What's in the Box?

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi
Holandsko, 2009, 9 min

Neznámý hrdina se probouzí z bezvědomí. Nejdříve popadne hi-tech krabičku a hned se dá na útěk. Cestou vidí, že veškerá elektronika přestala fungovat. Po čase jej začíná honit komando v bílých oblecích, kterému se snaží uniknout. (Marcus.das)

korbitch22

Nemůžu uvěřit ceně filmu,prostě nemůžu.Obdivuju tvůrce pokud je to pravda,ovšem když mám koule udělat takovou pecku,vyberu si kurva lepší hudbu,tahle děsná to schodila u shuriken dolů ;-) ()

JFL

I bez spojitosti s Hlaf Life úchvatně natočené. Skvělá práce s pohledem první osoby, který omezuje pohled na rám obrazovky / monitoru. ()

PetrPan

9 min bylo strašně moc, ale takhle za pár šupů vystřihnout kousek, za který by se nestyděli , minimálně pokud se formy týče, ani ve Svatém údu, klobouk dolů ! ()

Sten2

Co na to říct? Co se týče krátkometrážních filmů tak mi neřikejte, že tohle neni špica. Suprová atmosféra smíchaná s nádechem Half Life a to vše zabaleno z pohledu první osoby a efekty za které by před pár lety platili studia melouchy. ()

Wysch

Pro fandy HL univerza asi povinnost shlédnout + hvězda navíc za to, že jde o amatéřinu za 150 euro. No a zbytek... ten si nechám, až ten klučina udělá ten celovečerák... Teprve tam uvidíme, jestli z first person pohledu nebudeme mít závratě nebo vykroucený krky... ()

okkac

Na to, že je to v podstatě amatérský film, velmi úchvatné. To vše za nějakých 150 euro a jednu pizzu. Interview s autorem v holandštině, ale s EN titulky zde. ()

VooDoom

Skvělé grafické zpracování!!! Jen si myslím, že daná osoba by byla mrtvá hned po vyskočení z busu :D ale to je můj názor... ()

RomeroIsGod

Za 150 éček natočená fp akce, odkazující k Half-Life nebo L4D. Zpracování je za ty peníze perfektní, atmosféru to má dobrou, doufejme v celovečerák. ()