel (výměna v garáži jedné z hlavních postav s tou ženskou má fakt nesmyslný průběh) a opět, pár náhodiček. Jinak si to udržuje konzistentní kvalitu a je to o trošku lepší, než předchozí řada. Jen to v mejch očích tolik negradovalo, jako minulé finále. Jo a sem tam nastane fakt luxusní bitka. Akce ale je jinak opět mix stealth, taktické akce a Rambo stylu. Přebijení, spoustu mrtvol, komunikace a bla bla... prostě to, co zmiňuju v komentáři druhé řady. ()

cross

Starý dobrý dobrý team, ale drobná změna koncepce vyprávění - jednotný příběh protínající všech 10 epizod, kde každá je opět o trochu napínavější než ta předchozí. Skvělá volba pokud vám chybí akční nářez prošpikovaný nespoutaným sexem, vtipem a brutalitou:) ()

bearmeedek

V této třetí (jinde evidováno jako druhá) sérii už netlačí na svědomí rozdíly mezi prvou a druhou sérií a plně pohltí silnou akcí. Tvůrci si vůbec nelámou hlavu tím, kdo je pro diváky kladná postava, a tím pádem nikdy divák neví, koho mu najednou odkráglují. Koncem série už trochu vadila Afrika, ale nevadí. Příště Kolumbie. ()

johnsnow

Ako pri druhej série i tu som napísal svoje dojmy ku každému dielu zvlášť. Sem iba dodám, že som mierne sklamaný z toho ako odfláknuto boli vyradený záporáci(okrem tej ženskej) a slabšieho napätia v poslednom dieli. Inak spokojnosť. Stále dostatok krvavej akcie a slušná dávka erotiky. ()