Seriál Protiúder, inspirovaný stejnojmenným románem spisovatele Chrise Ryana, sleduje hrdinské činy Sekce 20, přísně tajné protiteroristické organizace, která křižuje světem ve snaze odvrátit potenciální hrozby, přičemž se často ocitá za nepřátelskou linií. V nové řadě bude zneuznaná a rozpuštěná Sekce znovu obnovena, aby vypátrala nechvalně proslulého teroristu po jeho brutálním útěku z vězení. Vzkříšená elitní jednotka, pověřená vojenskou výzvědnou službou a vysoce rizikovými operacemi, se vydá na smrtonosný hon, který odhalí rozsáhlou síť provázané kriminální činnosti. Zatímco nový tým cestuje napříč Blízkým východem a Evropou, odkryje vražedné spiknutí, které by jej mohlo zcela převálcovat a změnit tvář současných konfliktů jednou provždy. (Cinemax)

bearmeedek

S příchodem nových herců (a postav) šlo všechno do temné řiti. A to i scénář, na který tentokrát museli být čtyři. Kupodivu u režie se vyskytují dvě jména, známá z předchozích sérií. To, že se možná nesrovnám s novými postavami, jsem tušil. Ale bylo to horší. Absolutně nevýrazné a nezajímavé figurky. Dále provedení - opravdu tupé béčko. Všechny předešlé série měly jinak postavený děj a akce, víc jako u běžných akčních filmů, a samozřejmě seriálově ještě víc vygradované. A navíc jakési osobní kouzlo. No, další řadu zatím odložím, momentálně jsem dost znechucen. ()

johnsnow

Musím uznať, že slabšie a naša štvorica nemá na našu dvojicu ale poteší, že sa dostavia a taktiež úplne hrozné to nebolo a aj pár fajn zvratov to malo, uvidíme čo ďalšia séria ()

jarmil8

Je to takový kolovrátek, jedna mise za druhou. O hlavní postavy se moc bát nemusíte, sice se všichni chtějí zabít na potkání, ale nakonec si stejně raději popovídají. Akce standardně šlape, zajímavé jsou neustále se měnící evropské lokality. ()

Likan7

Když ti víc jak polovinu seriálu dělají herci, jejich chemie, jejich hlášky, jejich styl a jejich akce, tak je vaše snaha o pokračování s úplně jinou partou odsouzena k záhubě. Proč pokračovat tam, kde to nemá cenu? Scott a Stonebridge si to dávali a jakmile si tady na konci dali cameo, šlo všechno raketově nahoru. Abych byl ale fér, poslední díly nebyly špatný ani s novou partou, takže na další řadu jsem i tak zvědavý. ()