Johnny Depp stvárňuje vo filme amerického turistu, ktorého ľahkovážny flirt s cudzinkou zapletie do siete intríg, romantiky a nebezpečenstva. Frank (Johnny Depp) sa v priebehu spontánneho výletu po Európe zoznámi s Elise (Angelina Jolie), s pozoruhodnou ženou, ktorá  mu ale skrížila cestu úmyselne. Ich vášnivá romanca sa v okúzľujúcom prostredí Paríža a Benátok ďalej rozvíja a obaja zisťujú, že sa nevedomky zaplietli do smrtiacej hry na mačku a myš. (TV Markíza)

kulitschka

Nezastírám zklamání. Logicky se dalo očekávat, že Johny Depp přinese snímku šarm a šmrnc a Angelina zajistí střelbu a nějaké to okusování.. Film vyloženě neurazí, ale rozhodně nenadchne. Nalejte si napřed sklenku. Slovy Kocoura z Červeného trpaslíka: "To je poprvé, co mi chutnal obal víc než obsah!" ()

Milsa

Miluje a nevie koho. Zrazu miluje dvoch. Koniec postavený na hlavu. Film celkom dobrý, ale ten koniec sa mi uveriť nedá. Mám chuť dať jednu hviezdičku dole, ale to by som zvýhodnil filmy, ktorým dávam hviezdičku dole za to, že koniec pokazí dojem z celého filmu. ()

lahvi

Ano, na první pohled se nejedná o takové terno, jaké všichni čekali, když v hlavních rolích vidí Angelinu a Johnyho. Některé pasáže filmu jsou opravdu až "béčkové" a v jisté fázi jsem ho málem vypl. Vydžel jsem a až na konci filmu jsem vše pochopil. Ten snímek neměl ambici stát se napínavým trhákem s trochou humoru. Ten film si měli užít fanoušci těchto dvou herců. Měli si užít nádherné Benátky a Paříž, kde se točilo. Film je o krásných místech a lidech a závěrečná píseň od Muse, která hraje, když hlavní protagonisté odjíždějí spolu na lodi mi navodí neskutečně pozitivní náladu. ()

Lindík

Tento film mě navzdory jednoduchému ději a téměř nicneříkající zápletce jednoduše bavil. Herecké výkony hodnotím dle očekávání - skvělé. Tvůrci zkrátka vsadili na jistotu. Jinak by neuškodilo trošku víc dramatičnosti a vášně. ()

Stingray

Tak nevim jestli to byl záměr,ale celej film mě tak rozčilovalo jak Depp a Angelina k sobě nepasujou až mi jako jediná možnost vyšla pointa!! Takže pokud to bylo schválně tak je to geniálně natočený, ale tomu nevěřim takže jen dvě za Angelinu a Benatky. ()

Daniela._._.

Proč se člověk na film chce podívat? Protože vidí hvězdné obsazení.Obsah filmu už není tak chytlavý a samotný film..Film se snaží,ale vázne to. Je zde napěchováno tolik věcí dohromady, že ani Johnny Depp nebo Angelina to nezachrání. Záleží na vkusu,ale osobně tak 2x v rozmezí 2let a nebudu mít důvod se na film podívat znovu. ()

rhodos

Jako reklama na zájezd do Benátek by tento film fungoval nejvíce. Jako hvězdně obsazený film s poměrně stokrát viděným dějem už méně. Nejlepší na tomto filmu byl trailer - neboli upoutávka na něj. A z herců mne nejvíce utkvěl v paměti Paul Bettany nežli hvězdné duo jako je Johny Depp a Angelina Jolie. ()

Farchio

Příliš jednoduché a předvídatelné, místy nesmyslné či nedomyšlené. Každopádně hezky natočené a chytře obsazené. Stejně jako v dalších snímcích, i tady budu Angelinu jenom chválit a Johnnymu role uťáplého matikáře taky sedla. Bohužel scénář byl opravdu podprůměrný, a tak by tomu nepomohlo už asi vůbec nic. Zvláštní je, že ač to působilo "nijak", taky mě to neurazilo, a tak jako příjemně na 99minut zabavilo. Do koše to rozhodně nepatří a za shlédnutí při deštivém sobotním odpoledne se to ještě hodí. ()

Alx.Nyan

Angelina a Johnny mali predurčit tento film na impozantný uspech...omyl! Herci rozprávali tak pomaly že miestami som bola na vážkách, či nieje film zinscenovaný pře hendipekovaných. Angelina hrá zbytočne důležitú trochu snobsku slečinku, ktorá je bezprostredná tak na pol plynu. Johnny hrá tak povediac priblblého blbečka udajne matikára. Vo filme "secret window" bol zážitok sa dívať na jeho herecký výkon. No tu som ho prirodzene s dalšími strácajucimi minútami odignorovala. Na začiatku prvotné nadšenie, ktoré som pomerne rýchlo postrádala, potom stačilo už iba predvídať. No záver sa mi videl nedokončený ale kludne si ho domyslite. Počas filmu ma dokazali prebudiť z letargie iba peknučké tvaričky. Jediné prečo by som si tento film pozrela znovu, bol záverečný bozk ku ktorému som sa z nostalgie ešte par krát vrátila. Hodnotenie 2 hviezdičky symbolizuje 2skvelých hercov ktorý ale v tomto filme nemali možnosť využiť svoj tolko krát skloňovaný talent. Na zaplakanie.. ()

Honey007

Zase tak strašné, jak se z komentářů tady zdá, to rozhodně není. Nečekejte prostě vrchol světové kinematografie, ale příjemný oddychový snímek s výborným hereckým obsazením. Děj je pravda poněkud jednodušší, bystřejší divák odhalí zápletku poměrně záhy, ale na druhou stranu exteriéry Benátek jsou nádherné, Angelina je kočka a navzdory american tourist look i Johnny Depp je prostě Johny Depp. K lepšímu hodnocení chybí trochu více propracovaných dialogů a vtipu, ke kterému mnoho scén vybízí, ale nevždy je Donnersmarck dovedl náležitě vytěžit. Ale podívaná je to prostě pěkná, nenáročná, odpočinková...60% ()

majo2060

Nehovorím že je to jeden z najlepších filmov aký som kedy videl ale je to fantastická odychovka s peknou Anglinou na ktorú ma bavilo pozerať sa celý cas ja som bol spokojný :) ()

dancingclown

Tenhle film mě dost překvapil. Nicméně přívětivě. Thriller to rozhodně není. Je to oddychový akčňák s (díky Deppovi) jemným komediálním nádechem na pátek večer, kdy vám některé scény dost přitažené za uši vůbec, ale vůbec vadit nebudou. ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (viac)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (viac)