Protiúder

• Veľká Británia Strike Back
Veľká Británia / USA, (2010–2020), 57 h 25 min (Minutáž: 43–48 min)

Predloha:

Chris Ryan (kniha)

Philip Winchester, Sullivan Stapleton, Rhona Mitra, Robson Green, Michelle Lukes, Charles Dance, Andrew Lincoln, Shane Taylor, Richard Armitage, Jimi Mistry (viac)

Recenzie používateľa johnsnow k tomuto seriálu (85)

Epizoda 6 (2020) (S08E06)

Spočiatku taká dosť od riti epizóda kde každému je jasné, čo sa deje. Avšak pasáž v Afganistane, záverečné rozuzlenie (fakt som to nečakal priznám sa) a cameo Chrisa Ryana to ťahajú na 4*. Ale celkovo najslabší diel SB-čka a ako pozerám na percentá, nie je to len môj názor. ()

Epizoda 7 (2020) (S08E07)

Návrat k pravému SB-čku, síce tá prvá akčná scéna je taká slabšia, ale potom to už ide, autonaháňačka a prepad banky poteší, aj pasáž so strýcom je fajn, časť kde spomínajú na padlého emočne dobre podchytená a záver opäť skvelo utnutý. ()

Epizoda 8 (2020) (S08E08)

Zasek je beginning posratý, jak u dielu číslo 4, ale inak nám táto epizóda chrlí jeden zvrat za druhým, a niektoré sú pekne hnusné a prekvapivé, niektoré žiaľ čajové. Nuž som zvedavý ako to naša dvacina porieši a mám taký divný feeling, že Indka bude Snowden verzia 2.0. Hej a poteší aj Yayan Ruhian a jeho super súboj a záver, kde zistíme, že naša Albánka je vlastne rusáčka. ()

Epizoda 9 (2020) (S08E09)

Masaker časť ktorá nám dá parádnu akciu ale hlavne toľko zvratov, že koniec a trebárs záverečné dva sú husté. Nuž som zvedavý na to ako to ukončia a či sa niekto z dvaciny dožije konca. ()

Epizoda 10 (2020) (S08E10)

Trošku uponáhľané ale nevadí, linky sa uzavreli, akcia parádna (kasíno a naháňačka s vrtuľníkom vedú), záporáci dostanú čo preto a záver je podľa mňa dôstojný. ()