Prehistorické monstrum ohrožuje Londýn. Sherlock Holmes musí čelit velkému nebezpečí. Po boku detektiva stojí neohrožený doktor Watson. Podaří se této legendární dvojici odvrátit nebezpečí a město zachránit? (TV Nova)

honz

O Sherlocku Holmesovi a dr. Watsonovi byla natočena řada snímků, ať už lepší či méně dobré úrovně. Ale po shlédnutí tohoto "příspěvku" se naskýtá asi jediná otázka, totiž co vůbec bylo příčinou jeho vzniku. Zda evidentně choré mozky tvůrců, sázka s jiným nemocným člověkem... Nebo to mělo být varování?: Příště se na film od spol. The Asylum radši nedívat! ()

JamesSi odpad!

Sherlock Holmes a dinosauři. Zní to jako zábava, že ano? Škoda, že je to nehorázná nuda. Pořekadlo Nedívejte se na to! ()

ujec odpad!

Keby autor Shelocka Holmsa a nebodaj aj samotný fiktívny Mr. Holmes videl tento film, tak dá návrh, aby autorov tohto shitu uvrhli do najhoršieho blázninca. Dej absolútne nemá líniu. Obrazy deja skáču ako žaba sem a tam bez absolútnej logiky, ktorá je povestná u fenomenálneho detektíva. Tento film môžem chápať ako pomstu profesora Moriartyho voči fanúšikom Sherlocka Holmesa, ale bezradnú. Nech teda víťazí medzi totálnym odpadom filmového umenia - v zabudnutí. ()

drankeryth

Och nie, znova firma The Asylum vypustila dalsi film do sveta a znova je to nic vynimocne, co by vas polozilo na lopatky. Tentokrat si na musku zobrali pribeh o Sherlockovi Holmesovi, ktoreho stvarnil herec v dlhsich vlasoch, mozno inklinujuci k tvrdsej hudbe:) Na zaciatku filmu stary paprda Watson rozprava pribeh o spolocnom pripade zo Sherlockom, ako riesili zahadu o jednej obrovskej chobotnici, ktora potopila malu lodku s posadkou na dno mora. Zaciatok fakt celkom v pohode a uz som si aj myslel, ze sa to bude niest v style monstier, ked este pocas filmu ukazali v uliciach Londyna maleho dinosaura, ako zabil jedneho manika. Skoda, ze to neukazali lepsie, len do zaberu kamery ukazali padajucu ruku a to bolo vsetko. Potom, uz len dinosaura brali v par nepatrnych sekundach pocas celeho filmu. Vacsinou filmu sa len kecalo a Sherlock sa vsade ukazoval pred Watsonom, aky je mudry a akoze na to neprisiel, ako on. Len sa predvadzal a na horsiu robotu posielal jeho, ako bolo lezenie dolu po utese. Watson posluchal na slovo, ako jeho verny pes:) Nakoniec ani tie prisery neboli skutocne, pretoze za nimi stal Sherolockov brat, ktory chcel silou mocou ovladnut svet. Protivny brat aj vlastnil robota v zenskom vzhlade, do ktoreho vsunul vybusninu a poslal ho do palaca, aby zabila kralovnu. Pred branami palaca nastala komicka situacia, ked ju straze v tych extremne tazkych, obrovskych a nevkusnych baraniciach vyzyvalo aby sa zastavila, ale ona nie a zobrala jednemu z nich pusku a postrielala ich vsetkych. Nechapem, preco ju nezastrelili, ked boli na nu styria a ona predsa zas tak rychla nebola, aby ich v rychlosti svetla pozabijala. Inac ta zenska - robot, bola urcite babickou Terminatora:) Celkom podareny bol ten mechanicky drak, do ktoreho nastupil protivny brat Sherlocka a zacal s nim nicit Londyn. Nakoniec dobro zvitazilo a zloducha - brata sa podarilo zneskodnit a zachranili tak mesto pred zahubou. Jednu hviezdicku davam za toho draka, ktory bol asi z toho najlepsi. Herci v ulohach Watsona a Sherlocka mi volajako nesedeli a hodili by sa tam skor nejaki ini herci. ()

sadlokan

Dere se ni na jazyk otázka jakému cílovému publiku jsou určeny filmy společnosti ASYLUM?Protože se mi nezdá úplně silná cílovka"zhulenej magor,45 let"...Sherlock zde bojuje proti zlu,jež zde představuje bratr Holmsův-"Robocop"Holmes.Který,vedený asi ne úplně kalými úmysly vyrobí kaučukové-octopusa,draka a t-rexa,s jejichž pomocí chce ovládnout slum"South London"a zavést zde, zřejmě,experimentální diktaturu proletariátu,nebo co. ()

Ombak▼Penari odpad!

Asylum je naprosto nedostižné v dokonale propracovaném systému tvorby špatného filmu. Uwe Boll je proti nim břídil. Takhle mizerný film nemůže prostě vzniknout omylem, tam prostě někdo cíleně točil co nejhůř to jde, jinak si to neumím vysvětlit. Možná cílí na negativní reklamu, že diváky spíš zaujme něco neuvěřitelně strašného než pouze běžně debilní film a ostatní pak budou zvědaví, jestli je to opravdu taková srágora galaktických rozměrů a seženou si to. P.S. Prosím Vás, nenechte se zblbnout tím nádherně béčkovým obalem jako jsem se nechal kdysi zblbnout já, nic z toho ve filmu takhle nevypadá! ()

MickeyStuma odpad!

Mockbuster od nikoho jiného než od Asylumu přináší další velký případ Sherlocka Holmese, který snad tentokrát skutečně nemá obdoby. Fantasy žánr je sice v mnoha ohledech zajímavý, ale takovéto zpitvoření a vytvoření tak šíleného guláše všeličeho aniž by to mělo nějakou logiku je skutečně na pováženou. Použitý soundtrack však není špatný a i na vizuálních efektech se studio na nízkorozpočtový film značně zlepšilo. V tomto ohledu naprosto nevyužitý potenciál. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle se musí otáčet v hrobě při pomyšlení co mu z jeho nejslavnější postavy udělali. ()

Rathalos odpad!

Tak toto sa fakt nepodarilo,absolutna kravina prveho stupna,cakal som aspon,ze to bude taka zabavna prkotina,ale nedockal som sa,odpad jak hrom...:-) ()

Kissak

Odpad? Ne. Docela zábavný film u kterého jsem se nenudil. Nečekal jsem nic úchvatného, ale docela mě překvapil tenhle i když místy nelogický příběh, který shazují jen levné efekty. Docela dobré nápady, které by si zasložily lepší zpracování (více peněz) a mohl vzniknout super film. Ale i takhle se na tento film dalo dívat. ()

sisimiut odpad!

Asylum zničilo postavu Sherlocka Holmese!!! To co s této legendární postavy udělali se nedá nazvat jinak než svinstvo. Tento takzvaný "Holmes" zde rozhodně není neobyčejně chytrý detektiv. Je to ustrašený nevychovaný spratek,kterého ale ostatní uctívají jako poloboha.Ostatní herecké výkony taktéž zcela amatérské. O efektech hanba mluvit. Scénář by napsal lépe snad i žák na prvním stupni. Udělat s Holmese postavu bojující z dinosaury je opravdu zločin!!! Film jsem ani nedokoukal a zřejmě jsem tedy ještě to nejhorší vůbec neviděl. CD žel nebylo moje,takže jsem ho nemohl roztřískat a věřte,že mě to štve. Na pozici nejhoršího filmu všech dob patří jednoznačně tento. ()

altaica

PRO MUŽE:Já filmům s šerlokovskou tématikou prominu mnohé, dokonce i Pyramidu hrůzy jako je létající kolo, dětsky naivní středoškolský příběh i tančící dorty a oživlé krbové ozdoby. Prostě byl mladý a neklidný a totálně odlišný od Doyleova pojetí. Ale co je moc, to je moc. Aby loď potopila příšera, aby se po východním Londýne ve Whitechaplu místo Jacka Rozparovače procházela parodie Penguinosaura Rexe a k tomu Watson odsekával Shelockovi stylem “.. a vy zase blbec”, tak to fuckt ne.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Dobrodružné, pro děti – místo holdu klasice, její totální znesvěcení. Madame, chcete-li si uchovat vzpomínku na geniálního detektiva, tak jak je znám po generace – okamžitě vypnout přehrávač. Navíc angažování dvou subtilních mladých gayů do hlavních rolí byl také extrémně méně šťastný nápad. ()

HERGImanCZ odpad!

Doyle by se obracel v hrobě! Od filmu, který má v názvu jméno nejslavnějšího literárního detektiva všech dob, už předem něco čekáte. Na druhou stranu, když si přečtěte, že film pochází od studia Asylum, můžete čekat průser. A ten také přišel! Čekal jsem téměř vše. Byl jsem připraven na to, jak to bude špatné. Ale nic mě nedokázalo připravit na to, že z Holmese udělají bratrovraha! Na druhou stranu, už jsem teď viděl vše. A vždy, když mi někdo vypráví o nějakém filmu, že je to nejhorší film, který viděl, odkážu ho na Záhadu potopené lodi. ()

GameboyNES

hmmmmm, T-rex, Charizard, lochneska, terminátor, ironman a to vše ve filmu o Sherlocku Holmesovi. Kdyby to tvůrci pojali vtipnou formou, tak to beru a bavím se. Ale vono se to tváří jako vážný drámo.... Od Asyláků bych spíš čekal hromadu narážek a vtípků ()